Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Anorthosis Famagusta 2020/21


Anorthosis Famagusta 2020/21:

Bramkarze:

1. Giorgi Loria (1986), GEO, 2019 FC Magdeburg
55. Assaf Tsur (1998), ISR, 2020 Hapoel Raanana (przyszedł we wrześniu 2020 z Hapoelu Raanana)
91. Georgios Papadopoulos (1991), CYP, 2019 Ermis Aradippou

Obrońcy:

3. Georgios Galitsios (1986), GRE, 2019 Royal Mouscron
5. Gordon Schildenfeld (1985), CRO, 2017 Dinamo Zagrzeb
6. Panagiotis Artymatas (1998), CYP, 2017 drużyna młodzieżowa West Bromwich Albion
7. Anderson Correia (1991), BRA, 2020 Nea Salamina
12. Kostas Pileas (1998), CYP, 2019 Ermis Aradippou
19. Hovhannes Hambardzumyan (1990), ARM, 2020 Enosis Paralimni
22. Branko Vrgoc (1989), CRO, 2019 Maccabi Netanya
33. Evgeni Selin (1988), UKR, 2019 MTK Budapeszt
44. Pavlos Korrea (1998), CYP, 2020 Ethnikos Achnas
Marios Stylianou (1993), CYP, 2020 APOEL Nikozja

Pomocnicy:

4. Kostakis Artymatas (1993), CYP, 2019 APOEL Nikozja
8. Murtaz Daushvili (1989), GEO, 2019 Haladas Szombathely
10. Tornike Okriashvili (1992), GEO, 2019 FK Krasnodar
15. Dor Micha (1992), ISR, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu)
17. Danil Paroutis (2001), CYP, 2020 Novara Calcio (przyszedł w sierpniu 2020 z Novary Calcio)
20. Nikolaos Kaltsas (1990), GRE, 2019 Asteras Trypolis
21. Azer Busuladzić (1991), BOS, 2021 FC Atromitos (przyszedł w styczniu 2021 z Atromitosu Ateny)
25. Josef Husbauer (1990), CZE, 2020 Slavia Praga
27. Konstantinos Georgallidis (2002), CYP, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2020 do ASIL-u Lysi)
28. Margaca (1985), CYP, 2019 Nea Salamina
77. Demetris Christofi (1988), CYP, 2020 Omonia Nikozja
88. Andreas Chrysostomou (2001), CYP, 2020 rezerwy Sampdorii Genua (przyszedł we wrześniu 2020 z rezerw Sampdorii Genua)
99. Charles Eloundou (1994), CMR, 2020 Nea Salamina
Marios Nikolaou (1996), CYP, 2020 AO Agia Napa

Napastnicy:

9. Nika Kacharava (1994), GEO, 2018 FK Rostov (odszedł we wrześniu 2020 do Lecha Poznań)
11. Michalis Manias (1990), GRE, 2020 Pogoń Szczecin
23. Giorgi Kvilitaia (1993), GEO, 2020 AA Gent (przyszedł we wrześniu 2020 z AA Gent)

Trener: Temuri Ketsbaia (1968), GEO, 2019 wolny transfer
Asystent trenera: Soso Chedia (1965), GEO, 2019 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET