Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Sion 2020/21


FC Sion 2020/21:

Bramkarze:

1. Timothy Fayulu (1999), SUI, 2018 Olympique de Geneve
18. Kevin Fickentscher (1988), SUI, 2015 Lausanne Sport
28. Damien Buchard (2000), SUI, 2019 FC Martigny-Sports

Obrońcy:

2. Raphael Rossi (1990), BRA, 2018 Boavista Porto
3. Mattias Andersson (1998), SWE, 2019 rezerwy Juventusu Turyn
4. Nikita Vlasenko (2001), SUI, 2020 rezerwy Juventusu Turyn (przyszedł we wrześniu 2020 z rezerw Juventusu Turyn)
5. Jan Bamert (1998), SUI, 2017 Grasshoppers Zurich
13. Arian Kabashi (1996), KOS, 2019 rezerwy
21. Dennis Iapichino (1990), SUI, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu)
27. Ivan Martić (1990), CRO/SUI, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu)
30. Ayoub Abdellaoui (1993), ALG, 2018 USM Alger
34. Birama Ndoye (1994), SEN, 2012 drużyna młodzieżowa
45. Mickael Facchinetti (1991), SUI, 2019 APOEL Nikozja (odszedł w październiku 2020 do FC Lugano)
68. Jean Ruiz (1998), FRA, 2019 FC Sochaux
77. Sandro Theler (2000), SUI, 2019 rezerwy
97. Dimitri Kevin Cavare (1995), GDL, 2020 FC Barnsley
Alexandre Nsakala (2000), FRA, 2019 FC Sochaux
Nathanael Saintini (2000), FRA, 2019 rezerwy

Pomocnicy:

6. Christian Zock (1994), CMR, 2017 FC Schaffhausen
14. Anto Grgić (1996), SUI, 2018 VfB Stuttgart
19. Siyar Doldur (2000), SUI, 2020 FC Chiasso
21. Baltazar (2000), BRA, 2018 FC Vila Nova
23. Matteo Tosetti (1992), SUI, 2020 FC Thun (przyszedł we wrześniu 2020 z FC Thun)
24. Bastien Toma (1999), SUI, 2017 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do Racing Genk)
26. Serey Die (1984), WKS, 2020 Neuchatel Xamax
29. Jared Khasa (1997), FRA, 2018 rezerwy
64. Andre Edgar (1999), SUI, 2019 rezerwy
79. Mauro Rodrigues (2001), POR, 2019 rezerwy
Luca Clemenza (1997), ITA, 2020 rezerwy Juventusu Turyn (przyszedł w październiku 2020 z rezerw Juventusu Turyn)
Nasser Daoudou M'Sa (1998), FRA/KOM, 2018 rezerwy

Napastnicy:

9. Roberts Uldrikis (1998), ŁOT, 2018 FK RFS
10. Itatinga (1998), BRA, 2018 rezerwy EC Fortaleza
11. Filip Stojilković (2000), SUI, 2020 FC Wil (odszedł w październiku 2020 do FC Aarau)
15. Yamato Wakatsuki (2002), JPN, 2020 Shonan Bellmare
17. Gaetan Karlen (1993), SUI, 2020 Neuchatel Xamax
25. Yassin Fortune (1999), FRA, 2018 rezerwy Arsenalu Londyn
31. Patrick Luan (1998), BRA, 2019 rezerwy Fluminense Rio de Janeiro
90. Philippe (2000), BRA, 2018 FC Vila Nova
99. Guillaume Hoarau (1984), FRA, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu)
Aimery Pinga (1998), SUI, 2020 FC Andorra

Trener: Fabio Grosso (1977), ITA, 2020 wolny transfer
Asystent trenera: Stefano Morrone (1978), ITA, 2020 wolny transfer
Trener bramkarzy: Andris Vanins (1980), ŁOT, 2020 piłkarz FC Zurich

Koordynator drużyny młodzieżowej: Christian Zermatten (1966), SUI, 2019 trener

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET