Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Stoke City 1997/98 |
Stoke City 1997/98:
Bramkarze:
Phil Morgan (1974), ENG, 1997 Halifax Town 0-0
Carl Muggleton (1968), ENG, 1996 Sheffield United 34-0
Neville Southall (1958), WAL, 1998 FC Everton (przyszedł w lutym 1998 z FC Everton) 12-0
Obrońcy:
Andrew Griffin (1979), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 1998 do Newcastle United) 23-1 1
Tosh McKinlay (1964), SCO, 1998 Celtic Glasgow (przyszedł w styczniu 1998 z Celtiku Glasgow i odszedł w lutym 1998 do Celtiku Glasgow) 3-0 1
Mark McNally (1971), SCO, 1997 Southend United 4-0
Kofi Nyamah (1975), ENG, 1996 Kettering Town 10-0 2
Ally Pickering (1967), ENG, 1996 Coventry City 42-1 8
Larus Sigurdsson (1973), ISL, 1994 Thor Akureyri 43-1 7
Jorg Sobiech (1969), GER, 1998 NEC Nijmegen (przyszedł w marcu 1998 z NEC Nijmegen i odszedł w maju 1998 do NEC Nijmegen) 3-0
Steven Tweed (1972), SCO, 1997 FC Ionikos 38-0 3
Ray Wallace (1969), ENG, 1995 Hull City 39-3 6
Justin Whittle (1971), ENG, 1994 Celtic Glasgow 20-0 2 1
Steve Woods (1976), ENG, 1996 rezerwy (odszedł w marcu 1998 do Plymouth Argyle i przyszedł w maju 1998 z Plymouth Argyle) 1-0
Pomocnicy:
Clive Clarke (1980), IRL, 1996 drużyna młodzieżowa 0-0
Mark Devlin (1973), SCO, 1990 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 1997 do Exeter City) 0-0
Richard Forsyth (1970), ENG, 1996 Birmingham City 37-7 1
Robert Heath (1978), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa 6-0
Paul Holsgrove (1969), ENG, 1998 Crewe Alexandra (przyszedł w styczniu 1998 z Crewe Alexandra) 12-1 2
Graham Kavanagh (1973), IRL, 1996 FC Middlesbrough 44-5 7
Kevin Keen (1967), ENG, 1994 Wolverhampton Wanderers 40-1 3
Neil MacKenzie (1976), ENG, 1996 rezerwy 2-0
Gerry McMahon (1973), NIR, 1996 rezerwy Tottenhamu Hotspur (odszedł w lutym 1998 do FC Saint Johnstone) 17-0
James O'Connor (1979), IRL, 1996 drużyna młodzieżowa 0-0
Dick Schreuder (1971), HOL, 1997 RKC Waalwijk 0-0
Tony Scully (1976), IRL, 1998 Manchester City (przyszedł w styczniu 1998 z Manchesteru City i odszedł w marcu 1998 do Manchesteru City) 7-0
Graham Stokoe (1975), ENG, 1996 Hartlepool United 0-0
Danny Tiatto (1973), AUS, 1997 FC Baden (przyszedł w listopadzie 1997 z FC Baden) 15-1 5
Napastnicy:
Jose Andrade (1970), CPV, 1997 Academico Viseu (odszedł w styczniu 1998 do FC Gil Vicente) 12-1
Richard Burgess (1974), ENG, 1997 rezerwy Aston Villa 0-0
Dean Crowe (1979), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa 16-4 2
O'Neill Donaldson (1969), ENG, 1998 Sheffield Wednesday (przyszedł w marcu 1998 z Sheffield Wednesday) 2-0
Marco Gabbiadini (1968), ENG, 1997 Panionios Ateny (przyszedł w grudniu 1997 z Panioniosu Ateny i odszedł w lutym 1998 do York City, a następnie przyszedł w maju 1998 z York City) 8-0
Kyle Lightbourne (1968), BER, 1998 Coventry City (przyszedł w lutym 1998 z Coventry City) 13-2
Paul Macari (1976), SCO, 1993 drużyna młodzieżowa 3-0
Paul Stewart (1964), ENG, 1997 FC Sunderland 22-3 5
Simon Sturridge (1969), ENG, 1993 Birmingham City 1-0
Stephen Taaffe (1979), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa 3-0
Peter Thorne (1973), ENG, 1997 Swindon Town 36-12 5
Davide Xausa (1976), CAN, 1998 St. Catharines Wolves (przyszedł w lutym 1998 z St. Catharines Wolves i odszedł w lutym 1998 do FC Saint Johnstone) 1-0
Trener: Chic Bates (1949), ENG, 1997 wolny transfer (do 22.01.1998)
Chris Kamara (1957), ENG, 1998 wolny transfer (od 22.01.1998 do 08.04.1998)
Alan Durban (1941), WAL, 1998 wolny transfer (od 08.04.1998) |
|
|
|
|