Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
ES Troyes 2020/21 |
ES Troyes 2020/21:
Bramkarze:
1. Ryan Bouallak (1999), FRA, 2019 Stade Reims 1-0
16. Sebastien Renot (1989), FRA, 2019 Red Star 93 3-0
30. Gauthier Gallon (1993), FRA, 2019 US Orleans 35-0 3
Obrońcy:
3. Boubakar Kouyate (1997), MAL, 2019 Sporting Lizbona B (odszedł w sierpniu 2020 do FC Metz) 0-0
4. Mahamadou Dembele (1999), FRA, 2019 RB Salzburg (odszedł w lutym 2021 do FC Pau) 4-0 1
8. Jimmy Giraudon (1992), FRA, 2016 FC Grenoble 33-0 8 1
13. Gabriel Mutombo (1996), FRA/DRC, 2020 US Orleans 18-0 4 1
17. Yoann Salmier (1992), GUF, 2018 RC Strasbourg 35-2 9 1
19. Oualid El Hajjam (1991), MOR, 2019 SC Amiens 28-0 5
22. Benrandy Abdallah (1999), FRA, 2018 rezerwy 0-0
23. Stone Mambo (1999), FRA/CON, 2018 rezerwy 7-0 2
25. Terence Baya (1998), FRA, 2019 US Avranches 6-1
34. Enzo Alfatahi (2003), FRA, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
35. Remy Vita (2001), FRA, 2020 rezerwy (odszedł w październiku 2020 do Bayernu Monachium) 5-0
Pomocnicy:
3. Kemehlo Nguena (2000), FRA/CMR, 2020 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2020 z rezerw) 2-0
5. Tristan Dingome (1991), FRA, 2020 Stade Reims (przyszedł w październiku 2020 ze Stade Reims) 25-4 1
6. Rominigue Kouame (1996), MAL, 2020 OSC Lille 32-2 4
10. Florian Tardieu (1992), FRA, 2019 SV Waregem 34-6 8 1
12. Levi Lumeka (1998), ENG/DRC, 2020 SC Varzim 15-2
14. Dylan Chambost (1997), FRA, 2019 AS Saint Etienne 36-1 6
15. Rayan Raveloson (1997), MAD, 2018 FC Tours 35-1 6
18. Calvin Bombo (1999), RSA, 2019 rezerwy 0-0
20. Rui Pires (1998), POR, 2019 FC Porto B 19-0 3
21. Eden Massouema (1997), FRA, 2019 FC Dijon 0-0
24. Alimami Gory (1996), FRA, 2020 Cercle Brugge (przyszedł w październiku 2020 z Cercle Brugge) 26-5 3
26. Dylan Saint-Louis (1995), CON, 2020 K. Beerschot VA 38-5 3
27. Brandon Domingues (2000), FRA, 2020 rezerwy 18-3 1
28. Maxime Barthelme (1988), FRA, 2019 FC Chateauroux 29-0 2
29. Karim Azamoum (1990), FRA/ALG, 2021 Albacete Balompie (przyszedł w lutym 2021 z Albacete Balompie) 13-0 3
31. Filip Krastev (2001), BUL, 2021 SK Lommel (przyszedł w styczniu 2021 z SK Lommel) 2-0
32. Adel Berkane (1999), FRA/ALG, 2020 SAS Epinal 0-0
33. Alexis Lefebvre (2003), FRA, 2020 drużyna młodzieżowa 1-0
Ryan Fage (2003), FRA, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
7. Yoann Touzghar (1986), TUN, 2018 FC Sochaux 36-16 1
9. Suk Hyun-Jun (1991), KOR, 2020 Stade Reims 18-3 2
11. Lenny Pintor (2000), FRA, 2020 Olympique Lyon (przyszedł we wrześniu 2020 z Olympique'u Lyon) 12-3 1
29. Pape Meissa Ba (1997), SEN, 2019 rezerwy (odszedł w lutym 2021 do Red Star 93) 11-2 1
39. Umut Bozok (1996), TUR, 2021 FC Lorient (przyszedł w lutym 2021 z FC Lorient) 16-1 2
Mamadou Camara (2001), FRA, 2020 rezerwy 0-0
Issiaka Karamoko (2001), FRA, 2020 rezerwy 0-0
Trener: Laurent Batlles (1975), FRA, 2019 rezerwy AS Saint Etienne
Asystent trenera: Mohamed Bradja (1969), ALG, 2016 trener |
|
|
|
|