Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Racing Genk 2020/21


Racing Genk 2020/21:

Bramkarze:

1. Danny Vuković (1985), AUS, 2017 FC Sydney
26. Maarten Vandevoordt (2002), BEL, 2018 drużyna młodzieżowa
40. Tobe Leysen (2002), BEL, 2019 drużyna młodzieżowa
Nordin Jackers (1997), BEL, 2020 Waasland-Beveren (odszedł w sierpniu 2020 do Waasland-Beveren)

Obrońcy:

2. Casper de Norre (1997), BEL, 2019 VV Sint Truiden (odszedł w październiku 2020 do Oud-Heverlee Leuven)
5. Neto Borges (1996), BRA, 2019 Hammarby IF (odszedł w sierpniu 2020 do Vasco da Gama)
5. Gerardo Arteaga (1998), MEX, 2020 Santos Laguna (zarejestrowany od sierpnia 2020)
6. Sebastien Dewaest (1991), BEL, 2015 Royal Charleroi
21. Jere Uronen (1994), FIN, 2016 Helsingborgs IF
31. Joakim Maehle (1997), DEN, 2017 Aalborg BK
33. Jhon Lucumi (1998), COL, 2018 Deportivo Cali
35. Shawn Adewoye (2000), BEL, 2019 rezerwy
46. Carlos Cuesta (1999), COL, 2019 Atletico Nacional
Amine Khammas (1999), MOR, 2020 SK Lommel (odszedł w sierpniu 2020 do Waasland-Beveren)
Rubin Seigers (1998), BEL, 2020 K. Beerschot VA

Pomocnicy:

4. Dries Wouters (1997), BEL, 2014 drużyna młodzieżowa
7. Junya Ito (1993), JPN, 2019 Kashiwa Reysol
8. Bryan Heynen (1997), BEL, 2015 drużyna młodzieżowa
10. Theo Bongonda (1995), BEL, 2019 SV Waregem
11. Joseph Paintsil (1998), GHA, 2018 Tema Youth (odszedł we wrześniu 2020 do SK Ankaragucu)
11. Bastien Toma (1999), SUI, 2020 FC Sion (przyszedł we wrześniu 2020 z FC Sion)
14. Benjamin Nygren (2001), SWE, 2019 IFK Goteborg (odszedł w październiku 2020 do SC Heerenveen)
16. Elias Sierra (2001), BEL, 2020 rezerwy
17. Patrik Hrosovsky (1992), SVK, 2019 Viktoria Plzen
20. Mats Moller Daehli (1995), NOR, 2020 FC St. Pauli
22. Bryan Limbombe (2001), BEL, 2019 rezerwy
23. Daniel Muńoz (1996), COL, 2020 Atletico Nacional
24. Luca Oyen (2003), BEL, 2020 rezerwy
38. Kouassi Eboue (1997), WKS, 2020 Celtic Glasgow
42. Kristian Thorstvedt (1999), NOR, 2020 Viking Stavanger
80. Pierre Dwomoh (2004), BEL, 2020 drużyna młodzieżowa
Dieumerci Ndongala (1991), DRC, 2020 SK Kasimpasaspor (odszedł w sierpniu 2020 do APOEL-u Nikozja)
Edon Zhegrova (1999), KOS, 2020 FC Basel (odszedł we wrześniu 2020 do FC Basel)

Napastnicy:

9. Cyriel Dessers (1994), NGA, 2020 Heracles Almelo
15. Stephen Odey (1998), NGA, 2019 FC Zurich (odszedł we wrześniu 2020 do SC Amiens)
18. Paul Onuachu (1994), NGA, 2019 FC Midtjylland
Zinho Gano (1993), BEL, 2020 Royal Antwerp

Trener: Hannes Wolf (1981), GER, 2019 wolny transfer (do 15.09.2020)
Jess Thorup (1970), DEN, 2020 wolny transfer (od 24.09.2020)
Asystenci trenera: Miguel Moreira (1983), GER, 2019 wolny transfer (do 15.09.2020)
Domenico Olivieri (1968), BEL/ITA, 2017 rezerwy
Trener bramkarzy: Guy Martens (1958), BEL, 2017 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET