Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Luzern 2020/21


FC Luzern 2020/21:

Bramkarze:

1. David Zibung (1984), SUI, 2002 rezerwy
18. Raphael Radtke (2002), SUI, 2020 rezerwy
32. Marius Müller (1993), GER, 2019 RB Leipzig

Obrońcy:

2. Otar Kakabadze (1995), GEO, 2018 Gimnastic Tarragona (odszedł we wrześniu 2020 do CD Tenerife)
4. Stefan Knezević (1996), SUI, 2016 rezerwy
5. Lucas (1992), BRA, 2017 LS Le Mont
6. Marco Burki (1993), SUI, 2020 SV Waregem
13. Martin Frydek (1992), CZE, 2020 wolny transfer (przyszedł w październiku 2020 z wolnego transferu)
17. Simon Grether (1992), SUI, 2016 FC Wohlen
21. Ashvin Balaruban (2001), SUI, 2020 rezerwy
27. Christian Schwegler (1984), SUI, 2017 RB Salzburg
34. Silvan Sidler (1998), SUI, 2016 rezerwy
46. Marco Burch (2000), SUI, 2019 rezerwy

Pomocnicy:

7. Ibrahima Ndiaye (1998), SEN, 2019 FC Wadi Degla
8. Tsiy William Ndenge (1997), GER, 2018 Borussia Moenchengladbach
10. Louis Schaub (1994), AUT, 2020 FC Koln (przyszedł we wrześniu 2020 z FC Koln)
11. Pascal Schurpf (1989), SUI, 2017 FC Vaduz
14. Alex Carbonell (1997), ESP, 2020 CF Valencia (przyszedł we wrześniu 2020 z CF Valencia)
15. Marvin Schulz (1995), GER, 2017 Borussia Moenchengladbach
19. Filip Ugrinić (1999), SUI, 2020 FC Emmen
20. Tyron Owusu (2003), SUI, 2019 drużyna młodzieżowa
23. Samuel Alabi (2000), GHA, 2020 FC Ashdod (przyszedł we wrześniu 2020 z FC Ashdod)
25. David Mistrafović (2001), SUI, 2019 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do SC Kriens)
29. Varol Tasar (1996), GER/TUR, 2020 Servette Genewa (przyszedł w październiku 2020 z Servette Genewa)
31. Lorik Emini (1999), SUI, 2019 rezerwy
42. Idriz Voca (1997), KOS, 2016 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do SK Ankaragucu)
70. Julian Hermann (2001), SUI, 2019 rezerwy
71. Lino Lang (2000), SUI, 2019 rezerwy
Daniel Follonier (1994), SUI, 2020 SC Kriens

Napastnicy:

9. Francesco Margiotta (1993), ITA, 2019 Lausanne Sport (odszedł w październiku 2020 do Chievo Verona)
22. Yvan Alounga (2002), SUI, 2020 FC Aarau (przyszedł we wrześniu 2020 z FC Aarau)
29. Darian Males (2001), SUI, 2019 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do Interu Mediolan, a następnie do FC Genoa)
39. Mark Marleku (2000), KOS, 2019 rezerwy
72. Nenad Zivković (2002), SUI, 2019 drużyna młodzieżowa
73. Salah Aziz Binous (2000), SUI, 2019 FC Lugano
Ardi Molliqaj (2001), SUI, 2020 rezerwy
Dejan Sorgić (1989), SRB/SUI, 2020 AJ Auxerre (przyszedł w październiku 2020 z AJ Auxerre)

Trener: Fabio Celestini (1975), SUI, 2020 wolny transfer
Asystent trenera: Genesio Colatrella (1971), SUI/ITA, 2020 koordynator drużyny młodzieżowej
Trener bramkarzy: Lorenzo Bucchi (1983), ITA, 2018 FC Aarau

Dyrektor sportowy: Remo Meyer (1980), SUI, 2017 piłkarz FC Hochdorf

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET