Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Manchester City 1997/98 |
Manchester City 1997/98:
Bramkarze:
Martyn Margetson (1971), WAL, 1995 Luton Town 28-0 1
Nicky Weaver (1979), ENG, 1997 Mansfield Town 0-0
Tommy Wright (1963), NIR, 1997 Nottingham Forest 18-0
Obrońcy:
Ian Brightwell (1968), ENG, 1986 wychowanek 21-0 5
Lee Briscoe (1975), ENG, 1998 Sheffield Wednesday (przyszedł w lutym 1998 z Sheffield Wednesday i odszedł w marcu 1998 do Sheffield Wednesday) 5-1
Lee Crooks (1978), ENG, 1996 wychowanek 5-0
Richard Edghill (1974), ENG, 1993 wychowanek 36-0 7
Scott Hiley (1968), ENG, 1996 Birmingham City 0-0
Richard Jobson (1963), ENG, 1998 Leeds United (przyszedł w marcu 1998 z Leeds United) 6-1
Alan Kernaghan (1967), IRL, 1996 Bradford City (odszedł we wrześniu 1997 do FC Saint Johnstone) 1-0 1
David Morley (1977), ENG, 1996 rezerwy (odszedł w marcu 1998 do Ayr United i przyszedł w kwietniu 1998 z Ayr United) 3-1
Murtaz Shelia (1969), GEO, 1997 Ałanija Władykaukaz (przyszedł w październiku 1997 z Ałaniji Władykaukaz) 12-2 2 1
Kit Symons (1971), WAL, 1995 FC Portsmouth 42-2 5
Kakhaber Tskhadadze (1968), GEO, 1998 Ałanija Władykaukaz (przyszedł w lutym 1998 z Ałaniji Władykaukaz) 10-1 1
Jason van Blerk (1968), AUS, 1997 FC Millwall (przyszedł w sierpniu 1997 z FC Millwall i odszedł w marcu 1998 do West Bromwich Albion) 19-0 3
Tony Vaughan (1975), ENG, 1997 Ipswich Town 19-1 3
Gerard Wiekens (1973), HOL, 1997 BV Veendam 37-5 2
Pomocnicy:
Ian Bishop (1965), ENG, 1998 West Ham United (przyszedł w marcu 1998 z West Hamu United) 6-0
Ged Brannan (1972), ENG, 1997 Tranmere Rovers 32-3 6
Michael Brown (1977), ENG, 1997 Hartlepool United 26-0 6
Nigel Clough (1966), ENG, 1997 Nottingham Forest (odszedł we wrześniu 1997 do Sheffield Wednesday i przyszedł we wrześniu 1997 z Sheffield Wednesday) 0-0
John Foster (1973), ENG, 1993 rezerwy (odszedł w marcu 1998 do Carlisle United) 0-0
Kevin Horlock (1972), NIR, 1997 Swindon Town 25-5 4
Rae Ingram (1974), ENG, 1995 rezerwy (odszedł w marcu 1998 do Macclesfield Town i przyszedł w maju 1998 z Macclesfield Town) 0-0
Georgi Kinkladze (1973), GEO, 1995 Dinamo Tbilisi 30-4 2
Eddie McGoldrick (1965), IRL, 1996 Arsenal Londyn (odszedł w marcu 1998 do Stockport County i przyszedł w kwietniu 1998 ze Stockport County) 7-0 1
Martin Phillips (1976), ENG, 1995 Exeter City (odszedł w styczniu 1998 do Scunthorpe United i przyszedł w styczniu 1998 ze Scunthorpe United, a następnie odszedł w marcu 1998 do Exeter City i przyszedł w maju 1998 z Exeter City) 0-0
Jamie Pollock (1974), ENG, 1998 Bolton Wanderers (przyszedł w marcu 1998 z Boltonu Wanderers) 8-1 4
Tony Scully (1976), IRL, 1997 Crystal Palace (przyszedł w sierpniu 1997 z Crystal Palace i odszedł w styczniu 1998 do Stoke City, a następnie przyszedł w marcu 1998 ze Stoke City i odszedł w marcu 1998 do Queens Park Rangers) 9-0
Nicky Summerbee (1971), ENG, 1994 Swindon Town (odszedł w listopadzie 1997 do FC Sunderland) 9-0 1
Jeff Whitley (1979), NIR, 1996 drużyna młodzieżowa 17-1 1 1
Jim Whitley (1975), NIR, 1997 rezerwy 19-0 1
Napastnicy:
Peter Beardsley (1961), ENG, 1998 Bolton Wanderers (przyszedł w lutym 1998 z Boltonu Wanderers i odszedł w marcu 1998 do Boltonu Wanderers) 6-0
Paul Beesley (1965), ENG, 1997 Leeds United (odszedł w grudniu 1997 do FC Port Vale i przyszedł w styczniu 1998 z FC Port Vale, a następnie odszedł w marcu 1998 do West Bromwich Albion i przyszedł w maju 1998 z West Bromwich Albion) 7-0
Lee Bradbury (1975), ENG, 1997 FC Portsmouth 27-7 1
Barry Conlon (1978), IRL, 1997 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 1997 z wolnego transferu i odszedł w lutym 1998 do Plymouth Argyle, a następnie przyszedł w maju 1998 z Plymouth Argyle) 7-0
Gerry Creaney (1970), SCO, 1996 Ipswich Town (odszedł we wrześniu 1997 do FC Burnley i przyszedł w listopadzie 1997 z FC Burnley, a następnie odszedł w styczniu 1998 do FC Chesterfield i przyszedł w styczniu 1998 z FC Chesterfield) 1-0
Paul Dickov (1972), SCO, 1996 Arsenal Londyn 30-9 4
Shaun Goater (1970), BER, 1998 Bristol City (przyszedł w marcu 1998 z Bristol City) 7-3
Chris Greenacre (1977), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 1997 do Cardiff City i przyszedł w październiku 1997 z Cardiff City, a następnie odszedł w marcu 1998 do FC Blackpool i przyszedł w kwietniu 1998 z FC Blackpool) 3-1
Neil Heaney (1971), ENG, 1996 FC Southampton (odszedł w marcu 1998 do Charltonu Athletic i przyszedł w maju 1998 z Charltonu Athletic) 3-0
Ray Kelly (1976), ENG, 1997 rezerwy (odszedł w październiku 1997 do FC Wrexham i przyszedł w listopadzie 1997 z FC Wrexham, a następnie odszedł w marcu 1998 do FC Wrexham i przyszedł w kwietniu 1998 z FC Wrexham) 1-0
Uwe Rosler (1968), GER, 1994 FC Nurnberg 29-6 3
Craig Russell (1974), ENG, 1997 FC Sunderland (przyszedł w listopadzie 1997 z FC Sunderland) 24-1
Trener: Frank Clark (1943), ENG, 1996 wolny transfer (do 17.02.1998)
Joe Royle (1948), ENG, 1998 wolny transfer (od 18.02.1998)
Asystent trenera: William Donachie (1951), SCO, 1998 wolny transfer (od 18.02.1998) |
|
|
|
|