Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
ŁKS Łódź 2020/21


ŁKS Łódź 2020/21:

Bramkarze:

1. Arkadiusz Malarz (1980), POL, 2019 wolny transfer
25. Aleksander Bobek (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
33. Michał Kot (2002), POL, 2020 drużyna młodzieżowa Wisły Kraków
99. Dawid Arndt (2001), POL, 2018 rezerwy

Obrońcy:

2. Jan Sobociński (1999), POL, 2018 Gryf Wejherowo
3. Adrian Klimczak (1997), POL, 2019 Arka Gdynia
4. Carlos Moros Gracia (1993), ESP, 2020 GIF Sundsvall
5. Maciej Dąbrowski (1987), POL, 2020 Zagłębie Lubin
8. Kamil Dankowski (1996), POL, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu)
11. Tomasz Nawotka (1997), POL, 2020 rezerwy Legii Warszawa (przyszedł w sierpniu 2020 z rezerw Legii Warszawa)
21. Jan Grzesik (1994), POL, 2018 Siarka Tarnobrzeg (odszedł w sierpniu 2020 do Warty Poznań)
23. Daniel Celea (1995), ROM, 2020 Sepsi OSK Sf. Gheorghe (przyszedł w sierpniu 2020 z Sepsi OSK Sf. Gheorghe)
24. Jakub Tosik (1987), POL, 2020 Zagłębie Lubin
27. Mateusz Bąkowicz (2001), POL, 2020 Lechia Tomaszów Mazowiecki
29. Maksymilian Rozwandowicz (1994), POL, 2017 Chrobry Głogów
92. Tadej Vidmajer (1992), SVN, 2020 NK Celje
Maciej Dampc (1995), POL, 2020 GKS Katowice (odszedł we wrześniu 2020 do Sokoła Ostróda)
Oskar Koprowski (1999), POL, 2020 Legionovia Legionowo
Mieszko Lorenc (2001), POL, 2020 rezerwy
Jowin Radziński (2001), POL, 2020 Polonia Warszawa (przyszedł we wrześniu 2020 z Polonii Warszawa)

Pomocnicy:

6. Maciej Wolski (1997), POL, 2018 Olimpia Grudziądz
7. Marcel Wszołek (2002), POL, 2020 Lechia Gdańsk
14. Guima (1995), POR, 2019 Sporting Lizbona B (odszedł we wrześniu 2020 do Academica Coimbra)
15. Artur Sójka (2001), POL, 2019 rezerwy
16. Adam Ratajczyk (2002), POL, 2019 rezerwy (odszedł w październiku 2020 do Zagłębia Lubin)
17. Piotr Gryszkiewicz (2001), POL, 2020 rezerwy Lechii Gdańsk
18. Kelechukwu Ebenezer (2002), NGA, 2020 drużyna młodzieżowa Escoli Varsovia Warszawa
19. Michał Trąbka (1997), POL, 2019 Stal Stalowa Wola
20. Pirulo (1992), ESP, 2019 Real Linense
26. Przemysław Sajdak (2000), POL, 2019 Puszcza Niepołomice
42. Dragoljub Srnić (1992), SRB, 2019 FK Vozdovac
99. Jakub Wróbel (1993), POL, 2020 GKS Jastrzębie (odszedł w sierpniu 2020 do Stali Mielec)
Jakub Romanowicz (2000), POL, 2020 Pogoń Siedlce

Napastnicy:

9. Samu Corral (1992), ESP, 2020 CF Talavera
10. Antonio Dominguez (1993), ESP, 2020 CF Algeciras
22. Łukasz Sekulski (1990), POL, 2019 SKA Khabarovsk
30. Dariusz Gmosiński (2001), POL, 2020 rezerwy

Trener: Wojciech Stawowy (1966), POL, 2020 wolny transfer
Asystenci trenera: Roland Thomas (1996), POL, 2020 wolny transfer
Marcin Pogorzała (1988), POL, 2019 rezerwy

Dyrektor sportowy: Krzysztof Przytuła (1979), POL, 2016 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET