Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC St. Mirren 2020/21


FC St. Mirren 2020/21:

Bramkarze:

1. Jak Alnwick (1993), ENG, 2020 Glasgow Rangers
26. Dean Lyness (1991), ENG, 2019 Raith Rovers
27. Peter Urminsky (1999), SVK, 2020 Spartak Trnava
28. Jamie Langfield (1979), SCO, 2020 wznowienie kariery
29. Zdenek Zlamal (1985), CZE, 2020 Heart of Midlothian (przyszedł we wrześniu 2020 z Heart of Midlothian i odszedł we wrześniu 2020 do Heart of Midlothian)

Obrońcy:

2. Richard Tait (1989), SCO, 2020 FC Motherwell
4. Joe Shaughnessy (1992), IRL, 2020 Southend United
5. Conor McCarthy (1998), IRL, 2020 Cork City
15. Jack Baird (1996), SCO, 2020 Greenock Morton (odszedł we wrześniu 2020 do Ayr United)
22. Marcus Fraser (1994), SCO, 2020 Ross County
Danny Finlayson (2001), NIR, 2020 rezerwy Glasgow Rangers (przyszedł w październiku 2020 z rezerw Glasgow Rangers)
Brandon Mason (1997), ENG, 2020 Coventry City (przyszedł w październiku 2020 z Coventry City)

Pomocnicy:

6. Nathan Sheron (1997), ENG, 2020 Fleetwood Town
7. Kyle Magennis (1998), SCO, 2016 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 2020 do FC Hibernian)
8. Ryan Flynn (1988), SCO, 2018 Oldham Athletic
10. Kyle McAllister (1999), SCO, 2019 rezerwy Derby County
11. Ilkay Durmus (1994), TUR, 2019 wolny transfer
14. Cameron MacPherson (1998), SCO, 2018 FC Stanraer
16. Sam Foley (1986), IRL, 2019 wolny transfer
21. Dylan Connolly (1995), IRL, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu)
23. Isak Snaer Thorvaldsson (2001), ISL, 2020 rezerwy Norwich City (odszedł w sierpniu 2020 do rezerw Norwich City, a następnie do IA Akranes)
25. Ethan Erhahon (2001), SCO, 2020 rezerwy FC Barnsley
30. Jay Henderson (2002), SCO, 2019 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do FC Clyde)
31. Dean McMaster (2003), SCO, 2019 drużyna młodzieżowa

Napastnicy:

9. Jonathan Obika (1990), ENG, 2019 wolny transfer
17. Jamie McGrath (1996), IRL, 2020 FC Dundalk
19. Junior Morias (1995), ENG/JAM, 2019 Northampton Town
20. Kristian Dennis (1990), ENG, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu)
23. Lee Erwin (1994), SCO, 2020 Ross County (przyszedł we wrześniu 2020 z Ross County)
33. Lewis Jamieson (2002), SCO, 2019 drużyna młodzieżowa
35. Josh Jack (2001), SCO, 2020 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do FC Clyde)

Trener: Jim Goodwin (1981), IRL, 2019 Alloa Athletic
Asystent trenera: Lee Sharp (1975), SCO, 2019 Alloa Athletic
Trener bramkarzy: Jamie Langfield (1979), SCO, 2015 piłkarz FC Aberdeen

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET