Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
AC Spezia 2020/21 |
AC Spezia 2020/21:
Bramkarze:
1. Jeroen Zoet (1991), HOL, 2020 PSV Eindhoven 7-0 1
12. Titas Krapikas (1999), LTU, 2019 Sampdoria Genua 0-0
77. Rafael (1982), BRA, 2020 Cagliari Calcio 3-0
94. Ivan Provedel (1994), ITA, 2020 FC Empoli (przyszedł w październiku 2020 z FC Empoli) 29-0 1
97. Axel Desjardins (2000), CAN, 2017 rezerwy (odszedł w październiku 2020 do Novary Calcio) 0-0
Obrońcy:
3. Juan Ramos (1996), URU, 2019 Parma Calcio 6-0 1
5. Riccardo Marchizza (1998), ITA, 2019 US Sassuolo 24-0 4
7. Jacopo Sala (1991), ITA, 2020 SPAL Ferrara 6-0 1
13. Elio Capradossi (1996), ITA, 2018 AS Roma 1-0
14. Federico Mattiello (1995), ITA, 2020 Atalanta Bergamo 1-0
19. Claudio Terzi (1984), ITA, 2015 US Palermo 25-1 7 1
20. Simone Bastoni (1996), ITA, 2019 Novara Calcio 22-1 7
21. Salva Ferrer (1998), ESP, 2019 Gimnastic Tarragona 18-0 4
22. Julian Chabot (1998), GER, 2020 Sampdoria Genua (przyszedł we wrześniu 2020 z Sampdorii Genua) 25-1 9 1
28. Martin Erlić (1998), CRO, 2017 US Sassuolo 27-3 6
34. Ardian Ismajli (1996), ALB/KOS, 2020 Hajduk Split (przyszedł we wrześniu 2020 z Hajduka Split) 17-1 1 1
39. Cristian Dell'Orco (1994), ITA, 2020 US Sassuolo 8-0
40. Nicolo Bertola (2003), ITA, 2020 rezerwy 0-0
69. Luca Vignali (1996), ITA, 2018 AC Reggiana 21-0 4 1
Pomocnicy:
4. Gennaro Acampora (1994), ITA, 2018 Virtus Entella 14-0 2
6. Luca Mora (1988), ITA, 2018 SPAL Ferrara (odszedł w styczniu 2021 do SPAL-u Ferrara) 4-0
8. Matteo Ricci (1994), ITA, 2018 rezerwy AS Roma 29-0 5
10. Lucien Agoume (2002), FRA, 2020 Inter Mediolan (przyszedł we wrześniu 2020 z Interu Mediolan) 12-0 2
11. Emmanuel Gyasi (1994), GHA, 2018 FC Sudtirol-Alto Adige 37-4 4
15. Giuseppe Mastinu (1991), ITA, 2016 AC Olbia (odszedł w styczniu 2021 do SC Pisy) 3-0
16. Paolo Bartolomei (1989), ITA, 2018 AS Cittadella (odszedł w styczniu 2021 do US Cremonese) 6-0 1
23. Riccardo Saponara (1991), ITA, 2021 AC Fiorentina (przyszedł w styczniu 2021 z AC Fiorentiny) 9-2 1
24. Nahuel Estevez (1995), ARG, 2020 Estudiantes de la Plata 27-0 7
25. Giulio Maggiore (1998), ITA, 2016 rezerwy 33-3 3
26. Tommaso Pobega (1999), ITA, 2020 AC Milan (przyszedł we wrześniu 2020 z AC Milan) 20-6 6
27. Alessandro Deiola (1995), ITA, 2020 Cagliari Calcio (przyszedł we wrześniu 2020 z Cagliari Calcio i odszedł w styczniu 2021 do Cagliari Calcio) 12-0 1
31. Daniele Verde (1996), ITA, 2020 AEK Ateny (przyszedł we wrześniu 2020 z AEK-u Ateny) 21-6 1
41. Niccolo Pietra (2003), ITA, 2020 rezerwy 0-0
80. Kevin Agudelo (1998), COL, 2020 FC Genoa 29-1 4
88. Leo Sena (1995), BRA, 2020 Atletico Mineiro (przyszedł w październiku 2020 z Atletico Mineiro) 16-0
Napastnicy:
9. Andrey Galabinov (1988), BUL, 2018 FC Genoa 12-3
17. Diego Farias (1990), BRA, 2020 Cagliari Calcio (przyszedł we wrześniu 2020 z Cagliari Calcio) 29-4 5
18. M'Bala Nzola (1996), ANG, 2020 wolny transfer (przyszedł w październiku 2020 z wolnego transferu) 25-11 5
91. Roberto Piccoli (2001), ITA, 2020 Atalanta Bergamo 20-5
Trener: Vincenzo Italiano (1977), ITA, 2019 Trapani Calcio
Asystent trenera: Daniel Niccolini (1982), ITA, 2019 Trapani Calcio |
|
|
|
|