Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Warta Poznań 2020/21 |
Warta Poznań 2020/21:
Bramkarze:
1. Adrian Lis (1992), POL, 2017 Polonia Środa Wielkopolska 25-0
12. Leo Przybylak (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
27. Jan Wojnowski (1999), POL, 2018 Obra Kościan 0-0
33. Daniel Bielica (1999), POL, 2020 Górnik Zabrze 5-0
Obrońcy:
2. Jan Grzesik (1994), POL, 2020 ŁKS Łódź (przyszedł w sierpniu 2020 z ŁKS-u Łódź) 27-4 2
3. Jakub Kiełb (1993), POL, 2016 Jarota Jarocin 23-1 2
4. Tomasz Boczek (1990), POL, 2019 Chojniczanka Chojnice (odszedł w sierpniu 2020 do Sandecji Nowy Sącz) 0-0
4. Robert Ivanov (1994), FIN, 2020 FC Honka (przyszedł w sierpniu 2020 z FC Honka) 22-0 3
5. Bartosz Kieliba (1990), POL, 2016 Jarota Jarocin 14-1 4
13. Jakub Kuzdra (1997), POL, 2019 Bytovia Bytów 23-1 3
14. Nikodem Fiedosewicz (1998), POL, 2019 KKS Kalisz 0-0
16. Aleks Ławniczak (1999), POL, 2019 rezerwy Miedzi Legnica 23-1 3
23. Mateusz Spychała (1998), POL, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu) 7-0 1 1
29. Filip Małek (2002), POL, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2021 do Unii Swarzędz) 0-0
30. Bartłomiej Burman (2001), POL, 2021 Nielba Wągrowiec (przyszedł w styczniu 2021 z Nielby Wągrowiec) 4-0
32. Maik Nawrocki (2001), POL, 2021 Werder Brema (A) (przyszedł w lutym 2021 z Werderu Brema (A)) 3-1
Pomocnicy:
6. Łukasz Trałka (1984), POL, 2019 wolny transfer 29-3 5
7. Konrad Handzlik (1998), POL, 2020 Olimpia Grudziądz 3-0
8. Kajetan Szmyt (2002), POL, 2020 Górnik Polkowice (odszedł w lutym 2021 do Nielby Wągrowiec) 6-0
10. Adrian Laskowski (1992), POL, 2014 Polonia Bytom (odszedł w lutym 2021 do rezerw Lecha Poznań) 9-0 4
11. Michał Jakóbowski (1992), POL, 2019 Bytovia Bytów 23-2 4 1
15. Michał Kopczyński (1992), POL, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu) 7-0
17. Mateusz Czyżycki (1998), POL, 2020 Odra Opole 22-0 2
18. Mario Rodriguez (1997), ESP, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu) 13-1 1
19. Mariusz Rybicki (1993), POL, 2019 Odra Opole 13-1
21. Mateusz Kupczak (1992), POL, 2019 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 25-3 1
22. Robert Janicki (1997), POL, 2018 Olimpia Grudziądz 19-1
24. Dominik Smykowski (2001), POL, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2021 do Skry Częstochowa) 0-0
27. Mateusz Wojciechowski (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
28. Makana Baku (1998), GER, 2021 Holstein Kiel (przyszedł w styczniu 2021 z Holstein Kiel) 13-6
29. Sebastian Olszewski (2001), POL, 2020 Kotwica Kołobrzeg (odszedł w sierpniu 2020 do Hutnika Kraków) 0-0
31. Mateusz Sopoćko (1999), POL, 2021 Lechia Gdańsk (przyszedł w styczniu 2021 z Lechii Gdańsk) 2-0
34. Maciej Żurawski (2000), POL, 2021 Pogoń Szczecin (przyszedł w styczniu 2021 z Pogoni Szczecin) 15-0 1
Napastnicy:
9. Mateusz Kuzimski (1991), POL, 2020 Chojniczanka Chojnice 29-7 5
20. Mateusz Szczepaniak (1991), POL, 2020 Enosis Paralimni (odszedł w styczniu 2021 na wolny transfer) 0-0
25. Gracjan Jaroch (1998), POL, 2019 Pogoń Szczecin 14-0
99. Adam Zrelak (1994), SVK, 2021 FC Nurnberg (przyszedł w lutym 2021 z FC Nurnberg) 8-0 1
Trener: Piotr Tworek (1975), POL, 2019 asystent trenera Chojniczanki Chojnice
Asystent trenera: Adam Szała (1992), POL, 2016 wolny transfer
Trener bramkarzy: Dominik Kubiak (1980), POL, 2019 rezerwy Lecha Poznań |
|
|
|
|