Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Sporting Kansas City 2020 |
Sporting Kansas City 2020:
Bramkarze:
1. Richard Sanchez (1994), MEX, 2020 Chicago Fire 2-0
24. John Pulskamp (2001), USA, 2020 rezerwy 0-0
25. Charlie Lyon (1992), USA, 2020 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2020 z wolnego transferu i odszedł w lipcu 2020 na wolny transfer, a następnie do FC Dallas) 0-0
29. Timothy Melia (1986), USA, 2014 CD Chivas 20-0 2 1
Obrońcy:
2. Botond Barath (1992), HUN, 2019 Kispest Honved Budapeszt (odszedł w lipcu 2020 do Kispest Honved Budapeszt) 0-0
3. Andreu Fontas (1989), ESP, 2018 Celta Vigo 3-1
4. Roberto Puncec (1991), CRO, 2020 NK Rijeka 20-0 2
5. Matt Besler (1987), USA, 2009 University of Notre Dame 10-0 1
8. Graham Zusi (1986), USA, 2009 Maryland Terrapins 15-1
13. Amadou Dia (1993), USA, 2020 Phoenix Rising 12-0 3
16. Graham Smith (1995), USA, 2018 Denver Pioneers 4-0 2
22. Winston Reid (1988), NZL, 2020 West Ham United 10-1 2
26. Jaylin Lindsey (2000), USA, 2018 drużyna młodzieżowa 12-0 1
28. Cameron Duke (2001), USA, 2019 drużyna młodzieżowa 9-0 1
36. Luis Martins (1992), POR, 2019 GD Chaves 11-0 1
Pomocnicy:
6. Ilie Sanchez (1990), ESP, 2017 wolny transfer 15-0 5
7. Johnny Russell (1990), SCO, 2018 Derby County 21-6 3
10. Felipe Gutierrez (1990), CHI, 2018 Real Betis 0-0
12. Gerso (1991), POR/GBI, 2017 Belenenses Lizbona 19-3 2
15. Roger Espinoza (1986), HON, 2015 Wigan Athletic 16-2 3
17. Gadi Kinda (1994), ISR, 2020 Beitar Jerozolima 18-6 4 1
20. Daniel Salloi (1996), HUN, 2017 FC Gyirmot 7-0
21. Felipe Hernandez (1998), USA, 2019 rezerwy 15-0
27. Gianluca Busio (2002), USA, 2017 drużyna młodzieżowa 19-1 5
75. Wan Kuzain (1998), USA, 2018 Swope Park Rangers 0-0
Napastnicy:
9. Alan Pulido (1991), MEX, 2020 Chivas Guadalajara 12-6 2
11. Khiry Shelton (1993), USA, 2020 SC Paderborn 20-5 4
19. Erik Hurtado (1990), USA, 2019 Vancouver Whitecaps 15-5
23. Tyler Freeman (2003), USA, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
Trener: Peter Vermes (1966), USA, 2009 dyrektor techniczny |
|
|
|
|