Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Admira Wacker 2020/21


Admira Wacker 2020/21:

Bramkarze:

1. Andreas Leitner (1994), AUT, 2016 SK Austria Klagenfurt
28. Osman Hadzikić (1996), AUT, 2020 FC Zurich
30. Christoph Haas (1992), AUT, 2019 SV Horn

Obrońcy:

2. Stephan Auer (1991), AUT, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu)
3. Christoph Schosswendter (1988), AUT, 2019 Union Berlin
4. Sebastian Bauer (1992), AUT, 2018 ASK Ebreichsdorf
5. Paul Koller (2002), AUT, 2018 drużyna młodzieżowa
6. Julian Buchta (2000), AUT, 2020 rezerwy
12. Lukas Malicsek (1999), AUT, 2020 SV Horn
15. Lukas Rath (1992), AUT, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu)
18. Phoenix Missi (1999), CMR, 2020 Gambinos Stars
23. Pascal Petlach (1999), AUT, 2017 rezerwy
25. Milos Spasić (1998), SRB, 2016 rezerwy
27. Emanuel Aiwu (2000), AUT, 2017 drużyna młodzieżowa
37. Leonardo Lukacević (1999), AUT, 2019 SV Grodig
44. Nikola Pejović (1998), SRB, 2020 Lokomotiva Zagrzeb

Pomocnicy:

7. Dominik Starkl (1993), AUT, 2015 Rapid Wiedeń
8. Roman Kerschbaum (1994), AUT, 2019 Wacker Innsbruck
11. Muhammed-Cham Saracević (2000), AUT, 2019 VfL Wolfsburg (A)
14. Morten Hjulmand (1999), DEN, 2018 rezerwy FC Kopenhaga
17. Aleksandar Cirković (2001), SRB, 2019 rezerwy
19. Wilhelm Vorsager (1997), AUT, 2017 rezerwy
20. Marco Kadlec (2000), AUT, 2018 rezerwy
21. Christian Gartner (1994), AUT, 2020 wolny transfer
22. Marcus Maier (1995), AUT, 2014 rezerwy
24. Marco Hausjell (1999), AUT, 2020 SV Horn
29. Felix Kekoh (2001), CMR, 2020 Gambinos Stars
61. Onurhan Babuscu (2003), AUT, 2019 drużyna młodzieżowa
63. Luca Kronberger (2002), AUT, 2020 rezerwy
90. Tomislav Tomić (1990), BOS, 2020 Olimpija Ljubljana
97. Josef Ganda (1997), ISR, 2020 FC Augsburg (przyszedł w sierpniu 2020 z FC Augsburg)

Napastnicy:

9. Stefan Maierhofer (1982), AUT, 2020 Wacker Innsbruck
10. Maximilian Breunig (2000), GER, 2020 Wurzburger Kickers (przyszedł we wrześniu 2020 z Wurzburger Kickers)
13. Filip Ristanić (2004), AUT, 2020 drużyna młodzieżowa
16. Erwin Hoffer (1987), AUT, 2019 wolny transfer

Trener: Zvonimir Soldo (1967), CRO, 2020 wolny transfer (do 13.09.2020)
Patrick Helmes (1984), GER, 2020 asystent trenera (od 13.09.2020 do 22.09.2020)
Damir Burić (1964), CRO, 2020 wolny transfer (od 22.09.2020)
Asystenci trenera: Oliver Barth (1979), GER, 2020 wolny transfer (od 24.09.2020)
Sven Schuchardt (1972), GER, 2020 rezerwy (od 13.09.2020 do 22.09.2020)
Patrick Helmes (1984), GER, 2020 trener drużyny młodzieżowej Bayeru Leverkusen (do 13.09.2020)
Fabijan Komljenović (1968), CRO, 2020 wolny transfer (do 13.09.2020)
Trener bramkarzy: Martin Dedek (1970), AUT, 2018 SC Wiener Neustadt

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET