Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Wigry Suwałki 2020/21 |
Wigry Suwałki 2020/21:
Bramkarze:
1. Jan Balawejder (1998), POL, 2019 Polonia Warszawa 1-0 2
30. Hieronim Zoch (1990), POL, 2020 Siarka Tarnobrzeg 35-0
33. Piotr Słowikowski (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
56. Karol Kapuściński (2005), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
4. Martin Dobrotka (1985), SVK, 2020 Stal Mielec 32-1 7 1
5. Michał Ozga (2000), POL, 2019 Jagiellonia Białystok 17-0 4
6. Grzegorz Aftyka (1998), POL, 2019 rezerwy Legii Warszawa 21-0 1
18. Christian Suski (2003), POL, 2019 rezerwy 3-0
19. Rafał Grzelak (1988), POL, 2021 Korona Kielce (przyszedł w lutym 2021 z Korony Kielce) 17-0 5 2
25. Elso Brito (1994), CPV, 2021 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2021 z wolnego transferu) 4-1
26. Michał Orzechowski (2001), POL, 2021 Termalica Bruk-Bet Nieciecza (przyszedł w styczniu 2021 z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza) 17-1 2
34. Adrian Piekarski (1998), POL, 2020 Bytovia Bytów 29-1 8
44. Adrian Karankiewicz (1987), POL, 2018 Stomil Olsztyn 20-0 9 1
77. Paweł Gierach (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa Jagiellonii Białystok (w rundzie jesiennej nosił numer 11) 32-3 1 1
93. Łukasz Bogusławski (1993), POL, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu) 15-2 4
Oskar Nowak (2001), POL, 2020 Błękitni Stargard Szczeciński (odszedł w sierpniu 2020 do CF Getafe B) 0-0
Pomocnicy:
7. Robert Bartczak (1996), POL, 2018 Legia Warszawa 3-0
8. Bartłomiej Babiarz (1989), POL, 2020 Zagłębie Sosnowiec 26-0 5
10. Cezary Sauczek (1998), POL, 2019 Polonia Warszawa 31-5 3
11. Gabriel Romatowski (2001), POL, 2020 drużyna młodzieżowa (odrejestrowany w styczniu 2021) 0-0
11. Patryk Mularczyk (1998), POL, 2021 Zagłębie Sosnowiec (przyszedł w styczniu 2021 z Zagłębia Sosnowiec) 17-1 2
14. Wojciech Łada (2002), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w lutym 2021 z rezerw) 0-0
15. Jakub Świątek (2003), POL, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2021 do KS-u Kutno) 2-0
16. Josip Soljić (1987), CRO, 2020 rezerwy Miedzi Legnica (przyszedł w październiku 2020 z rezerw Miedzi Legnica i odszedł w styczniu 2021 do Resovii Rzeszów) 9-1 5
17. Oskar Furst (2000), POL, 2020 Znicz Biała Piska (odszedł w styczniu 2021 do Zawiszy Bydgoszcz) 3-0 1
20. Filip Kozłowski (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 2-0
22. Mateusz Sowiński (2001), POL, 2021 Korona Kielce (przyszedł w styczniu 2021 z Korony Kielce) 6-0
23. Daniel Liszka (2000), POL, 2020 Górnik Zabrze 32-0 4
89. Bartosz Gużewski (1999), POL, 2020 Znicz Biała Piska 3-0
90. Denis Gojko (1998), POL, 2020 Piast Gliwice 31-7 1
94. Patryk Czułowski (1994), POL, 2020 Chełmianka Chełm 35-2 3
99. Wojciech Kamiński (2001), POL, 2021 Piast Gliwice (przyszedł w lutym 2021 z Piasta Gliwice) 19-1 5
Napastnicy:
9. Kacper Wełniak (2000), POL, 2020 rezerwy Legii Warszawa 25-6 3
24. Jakub Kunicki (2003), POL, 2019 rezerwy 1-0
28. Kamil Adamek (1989), POL, 2020 GKS Jastrzębie 29-14 1
97. Michał Żebrakowski (1997), POL, 2019 Arka Gdynia 12-2
Sebastian Zackiewicz (2001), POL, 2019 rezerwy 0-0
Trener: Dawid Szulczek (1990), POL, 2020 asystent trenera Wisły Kraków
Asystenci trenera: Daniel Wojtasz (1982), POL, 2021 wolny transfer (od 08.05.2021)
Arkadiusz Szczerbowski (1996), POL, 2021 wolny transfer (od 12.01.2021)
Donatas Vencevicius (1973), LTU, 2020 trener
Trener bramkarzy: Karol Salik (1983), POL, 2018 wolny transfer |
|
|
|
|