Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Miedź Legnica 2020/21


Miedź Legnica 2020/21:

Bramkarze:

1. Mateusz Hewelt (1996), POL, 2019 FC Everton
31. Jędrzej Grobelny (2001), POL, 2020 Pogoń Szczecin
98. Jan Szpaderski (1998), POL, 2018 rezerwy

Obrońcy:

2. Marcin Pietrowski (1988), POL, 2020 Piast Gliwice
5. Damian Byrtek (1991), POL, 2019 Piast Gliwice (odszedł w sierpniu 2020 na wolny transfer, a następnie do Stomilu Olsztyn)
5. Marcin Biernat (1992), POL, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu)
17. Marcin Warcholak (1989), POL, 2019 Wisła Płock (odszedł we wrześniu 2020 do KP Starogard Gdański)
19. Paweł Tupaj (2000), POL, 2020 rezerwy Lecha Poznań
23. Paweł Zieliński (1990), POL, 2017 Śląsk Wrocław
25. Nemanja Mijusković (1992), MON, 2019 FC Hermannstadt
26. Bozo Musa (1988), CRO, 2019 NK Slaven Belupo
40. Kamil Niewiadomski (2001), POL, 2020 rezerwy
55. Fryderyk Stasiak (1999), POL, 2020 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do Wisły Sandomierz)
Dani Pinillos (1992), ESP, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu)
Wiktor Pleśnierowicz (2001), POL, 2020 Lech Poznań

Pomocnicy:

6. Szymon Matuszek (1989), POL, 2020 Górnik Zabrze
7. Marcin Garuch (1988), POL, 2020 rezerwy
8. Krzysztof Danielewicz (1991), POL, 2020 Warta Poznań
10. Jakub Łukowski (1996), POL, 2019 Olimpia Grudziądz
11. Carlos Heredia (1998), DMN, 2019 wolny transfer
13. Adrian Purzycki (1997), POL, 2017 Fortuna Sittard
14. Bartosz Bartkowiak (2000), POL, 2020 rezerwy Lecha Poznań (przyszedł w sierpniu 2020 z rezerw Lecha Poznań)
16. Adrian Petk (2001), POL, 2020 Lechia Gdańsk
18. Kamil Zapolnik (1992), POL, 2020 Górnik Zabrze
20. Damian Tront (1994), POL, 2020 GKS Jastrzębie
21. David Panka (1999), HOL/POL, 2020 rezerwy RKC Waalwijk
22. Joan Roman (1993), ESP, 2020 FC Panetolikos
28. Aboubacar Conde (2000), GUI/POL, 2019 SMS Łódź
70. Maciej Śliwa (2001), POL, 2019 Wisła Kraków
77. Mateusz Zatwarnicki (1992), POL, 2019 rezerwy (odszedł w sierpniu 2020 do Lechii Dzierżoniów)
99. Artiom Carastoian (1999), MLD, 2020 FC Sfintul Gheorghe
Karol Gardzielewicz (1999), POL, 2020 Warta Poznań
Hubert Kisiel (2000), POL, 2020 Elana Toruń (odszedł w sierpniu 2020 do Unii Swarzędz)
Maciej Koziara (1996), POL, 2020 GKS Bełchatów
Mehdi Lehaire (2000), BEL/FRA, 2020 rezerwy FC Utrecht
Jan Ostrowski (1999), LUX, 2019 rezerwy Grasshoppers Zurich (odszedł w sierpniu 2020 na wolny transfer)

Napastnicy:

9. Krzysztof Drzazga (1995), POL, 2020 Wisła Kraków
15. Rafał Adamski (2001), POL, 2019 rezerwy
27. Patryk Makuch (1999), POL, 2019 rezerwy (odzedł w sierpniu 2020 do GKS-u Bełchatów)
44. Michał Bednarski (1996), POL, 2020 Górnik Polkowice

Trener: Jarosław Skrobacz (1967), POL, 2020 GKS Jastrzębie
Asystenci trenera: Jan Woś (1974), POL, 2020 GKS Jastrzębie
Wojciech Łobodziński (1982), POL, 2020 piłkarz
Trener bramkarzy: Aleksander Ptak (1977), POL, 2016 piłkarz

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET