Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
GKS Jastrzębie 2020/21


GKS Jastrzębie 2020/21:

Bramkarze:

1. Grzegorz Drazik (1993), POL, 2012 drużyna młodzieżowa MOSiR-u Jastrzębie Zdrój
25. Leonid Otchenashenko (1998), POL, 2019 wolny transfer
81. Mariusz Pawełek (1981), POL, 2019 GKS Katowice

Obrońcy:

2. Mateusz Bondarenko (1999), POL, 2020 rezerwy Legii Warszawa
3. Mateusz Słodowy (1991), POL, 2020 Odra Wodzisław
4. Szymon Zalewski (2000), POL, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu)
5. Michał Bojdys (1993), POL, 2019 ROW Rybnik
14. Kryspin Szcześniak (2001), POL, 2020 rezerwy Pogoni Szczecin (przyszedł w sierpniu 2020 z rezerw Pogoni Szczecin)
16. Dominik Kulawiak (1996), POL, 2014 drużyna młodzieżowa MOSiR-u Jastrzębie Zdrój
29. Michał Rutkowski (1994), POL, 2020 Bytovia Bytów
93. Adam Wolniewicz (1993), POL, 2019 Górnik Zabrze
Oskar Mazurkiewicz (1997), POL, 2020 Pniówek Pawłowice Śląskie
Michał Zabielski (2001), POL, 2020 LKS Różyca (przyszedł we wrześniu 2020 z LKS-u Różyca)

Pomocnicy:

7. Patryk Skórecki (1991), POL, 2018 Błękitni Stargard Szczeciński
10. Farid Ali (1992), UKR, 2016 wolny transfer
11. Dominik Szczęch (1996), POL, 2014 drużyna młodzieżowa MOSiR-u Jastrzębie Zdrój
18. Wojciech Łaski (2000), POL, 2020 Pniówek Pawłowice Śląskie
19. Łukasz Gajda (2003), POL, 2019 Odra Wodzisław
20. Daniel Feruga (1988), POL, 2020 Bytovia Bytów
21. Marek Mróz (1999), POL, 2019 rezerwy Lecha Poznań
22. Filip Karmański (1997), POL, 2020 Błękitni Stargard Szczeciński (odszedł w październiku 2020 do Błękitnych Stargard Szczeciński)
24. Michał Mydlarz (2000), POL, 2020 rezerwy Legii Warszawa
28. Jakub Apolinarski (1999), POL, 2020 Raków Częstochowa (przyszedł we wrześniu 2020 z Rakowa Częstochowa)
30. Łukasz Zejdler (1992), POL, 2020 Chojniczanka Chojnice
Lukas Bielak (1986), SVK, 2020 Stal Mielec (przyszedł w październiku 2020 ze Stali Mielec)
Tomasz Dzida (1999), POL, 2020 Pniówek Pawłowice Śląskie

Napastnicy:

8. Kamil Jadach (1990), POL, 2009 drużyna młodzieżowa MOSiR-u Jastrzębie Zdrój
15. Daniel Szczepan (1995), POL, 2020 Śląsk Wrocław
99. Daniel Rumin (1997), POL, 2020 GKS Katowice
Dominik Sokół (1999), POL, 2020 Radomiak Radom (przyszedł we wrześniu 2020 z Radomiaka Radom)

Trener: Paweł Ściebura (1985), POL, 2020 Skra Częstochowa
Trener bramkarzy: Andrzej Bledzewski (1977), POL, 2020 GKS Katowice

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET