Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
LKS Nieciecza 2020/21


LKS Nieciecza 2020/21:

Bramkarze:

1. Łukasz Budziłek (1991), POL, 2019 Pogoń Szczecin
12. Damian Pawelski (1999), POL, 2019 SMS Łódź
70. Dominik Kąkolewski (1996), POL, 2020 Wigry Suwałki
98. Michał Leżoń (1998), POL, 2020 rezerwy
99. Tomasz Loska (1996), POL, 2020 Górnik Zabrze
Krystian Bartoszek (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa

Obrońcy:

3. Marcin Grabowski (2000), POL, 2020 Wisła Kraków (przyszedł w sierpniu 2020 z Wisły Kraków)
13. Mateusz Grzybek (1996), POL, 2019 GKS Tychy
19. Michal Bezpalec (1996), CZE, 2019 Dukla Praga
32. Jonathan de Amo (1990), ESP, 2019 Stal Mielec
33. Michał Orzechowski (2001), POL, 2019 Lechia Dzierżoniów
37. Krzysztof Iwanicki (2000), POL, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2020 do Wisły Puławy)
77. Artem Putivtsev (1988), UKR, 2016 Metalist Kharkiv
91. Paweł Oleksy (1991), POL, 2019 Podbeskidzie Bielsko-Biała (odszedł we wrześniu 2020 do Chrobrego Głogów)
Jan Klimek (2000), POL, 2020 Garbarnia Kraków (przyszedł w październiku 2020 z Garbarni Kraków)

Pomocnicy:

2. Patryk Czarnowski (1998), POL, 2020 Znicz Pruszków
5. Vlastimir Jovanović (1985), BOS, 2016 Korona Kielce
6. Dawid Kalisz (1999), POL, 2018 ROW Rybnik
8. Samuel Stefanik (1991), SVK, 2020 FK Zeleziarne Podbrezova
10. Adam Radwański (1998), POL, 2020 Widzew Łódź
16. Paweł Żyra (1998), POL, 2020 Zagłębie Lubin
18. Piotr Wlazło (1989), POL, 2018 wolny transfer
23. Marcin Wasielewski (1994), POL, 2019 Lech Poznań
34. Tomasz Matuszewski (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
66. Martin Zeman (1989), CZE, 2020 Slovan Liberec
67. Daniel Pietraszkiewicz (2001), POL, 2020 Legionovia Legionowo (odszedł we wrześniu 2020 do Skry Częstochowa)
87. Jakub Pek (2000), POL, 2020 rezerwy Arki Gdynia
Michal Hubinek (1994), CZE, 2020 FK Mlada Boleslav (przyszedł w październiku 2020 z FK Mlada Boleslav)
Hubert Kolano (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2020 do Kotwicy Kołobrzeg)
Paweł Leżoń (1999), POL, 2018 drużyna młodzieżowa

Napastnicy:

7. Roman Gergel (1988), SVK, 2016 Górnik Zabrze
9. Kacper Śpiewak (2000), POL, 2020 Stal Stalowa Wola
11. Patrik Misak (1991), SVK, 2018 FC Mezokovesd
17. Bartosz Snopczyński (2001), POL, 2020 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jakub Janczy (2002), POL, 2019 rezerwy Sandecji Nowy Sącz

Trener: Mariusz Lewandowski (1979), POL, 2020 wolny transfer
Trener bramkarzy: Waldemar Piątek (1979), POL, 2020 trener

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET