Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Sokół Ostróda 2020/21 |
Sokół Ostróda 2020/21:
Bramkarze:
1. Błażej Niezgoda (2000), POL, 2020 Jagiellonia Białystok 26-0 2
12. Krystian Wojno (2001), POL, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2021 do GKS-u Wikielec) 0-0
12. Kacper Trelowski (2003), POL, 2021 Raków Częstochowa (przyszedł w lutym 2021 z Rakowa Częstochowa) 11-0
18. Szymon Witkowski (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
4. Wojciech Mazurowski (1998), POL, 2020 Górnik Konin 28-1 8 1
5. Krzysztof Wicki (1990), POL, 2019 Gryf Wejherowo 25-3 2
6. Adam Dobosz (1992), POL, 2020 Elana Toruń 30-2 5
7. Paweł Brzuzy (1993), POL, 2019 Gryf Wejherowo 26-1 4
19. Michał Maj (1997), POL, 2021 Stal Brzeg (przyszedł w lutym 2021 ze Stali Brzeg) 4-0
20. Michał Zimmer (2000), POL, 2020 rezerwy Lecha Poznań 34-1 4 1
23. Kacper Dereń (2001), POL, 2020 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (przyszedł w sierpniu 2020 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i odszedł w marcu 2021 do Łysicy Bodzentyn; odrejestrowany w styczniu 2021) 1-0
23. Karol Turek (2000), POL, 2021 Górnik Łęczna (przyszedł w lutym 2021 z Górnika Łęczna) 10-1
31. Maciej Dampc (1995), POL, 2020 ŁKS Łódź (przyszedł we wrześniu 2020 z ŁKS-u Łódź i odszedł w styczniu 2021 do ŁKS-u Łódź) 6-0 1
77. Szymon Mroczko (2001), POL, 2021 Podbeskidzie Bielsko-Biała (przyszedł w lutym 2021 z Podbeskidzia Bielsko-Biała) 0-0
Mateusz Bachleda (2000), POL, 2020 Gwardia Koszalin (odszedł w sierpniu 2020 do Gwardii Koszalin) 0-0
Pomocnicy:
8. Karol Żwir (1995), POL, 2019 Sokół Aleksandrów Łódzki 34-3 9
10. Daniel Łuczak (1996), POL, 2020 Polonia Trzebnica (odszedł w lutym 2021 do Piasta Żmigród) 6-1
11. Konrad Andrzejczak (1996), POL, 2020 Skra Częstochowa (odszedł w lutym 2021 na wolny transfer, a następnie do Stali Brzeg) 16-1 2
14. Tomasz Gajda (1995), POL, 2020 Stal Brzeg 32-5 5
15. Kamil Zalewski (1989), POL, 2020 Skra Częstochowa 31-0 4
17. Dominik Więcek (2000), POL, 2021 rezerwy Zagłębia Lubin (przyszedł w lutym 2021 z rezerw Zagłębia Lubin) 13-0 1
19. Łukasz Święty (1999), POL, 2020 Jeziorak Iława (odszedł w styczniu 2021 do Jezioraka Iława, a następnie do Stali Brzeg) 13-0 2
22. Eryk Kobza (2001), CAN, 2020 Calgary Dinos (przyszedł we wrześniu 2020 z Calgary Dinos i odszedł w styczniu 2021 do Podlasia Biała Podlaska) 6-1
22. Łukasz Soszyński (1998), POL, 2021 Arka Gdynia (przyszedł w lutym 2021 z Arki Gdynia) 14-0 4
28. Piotr Ziółkowski (2000), POL, 2019 rezerwy (odszedł w styczniu 2021 na wolny transfer) 0-0
28. Łukasz Mozler (1996), POL/GER, 2021 Piast Żmigród (przyszedł w lutym 2021 z Piasta Żmigród) 13-0
31. Jakub Czajkowski (1996), POL, 2021 Odra Opole (przyszedł w styczniu 2021 z Odry Opole) 16-0 5
77. Wojciech Kalinowski (1993), POL, 2020 KS Łomianki 31-1 4
Napastnicy:
9. Sebastian Rugowski (2001), POL, 2020 rezerwy Lechii Gdańsk 26-1
17. Kamil Odolak (2002), POL, 2020 Escola Varsovia Warszawa (przyszedł w sierpniu 2020 z Escoli Varsovia Warszawa i odszedł w styczniu 2021 na wolny transfer, a następnie do Escoli Varsovia Warszawa) 5-0 1
21. Piotr Okuniewicz (1993), POL, 2019 ROW Rybnik 6-2 1
27. Rafał Siemaszko (1986), POL, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu) 30-4 6 1
30. Dawid Wolny (1994), POL, 2019 Skra Częstochowa 36-20 3
Trener: Piotr Jacek (1977), POL, 2020 wolny transfer
Dyrektor sportowy: Jarosław Kotas (1962), POL, 2019 trener
Szymon Witkowski nosił od września numer 12 zamiennie z Krystianem Wojno. |
|
|
|
|