Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Rapid Wiedeń 2020/21


Rapid Wiedeń 2020/21:

Bramkarze:

1. Richard Strebinger (1993), AUT, 2015 Werder Brema
21. Bernhard Unger (1999), AUT, 2020 SV Mattersburg
25. Paul Gartler (1997), AUT, 2018 SV Kapfenberg

Obrońcy:

4. Mateo Barac (1994), CRO, 2018 NK Osijek
6. Mario Sonnleitner (1986), AUT, 2010 Sturm Graz
17. Christopher Dibon (1990), AUT, 2013 SV Salzburg
20. Maximilian Hofmann (1993), AUT, 2013 rezerwy
22. Filip Stojković (1993), MON, 2019 Red Star Belgrad
30. Leo Greiml (2001), AUT, 2018 drużyna młodzieżowa SKN St. Polten
31. Maximilian Ullmann (1996), AUT, 2019 LASK Linz
37. Lukas Sulzbacher (2000), AUT, 2020 rezerwy
38. Adrian Hajdari (2000), MKD, 2019 rezerwy
46. Paul Gobara (2000), AUT, 2019 rezerwy

Pomocnicy:

7. Philipp Schobesberger (1993), AUT, 2014 FC Pasching
10. Thomas Murg (1994), AUT, 2016 SV Ried (odszedł w październiku 2020 do PAOK-u Saloniki)
13. Thorsten Schick (1990), AUT, 2019 Young Boys Berno
14. Srdjan Grahovac (1992), BOS, 2019 FK Astana
16. Dejan Petrović (1998), SVN, 2020 NK Aluminij
18. Tamas Szanto (1996), HUN, 2016 rezerwy
28. Christoph Knasmullner (1992), AUT, 2018 FC Barnsley
36. Kelvin Arase (1999), AUT, 2020 SV Ried
39. Dejan Ljubicić (1997), AUT, 2017 SC Wiener Neustadt
40. Melih Ibrahimoglu (2000), AUT, 2019 rezerwy
42. Lion Schuster (2000), AUT, 2019 rezerwy
43. Dragoljub Savić (2001), SRB, 2019 drużyna młodzieżowa FK Vojvodina
47. Dalibor Velimirović (2001), AUT, 2019 drużyna młodzieżowa
Marcel Ritzmaier (1993), AUT, 2020 FC Barnsley (przyszedł w październiku 2020 z FC Barnsley)

Napastnicy:

9. Taxiarchis Fountas (1995), GRE, 2019 SKN St. Polten
19. Deni Alar (1990), AUT, 2020 Levski Sofia
29. Ercan Kara (1996), AUT, 2020 SV Horn
32. Koya Kitagawa (1996), JPN, 2019 Shimizu S-Pulse
48. Yusuf Demir (2003), AUT, 2019 rezerwy
Andrija Pavlović (1993), SRB, 2020 APOEL Nikozja (odszedł we wrześniu 2020 do Brondby Kopenhaga)

Trener: Dietmar Kuhbauer (1971), AUT, 2018 SKN St. Polten
Asystenci trenera: Manfred Nastl (1972), AUT, 2018 SKN St. Polten
Thomas Hickersberger (1973), AUT, 2018 SCR Altach
Trener bramkarzy: Jurgen Macho (1977), AUT, 2019 SKN St. Polten
Scout: Martin Hiden (1973), AUT, 2019 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET