Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Celtic Glasgow 2020/21


Celtic Glasgow 2020/21:

Bramkarze:

1. Vasilios Barkas (1994), GRE, 2020 AEK Ateny
29. Scott Bain (1991), SCO, 2018 FC Dundee

Obrońcy:

2. Christopher Jullien (1993), FRA, 2019 FC Toulouse
3. Greg Taylor (1997), SCO, 2019 FC Kilmarnock
4. Shane Duffy (1992), IRL, 2020 Brighton & Hove Albion (przyszedł we wrześniu 2020 z Brighton & Hove Albion)
23. Boli Bolingoli-Mbombo (1995), BEL, 2019 Rapid Wiedeń (odszedł we wrześniu 2020 do Istanbul Basaksehir)
30. Jeremie Frimpong (2000), HOL, 2019 rezerwy Manchesteru City
35. Kristoffer Ajer (1998), NOR, 2017 FC Kilmarnock
44. Hatem Abd Elhamed (1991), ISR, 2019 Hapoel Beer Sheva
56. Tony Ralston (1998), SCO, 2020 FC Saint Johnstone
57. Stephen Welsh (2000), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa
93. Diego Laxalt (1993), URU, 2020 AC Milan (przyszedł w październiku 2020 z AC Milan)

Pomocnicy:

6. Nir Bitton (1991), ISR, 2013 SC Ashdod
8. Scott Brown (1985), SCO, 2007 FC Hibernian
12. Ismaila Soro (1998), WKS, 2020 Bnei Yehuda Tel Awiw
14. David Turnbull (1999), SCO, 2020 FC Motherwell (przyszedł w sierpniu 2020 z FC Motherwell)
17. Ryan Christie (1995), SCO, 2018 FC Aberdeen
18. Tom Rogić (1992), AUS, 2014 Melbourne Victory
19. Michael Johnston (1999), SCO, 2016 drużyna młodzieżowa
20. Marian Shved (1997), UKR, 2019 Karpaty Lwów
21. Olivier Ntcham (1996), FRA, 2017 rezerwy Manchesteru City
27. Mohamed Elyounoussi (1994), NOR, 2019 FC Southampton
28. Luca Connell (2001), IRL, 2019 Bolton Wanderers
41. Scott Robertson (2001), SCO, 2019 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do FC Gillingham)
42. Callum McGregor (1993), SCO, 2014 Notts County
49. James Forrest (1991), SCO, 2009 rezerwy
52. Ewan Henderson (2000), SCO, 2020 Ross County
53. Cameron Harper (2001), USA, 2020 rezerwy
55. Kerr McInroy (2000), SCO, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2020 do Dunfermline Athletic)

Napastnicy:

9. Leigh Griffiths (1990), SCO, 2014 Wolverhampton Wanderers
10. Vakoun Issouf Bayo (1997), WKS, 2019 DAC Dunajska Streda (odszedł w sierpniu 2020 do FC Toulouse)
10. Albian Ajeti (1997), SUI, 2020 West Ham United (przyszedł w sierpniu 2020 z West Hamu United)
11. Patryk Klimala (1998), POL, 2020 Jagiellonia Białystok
22. Odsonne Edouard (1998), FRA, 2017 Paris SG
77. Karamoko Dembele (2003), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa

Trener: Neil Lennon (1971), NIR, 2019 wolny transfer
Asystenci trenera: Gavin Strachan (1978), SCO, 2020 Peterborough United
John Kennedy (1983), SCO, 2019 trener drużyny młodzieżowej
Trener bramkarzy: Stevie Woods (1970), SCO, 2009 rezerwy

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET