Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Widzew Łódź 2020/21


Widzew Łódź 2020/21:

Bramkarze:

1. Miłosz Mleczko (1999), POL, 2020 Lech Poznań (przyszedł w sierpniu 2020 z Lecha Poznań)
24. Wojciech Pawłowski (1993), POL, 2019 Górnik Zabrze
69. Konrad Reszka (1997), POL, 2020 KS Kutno

Obrońcy:

2. Michał Grudniewski (1993), POL, 2020 Radomiak Radom (przyszedł w sierpniu 2020 z Radomiaka Radom)
3. Filip Becht (2001), POL, 2020 rezerwy
4. Sebastian Rudol (1995), POL, 2019 Sepsi Sf. Gheorghe
6. Marcel Pięczek (2000), POL, 2018 rezerwy
15. Krystian Nowak (1994), POL, 2020 NK Slaven
23. Łukasz Kosakiewicz (1990), POL, 2019 Korona Kielce
27. Daniel Tanżyna (1989), POL, 2019 GKS Tychy
33. Petar Mikulić (2000), CRO, 2020 rezerwy Dinama Zagrzeb (przyszedł w sierpniu 2020 z rezerw Dinama Zagrzeb)
95. Patryk Stępiński (1995), POL, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu)

Pomocnicy:

5. Marcel Gąsior (1993), POL, 2019 Stal Mielec (odszedł w sierpniu 2020 do Korony Kielce)
7. Henrik Ojamaa (1991), EST, 2020 Miedź Legnica
14. Konrad Gutowski (1999), POL, 2018 Podbeskidzie Bielsko-Biała (odszedł w październiku 2020 do Podbeskidzia Bielsko-Biała)
16. Bartłomiej Poczobut (1993), POL, 2019 GKS Katowice
17. Robert Prochownik (2002), POL, 2020 drużyna młodzieżowa SMS-u Łódź
18. Daniel Mąka (1988), POL, 2016 Bytovia Bytów
19. Patryk Mucha (1997), POL, 2020 Zagłębie Lubin
22. Dominik Kun (1993), POL, 2020 Sandecja Nowy Sącz
29. Michael Ameyaw (2000), POL, 2020 Bytovia Bytów
30. Mateusz Możdżeń (1991), POL, 2019 wolny transfer
70. Merveille Fundambu (1999), DRC, 2020 KTS Weszło Warszawa (przyszedł w sierpniu 2020 z KTS-u Weszło Warszawa)
77. Mateusz Michalski (1991), POL, 2020 Radomiak Radom
85. Damian Skrzeczkowski (2000), POL, 2020 rezerwy

Napastnicy:

9. Marcin Robak (1982), POL, 2019 Śląsk Wrocław
10. Rafał Wolsztyński (1994), POL, 2019 Górnik Zabrze (odszedł w sierpniu 2020 do Arki Gdynia)
37. Jakub Kmita (2001), POL, 2020 rezerwy
68. Karol Czubak (2000), POL, 2020 Bytovia Bytów
93. Przemysław Kita (1993), POL, 2019 Olimpia Grudziądz

Trener: Enkeleid Dobi (1975), ALB, 2020 Górnik Polkowice
Asystenci trenera: Marcin Broniszewski (1979), POL, 2020 wolny transfer
Tomasz Włodarek (1987), POL, 2019 LKS Nieciecza

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET