Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Kilmarnock 2020/21


FC Kilmarnock 2020/21:

Bramkarze:

1. Jake Eastwood (1996), ENG, 2020 Sheffield United
16. Colin Doyle (1985), IRL, 2020 Heart of Midlothian (przyszedł w sierpniu 2020 z Heart of Midlothian)
23. Danny Rogers (1994), IRL, 2020 FC Aberdeen
34. Curtis Lyle (1999), SCO, 2019 rezerwy
40. Harry Broun (2003), SCO, 2020 drużyna młodzieżowa

Obrońcy:

2. Aaron McGowan (1996), ENG, 2020 Hamilton Academical
3. Brandon Haunstrup (1996), ENG, 2020 FC Portsmouth
4. Clevid Dikamona (1990), CON, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu)
5. Kirk Broadfoot (1984), SCO, 2020 FC St. Mirren
14. Zeno Ibsen Rossi (2000), ENG/ITA, 2020 rezerwy AFC Bournemouth
17. Stuart Findlay (1995), SCO, 2017 rezerwy Newcastle United
18. Calum Waters (1996), SCO, 2020 FC St. Mirren
22. Ross Millen (1994), SCO, 2018 FC Queen's Park
35. Tarek Gebrial (2002), SCO/EGY, 2020 rezerwy
36. Euan Devenny (2002), SCO, 2020 rezerwy
37. Craig Ross (2002), SCO, 2020 rezerwy
38. Keir Russell (2002), SCO, 2020 rezerwy
43. Kenny Sloan (2003), SCO, 2020 rezerwy

Pomocnicy:

6. Alan Power (1988), IRL, 2017 Lincoln City
7. Rory McKenzie (1993), SCO, 2012 rezerwy
8. Gary Dicker (1986), IRL, 2016 Carlisle United
10. Greg Kiltie (1997), SCO, 2020 Dunfermline Athletic
15. Mohamed El Makrini (1987), HOL, 2019 Roda JC (odszedł we wrześniu 2020 do FK Start)
19. Mitch Pinnock (1994), ENG, 2020 FC Wimbledon
21. Youssouf Mulumbu (1987), DRC, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu)
27. Aaron Tshibola (1995), DRC, 2020 Desportivo Aves
29. Chris Burke (1983), SCO, 2017 wolny transfer
32. Tomas Brindley (2001), SCO, 2019 rezerwy
33. Ally Taylor (2001), SCO, 2019 rezerwy
42. Steven Warnock (2003), SCO, 2020 rezerwy
44. Fergus Dee (2003), SCO, 2020 drużyna młodzieżowa
46. Justin Devenny (2003), SCO, 2020 drużyna młodzieżowa
47. Ross Smith (2003), SCO, 2020 drużyna młodzieżowa

Napastnicy:

9. Eamonn Brophy (1996), SCO, 2017 wolny transfer
11. Nicke Kambamba (1993), ENG, 2020 Hartlepool United
12. Danny Whitehall (1995), ENG, 2020 Maidenhead United
25. Kyle Connell (2001), SCO, 2019 wolny transfer (odszedł w październiku 2020 do FC Airdrieonians)
20. Innes Cameron (2000), SCO, 2019 FC Stanraer
39. Josh Rennie (2002), SCO, 2020 rezerwy
45. Michael Mullen (2003), SCO, 2020 rezerwy

Trener: Alex Dyer (1965), ENG, 2019 asystent trenera
Trener techniczny: Massimo Donati (1981), ITA, 2019 wolny transfer

Koordynator drużyny młodzieżowej: Paul McDonald (1968), SCO, 2013 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET