Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SCO Angers 2020/21 |
SCO Angers 2020/21:
Bramkarze:
1. Paul Bernardoni (1997), FRA, 2020 Girondins Bordeaux 38-0 1
16. Ludovic Butelle (1983), FRA, 2018 FC Brugge 0-0
30. Danijel Petković (1993), MON, 2019 FC Lorient 0-0
Obrońcy:
2. Rayan Ait Nouri (2001), ALG, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 2020 do Wolverhampton Wanderers) 3-0
3. Souleyman Doumbia (1996), WKS, 2020 Stade Rennes 27-0 8
4. Mateo Pavlović (1990), CRO, 2016 Werder Brema 14-0 3
6. Enzo Ebosse (1999), CMR, 2020 FC Le Mans 6-0 1
8. Ismael Traore (1986), WKS, 2015 Stade Brest 34-3 3
13. Haithem Loucif (1996), ALG, 2019 Paradou AC (odszedł w styczniu 2021 do USM Alger) 0-0
20. Kevin Boma (2002), TOG, 2020 rezerwy 0-0
24. Romain Thomas (1988), FRA, 2013 USJA Carquefou 34-4 3 1
25. Abdoulaye Bamba (1990), WKS, 2017 wolny transfer 16-0 2
29. Vincent Manceau (1989), FRA, 2008 drużyna młodzieżowa 27-0 4
33. Kevin Mouanga (2000), FRA, 2020 rezerwy 0-0
33. Ismael Drame (2001), FRA, 2020 rezerwy 0-0
37. Oussama Falouh † (1999), MOR, 2020 FUS Rabat (przyszedł w październiku 2020 z FUS-u Rabat) 0-0
Elhadji Pape Djibril Diaw (1994), SEN, 2020 SM Caen (odszedł w lutym 2021 do Żalgirisu Wilno) 0-0
Pomocnicy:
5. Thomas Mangani (1987), FRA, 2015 Chievo Verona 35-3 3
10. Angelo Fulgini (1996), FRA, 2017 FC Valenciennes 33-7 4
11. Jimmy Cabot (1994), FRA, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu) 22-1 1
12. Zinedine Ould Khaled (2000), FRA, 2019 rezerwy 3-0 1
13. Sofiane Boufal (1993), MOR, 2020 FC Southampton (przyszedł w październiku 2020 z FC Southamptonu) 14-1 3
14. Anthony Gomez Mancini (2001), FRA, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 2020 do FC Burnley; odrejestrowany we wrześniu) 0-0
14. Lassana Coulibaly (1996), MAL, 2020 Cercle Brugge (do września nosił numer 9) 29-1 4 1
15. Pierrick Capelle (1987), FRA, 2015 Clermont Foot 35-3 2
17. Noah Fatar (2002), FRA, 2020 rezerwy OSC Lille 2-0
18. Baptiste Santamaria (1995), FRA, 2016 FC Tours (odszedł we wrześniu 2020 do SC Freiburg) 3-0 1
18. Ibrahim Amadou (1993), FRA, 2020 CF Sevilla (przyszedł w październiku 2020 z CF Sevilla) 24-0 6
21. Casimir Ninga (1993), CHA, 2019 SM Caen (odszedł w sierpniu 2020 do SK Sivasspor) 1-0
21. Mohamed-Ali Cho (2004), ENG, 2020 drużyna młodzieżowa FC Everton (zarejestrowany od sierpnia 2020) 21-0 1
22. Sada Thioub (1995), SEN, 2019 Olympique Nimes 27-1
23. Antonin Bobichon (1995), FRA, 2019 Olympique Nimes 23-0
26. Waniss Taibi (2002), FRA, 2020 rezerwy 2-0
27. Mathias Pereira Lage (1996), POR, 2019 Clermont Foot 28-4 5
28. Farid El Melali (1997), ALG, 2018 Paradou AC 17-1 1
Kevin Bemanga (1998), FRA/CON, 2020 rezerwy Paris FC (odszedł w lutym 2021 do rezerw FC Sion) 0-0
Harrison Manzala (1994), DRC, 2020 FC Le Mans (odszedł we wrześniu 2020 do SK Kayserispor) 0-0
Thomas Toure (1993), WKS, 2020 FC Sochaux 0-0
Napastnicy:
7. Rachid Alioui (1992), MOR, 2019 Olympique Nimes 1-0
9. Lois Diony (1992), FRA, 2020 AS Saint Etienne (przyszedł we wrześniu 2020 z AS Saint Etienne) 36-5 2
11. Wilfried Kanga (1998), WKS, 2017 rezerwy Paris SG (odszedł we wrześniu 2020 do SK Kayserispor) 2-0
19. Stephane Bahoken (1992), CMR, 2018 RC Strasbourg 30-6 4
31. Yassin Fortune (1999), FRA, 2021 FC Sion (przyszedł w lutym 2021 z FC Sion) 1-0
Trener: Stephane Moulin (1967), FRA, 2011 rezerwy
Asystenci trenera: Patrice Sauvaget (1966), FRA, 2012 trener Olympique'u Saumur
Laurent Viaud (1969), FRA, 2012 wolny transfer
Serge Le Dizet (1964), FRA, 2011 wolny transfer
Kierownik działu młodzieżowego: Abdel Bouhazama (1969), FRA, 2014 pedagog
Kevin Mouanga nosił numer 33 zamiennie z Ismaelem Drame. |
|
|
|
|