Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
AA Gent 2020/21


AA Gent 2020/21:

Bramkarze:

1. Thomas Kaminski (1992), BEL, 2019 KV Kortrijk (odszedł w sierpniu 2020 do Blackburn Rovers)
1. Sinan Bolat (1988), TUR, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu)
26. Colin Coosemans (1992), BEL, 2018 KV Mechelen
33. Davy Roef (1994), BEL, 2020 Anderlecht Bruksela

Obrońcy:

5. Michael Ngadeu-Ngadjui (1990), CMR, 2019 Slavia Praga
14. Alessio Castro-Montes (1997), BEL/ESP, 2019 AS Eupen
15. Milad Mohammadi (1993), IRN, 2019 wolny transfer
17. Jordan Botaka (1993), DRC, 2020 VV Sint Truiden
19. Ibrahima Cisse (2001), FRA, 2020 rezerwy
21. Nana Asare (1986), GHA, 2013 FC Utrecht (odszedł we wrześniu 2020 na wolny transfer)
23. Mikael Lustig (1986), SWE, 2019 Celtic Glasgow (odszedł w sierpniu 2020 do AIK-u Sztokholm)
25. Nurio Fortuna (1995), ANG, 2020 Royal Charleroi
31. Bruno Godeau (1992), BEL, 2020 Royal Mouscron
32. Igor Plastun (1990), UKR, 2018 Ludogorets Razgrad
36. Dino Arslanagić (1993), BEL, 2020 Royal Antwerp
Andreas Hanche-Olsen (1997), NOR, 2020 Stabaek IF (przyszedł w październiku 2020 ze Stabaek IF)
Deiver Machado (1993), COL, 2019 Atletico Nacional (odszedł w sierpniu 2020 do FC Toulouse)

Pomocnicy:

6. Elisha Owusu (1997), FRA/GHA, 2019 Olympique Lyon
8. Vadis Odjidja-Ofoe (1989), BEL, 2018 Olympiakos Pireus
9. Roman Bezus (1990), UKR, 2019 VV Sint Truiden
10. Giorgi Chakvetadze (1999), GEO, 2017 Dinamo Tbilisi
12. Alexandre de Bruyn (1994), BEL, 2020 VV Sint Truiden
18. Dylan Mbayo (2001), BEL, 2019 KSC Lokeren
19. Brecht Dejaegere (1991), BEL, 2013 KV Kortrijk (odszedł we wrześniu 2020 do FC Toulouse)
19. Matisse Samoise (2001), BEL, 2020 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2020 z rezerw)
20. Osman Bukari (1998), GHA, 2020 AS Trencin (przyszedł we wrześniu 2020 z AS Trencin)
22. Sulayman Marreh (1996), GAM, 2020 AS Eupen
24. Sven Kums (1988), BEL, 2019 Anderlecht Bruksela
27. Matheo Parmentier (2002), BEL, 2020 rezerwy KSC Lokeren
30. Niklas Dorsch (1998), GER, 2020 FC Heidenheim
Ahmed Mostafa (1997), EGY, 2020 Al Adalah

Napastnicy:

7. Roman Yaremchuk (1995), UKR, 2017 Dynamo Kijów
11. Anderson Niangbo (1999), WKS, 2020 RB Salzburg
13. Giorgi Kvilitaia (1993), GEO, 2018 Rapid Wiedeń (odszedł we wrześniu 2020 do Anorthosisu Famagusta)
16. Jonathan David (2000), CAN, 2018 Ottawa ISC (odszedł w sierpniu 2020 do OSC Lille)
29. Laurent Depoitre (1988), BEL, 2019 Huddersfield Town
34. Tim Kleindienst (1995), GER, 2020 FC Heidenheim
Mamadou Sylla (1994), SEN/ESP, 2020 FK Orenburg (odszedł w październiku 2020 do FC Girona)

Trener: Jess Thorup (1970), DEN, 2018 wolny transfer (do 20.08.2020)
Laszlo Boloni (1953), ROM, 2020 wolny transfer (od 20.08.2020 do 14.09.2020)
Wim de Decker (1982), BEL, 2020 asystent trenera (od 14.09.2020)
Asystenci trenera: Wim de Decker (1982), BEL, 2020 Royal Antwerp (do 14.09.2020)
Peter Balette (1961), BEL, 2017 trener

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET