Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Dundee United 2020/21


Dundee United 2020/21:

Bramkarze:

1. Benjamin Siegrist (1992), SUI, 2018 FC Vaduz
19. Deniz Mehmet (1992), TUR, 2019 Queen of the South
31. Jack Newman (2002), SCO, 2020 drużyna młodzieżowa FC Sunderland
98. Neil Alexander (1978), SCO, 2020 wznowienie kariery

Obrońcy:

2. Liam Smith (1996), SCO, 2019 Ayr United
3. Adrian Sporle (1995), ARG/GER, 2019 CA Banfield
5. Mark Connolly (1991), IRL, 2019 Crawley Town
6. Mark Reynolds (1987), SCO, 2019 FC Aberdeen
12. Ryan Edwards (1993), ENG, 2020 FC Blackpool
17. Jamie Robson (1997), SCO, 2016 Brechin City
22. Kieran Freeman (2000), SCO, 2020 rezerwy FC Southamptonu (odszedł we wrześniu 2020 do FC Peterhead)
29. Ross Graham (2001), SCO, 2020 Elgin City (odszedł w październiku 2020 do Cove Rangers)
30. Lewis Neilson (2003), SCO, 2019 drużyna młodzieżowa

Pomocnicy:

4. Dillon Powers (1991), USA, 2020 Orlando City
7. Paul McMullan (1996), SCO, 2017 rezerwy Celtiku Glasgow
8. Peter Pawlett (1991), SCO, 2019 FC Milton Keynes Dons
14. Florent Hoti (2000), KOS, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu i odszedł w październiku 2020 do Forfar Athletic)
16. Adam King (1995), SCO, 2020 FC Queen's Park
18. Calum Butcher (1991), ENG, 2019 Mansfield Town
20. Luke Bolton (1999), ENG, 2020 Manchester City
21. Declan Glass (2000), SCO, 2020 Cove Rangers (odszedł we wrześniu 2020 do Partick Thistle)
23. Ian Harkes (1995), USA, 2019 DC United
25. Kai Fotheringham (2003), SCO, 2020 drużyna młodzieżowa
26. Chris Mochrie (2003), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 2020 do FC Montrose)
27. Louis Appere (1999), SCO, 2019 AFC Broughty
36. Darren Watson (2003), SCO, 2020 drużyna młodzieżowa
Jeando Fuchs (1997), CMR, 2020 Deportivo Alaves (przyszedł w październiku 2020 z Deportivo Alaves)

Napastnicy:

10. Nicky Clark (1991), SCO, 2018 Dunfermline Athletic
11. Cammy Smith (1995), SCO, 2020 FC Dundalk
15. Logan Chalmers (2000), SCO, 2020 FC Arbroath
24. Lawrence Shankland (1995), SCO, 2019 Ayr United
Marc McNulty (1992), SCO, 2020 FC Reading (przyszedł w październiku 2020 z FC Reading)

Trener: Micky Mellon (1972), SCO, 2020 Tranmere Rovers
Asystent trenera: Stephen Frail (1969), SCO, 2020 reprezentacja Irlandii Północnej
Trener bramkarzy: Neil Alexander (1978), SCO, 2018 piłkarz FC Livingston

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET