Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
UC Le Mans 2004/05 |
UC Le Mans 2004/05:
Bramkarze:
1. Vincent Demarconnay (1983), FRA, 2002 rezerwy 1-0
16. Willy Grondin (1974), FRA, 2004 FC Nantes (przyszedł w listopadzie 2004 z FC Nantes) 14-0 1
30. Yohann Pele (1982), FRA, 2000 rezerwy 24-0 1
Thibault Ferrand (1986), FRA, 2004 wychowanek 0-0
Obrońcy:
2. Thabang Molefe (1979), RPA, 2003 Jomo Cosmos (odszedł w lutym 2005 do Orlando Pirates) 4-0 1
3. Dan Eggen (1970), NOR, 2003 Glasgow Rangers 0-0
6. Olivier Thomas (1974), FRA, 2003 ES Troyes 34-0 8
15. Gregory Cerdan (1982), FRA, 2004 FC Sannois Saint Gratien 9-0 2
19. Yoann Poulard (1976), FRA, 1998 SCO Angers 38-1 3 1
23. Clement Pinault † (1985), FRA, 2004 wychowanek 1-0
24. Yannick Fischer (1974), FRA, 2003 RC Strasbourg 24-0 5
26. Ulrick Lupede (1984), GDL, 2003 rezerwy 10-0 2
33. Arnaud Lisembart (1984), FRA, 2004 rezerwy 1-0 1
Pomocnicy:
5. Frederic Thomas (1980), FRA, 1999 rezerwy 37-1 4
7. Yohann Hautcoueur (1981), FRA, 1999 drużyna młodzieżowa 36-1 1
10. Sekou Baradji (1984), FRA, 2003 rezerwy 18-2 5
13. Cedric Liabeuf (1979), FRA, 2003 Stade Reims 14-0 1
20. Laurent Bonnart (1979), FRA, 1999 rezerwy 36-0 4
21. Christophe Freitas (1981), FRA, 2004 FC Sannois Saint Gratien (odszedł w styczniu 2005 na wolny transfer) 7-0
22. Daisuke Matsui (1981), JPN, 2004 Kyoto Purple Sanga (przyszedł we wrześniu 2004 z Kyoto Purple Sanga) 25-3 1
25. Alexandre Comisetti (1973), SUI, 2004 Servette Genewa (przyszedł w sierpniu 2005 z Servette Genewa) 25-3 3 2
27. Fernando D'Amico (1975), ARG, 2003 OSC Lille (odszedł w styczniu 2005 do CF Pontevedry) 10-0 2
28. Jacques-Desire Periatambee (1975), MRI, 2003 FC Grenoble 17-2 2 1
34. Bertrand N'Dzomo (1985), FRA, 2004 wychowanek 1-0
Napastnicy:
8. Laurent Peyrelade (1970), FRA, 2002 AC Sedan 20-4 2
11. Mansour Boutabout (1978), ALG, 2004 FC Gueugnon (przyszedł w sierpniu 2004 z FC Gueugnon) 24-1
12. Zvonimir Deranja (1979), CRO, 2004 Hajduk Split (przyszedł w sierpniu 2004 z Hajduka Split) 16-4 1
14. Chiguy Lucau (1984), DRC, 2004 Paris SG 29-8 5
17. James Fanchone (1980), FRA, 1998 wychowanek 33-13 2
18. Alioune Kebe (1984), SEN, 2004 FC Sannois Saint Gratien 7-0 1
32. Georges Ba (1979), WKS, 2005 OGC Nice (przyszedł w styczniu 2005 z OGC Nice) 13-7 2
Trener: Daniel Jeandupeux (1949), SUI, 2004 wolny transfer (od 13.12.2004)
Frederic Hantz (1966), FRA, 2004 wolny transfer (od 13.12.2004)
Trener bramkarzy: Olivier Pedemas (1968), FRA, 2003 piłkarz
Dyrektor sportowy: Alain Pascalou (1952), FRA, 2004 asystent trenera |
|
|
|
|