Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Korona Kielce 2020/21


Korona Kielce 2020/21:

Bramkarze:

12. Adrian Sandach (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
88. Marek Kozioł (1988), POL, 2019 Sandecja Nowy Sącz
97. Jakub Osobiński (2000), POL, 2018 drużyna młodzieżowa

Obrońcy:

4. Themistoklis Tzimopoulos (1985), NZL, 2019 PAS Giannena
6. Jacek Podgórski (1996), POL, 2020 Chojniczanka Chojnice
15. Piotr Pierzchała (1999), POL, 2018 rezerwy (odszedł w sierpniu 2020 do Pogoni Siedlce)
18. Radosław Seweryś (2004), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
21. Bartosz Prętnik (2001), POL, 2019 rezerwy
23. Kornel Kordas (2000), POL, 2020 Widzew Łódź
25. Grzegorz Szymusik (1998), POL, 2019 Warta Poznań
27. Rafał Grzelak (1988), POL, 2020 Zagłębie Sosnowiec
71. Remigiusz Szywacz (1995), POL, 2020 Olimpia Grudziądz
77. Dawid Więckowski (2001), POL, 2020 rezerwy
87. Łukasz Bujak (2001), POL, 2019 rezerwy
96. Przemysław Szarek (1996), POL, 2020 LKS Nieciecza
Aleksandar Bjelica (1994), SRB, 2020 ADO den Haag (odszedł w październiku 2020 do NK Gorica)

Pomocnicy:

7. Mateusz Cetnarski (1988), POL, 2020 FK Tukums
8. Zvonimir Petrović (2000), CRO/BOS, 2020 rezerwy
10. Jacek Kiełb (1988), POL, 2020 LKS Nieciecza
14. Daniel Szelągowski (2002), POL, 2019 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do Rakowa Częstochowa)
16. Wiktor Długosz (2000), POL, 2020 Warta Poznań
20. Oskar Sewerzyński (2001), POL, 2019 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do Pogoni Siedlce)
28. Mateusz Sowiński (2001), POL, 2019 rezerwy
29. Dawid Lisowski (2001), POL, 2020 rezerwy
33. Piotr Basiuk (1996), POL, 2020 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (przyszedł w sierpniu 2020 ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki)
37. Iwo Kaczmarski (2004), POL, 2020 rezerwy
55. Marcel Gąsior (1993), POL, 2020 Widzew Łódź (przyszedł we wrześniu 2020 z Widzewa Łódź)
Michał Dziubek (1999), POL, 2020 Skra Częstochowa
Hugo Diaz (1997), ESP, 2020 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2020 z wolnego transferu)
Artur Piróg (2000), POL, 2020 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2020 z rezerw)
Oktawian Skrzecz (1997), POL, 2020 Stomil Olsztyn (odszedł w październiku 2020 do Stali Rzeszów)

Napastnicy:

9. Maciej Firlej (1996), POL, 2020 Pogoń Siedlce
11. Emile Thiakane (1991), SEN, 2020 GKS Bełchatów
19. Paweł Łysiak (1996), POL, 2020 Błękitni Stargard Szczeciński
78. Jakub Górski (2002), POL, 2020 rezerwy

Trener: Maciej Bartoszek (1977), POL, 2020 wolny transfer
Asystent trenera: Kamil Kuzera (1983), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Trener bramkarzy: Mirosław Dreszer (1965), POL, 2017 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET