Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Śląsk Wrocław II 2020/21 |
Śląsk Wrocław II 2020/21:
Bramkarze:
Paweł Budzyński (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa Falubazu Zielona Góra 8-0 1
Mateusz Bulman (2004), POL, 2021 drużyna młodzieżowa (przyszedł w kwietniu 2021 z drużyny młodzieżowej) 0-0
Norbert Czapliński (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
Bartłomiej Frasik (2001), POL, 2020 Ślęza Wrocław 10-0
Oskar Mielcarz (2004), POL, 2021 Warta Sieradz (przyszedł w lutym 2021 z Warty Sieradz) 0-0
Matus Putnocky (1984), SVK, 2019 Lech Poznań 0-0
Sebastian Sobolewski (2005), POL, 2021 Śląsk Wrocław III (przyszedł w kwietniu 2021 ze Śląska Wrocław III) 0-0
Dariusz Szczerbal (1995), POL, 2018 Piast Żmigród 7-0
Michał Szromnik (1993), POL, 2020 Chrobry Głogów 7-0
Miłosz Tysiak (2002), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 5-0
Obrońcy:
Patryk Caliński (1997), POL, 2017 Ślęza Wrocław 30-0 7 1
Piotr Celeban (1985), POL, 2014 FC Vaslui 6-0 1
Guillermo Cotugno (1995), URU, 2020 Nacional Montevideo 4-0
Paweł Kucharczyk (1997), POL, 2016 drużyna młodzieżowa FC Wrocław Academy (odszedł w styczniu 2021 do Górnika Polkowice) 11-1
Mateusz Maćkowiak (2001), POL, 2020 drużyna młodzieżowa RB Leipzig 16-0 3
Igor Maruszak (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 16-1 1
Dawid Matuszewski (2004), POL, 2021 Śląsk Wrocław III (przyszedł w kwietniu 2021 ze Śląska Wrocław III) 0-0
Szymon Michalski (2004), POL, 2021 Śląsk Wrocław III (przyszedł w lutym 2021 ze Śląska Wrocław III) 0-0
Mariusz Pawelec (1986), POL, 2008 Górnik Łęczna 3-0 1
Konrad Poprawa (1998), POL, 2019 Skra Częstochowa 18-0 7 1
Adrian Sobczak (1997), POL, 2013 drużyna młodzieżowa 0-0
Mateusz Stawny (2003), POL, 2021 Śląsk Wrocław III (przyszedł w kwietniu 2021 ze Śląska Wrocław III) 0-0
Mark Tamas (1993), HUN, 2020 Diosgyori VTK 1-0 1
Maksymilian Trepczyński (2002), POL, 2020 rezerwy Zagłębia Lubin 4-0
Kuba Wiśniewski (2004), POL, 2021 Śląsk Wrocław III (przyszedł w kwietniu 2021 ze Śląska Wrocław III) 0-0
Olivier Wypart (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 26-0 4 1
Pomocnicy:
Przemysław Bargiel (2000), POL, 2019 rezerwy AC Milan 29-4 4
Bartosz Boruń (2000), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 33-3 9 1
Adrian Bukowski (1997), POL, 2021 rezerwy Zagłębia Lubin (przyszedł w styczniu 2021 z rezerw Zagłębia Lubin) 17-1 1
Kacper Dachnowski (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
Damian Gąska (1996), POL, 2018 Wigry Suwałki (odszedł we wrześniu 2020 do Radomiaka Radom) 1-0
Łukasz Gerstenstein (2004), POL, 2021 Śląsk Wrocław III (przyszedł w kwietniu 2021 ze Śląska Wrocław III) 0-0
Filip Gryglak (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
Oskar Hampel (2003), POL, 2021 Śląsk Wrocław III (przyszedł w kwietniu 2021 ze Śląska Wrocław III) 0-0
Semir Idris Ahmed (1995), ENG/ERI, 2020 Ślęza Wrocław (przyszedł w sierpniu 2020 ze Ślęzy Wrocław) 9-0
Jakub Jarzębowski (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2021 do Stali Brzeg) 0-0
Jakub Jezierski (2004), POL, 2021 Śląsk Wrocław III (przyszedł w kwietniu 2021 ze Śląska Wrocław III) 0-0
Hubert Konstanty (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 1-0
Grzegorz Kotowicz (2000), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 18-3 2
Filip Kozłowski (2003), POL, 2021 Śląsk Wrocław III (przyszedł w kwietniu 2021 ze Śląska Wrocław III)
Szymon Krocz (2000), POL, 2019 Foto-Higiena Gać 35-5 4
Miłosz Kurowski (2004), POL, 2021 Śląsk Wrocław III (przyszedł w kwietniu 2021 ze Śląska Wrocław III) 0-0
Szymon Lewkot (1999), POL, 2020 Ślęza Wrocław 16-0 1
Adrian Łyszczarz (1999), POL, 2019 GKS Katowice 27-7 3
Rafał Makowski (1996), POL, 2020 Radomiak Radom 5-1 2
Mateusz Młynarczyk (1999), POL, 2018 drużyna młodzieżowa 30-3 2
Dawid Musiał (2000), POL, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
Maciej Pałaszewski (1998), POL, 2020 Stomil Olsztyn 12-2 7
Mathieu Scalet (1997), FRA/POL, 2017 Beskid Andrychów 1-1
Marcin Szpakowski (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2021 do Korony Kielce) 11-1 3
Patryk Szymański (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2021 do Piasta Żmigród) 6-0
Natan Wysiński (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 2-0
Jakub Zawadzki (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
Diego Zivulić (1992), CRO, 2019 wolny transfer (odszedł w styczniu 2021 do Diosgyori VTK) 0-0
Marcel Zylla (2000), POL, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu) 2-0
Napastnicy:
Marcin Bartoń (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 1-1
Sebastian Bergier (1999), POL, 2019 Wigry Suwałki 30-20 2
Michał Dryja (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa FC Wrocław Academy 0-0
Paweł Fediuk (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 19-0 1
Kacper Głowieńkowski (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
Ryszard Jakubiak (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 3-0
Filip Michalski (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa FC Wrocław Academy 24-1 3
Fabian Piasecki (1995), POL, 2020 Zagłębie Sosnowiec 1-1
Piotr Samiec-Talar (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2021 do Widzewa Łódź) 7-4
Michał Skowron (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa FC Wrocław Academy 0-0
Michał Szmigiel (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
Trener: Piotr Jawny (1971), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
Asystent trenera: Marcin Dymkowski (1981), POL, 2019 trener Foto-Higieny Gać
Trener bramkarzy: Tomasz Hryńczuk (1976), POL, 2017 wolny transfer |
|
|
|
|