Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Stockport County 1997/98 |
Stockport County 1997/98:
Bramkarze:
Neil Edwards (1970), WAL, 1991 Leeds United (odszedł w listopadzie 1997 do FC Rochdale) 0-0
Ian Gray (1975), ENG, 1997 FC Rochdale 3-0
Eric Nixon (1962), ENG, 1997 Tranmere Rovers (przyszedł w sierpniu 1997 z Tranmere Rovers) 43-0 3
Obrońcy:
Matthew Bound (1972), ENG, 1995 Lincoln City (odszedł w listopadzie 1997 do Swansea City) 0-0
Cavaco (1972), POR, 1996 GD Estoril 2-0
Sean Connelly (1970), ENG, 1992 FC Hallam 45-4
Mike Flynn (1969), ENG, 1993 Preston North End 34-1 6
Jim Gannon (1968), IRL, 1994 Notts County 36-1 1
Martin McIntosh (1971), SCO, 1997 Hamilton Academical 38-2 8
Damon Searle (1971), WAL, 1996 Cardiff City 31-0 2
Ronnie Wallwork (1977), ENG, 1998 Manchester United (przyszedł w marcu 1998 z Manchesteru United i odszedł w maju 1998 do Manchesteru United) 7-0 1
Colin Woodthorpe (1969), ENG, 1997 FC Aberdeen 32-1 7
Pomocnicy:
Geoff Aunger (1968), CAN, 1997 Seattle Sounders (przyszedł w grudniu 1997 ze Seattle Sounders) 1-0
Tom Bennett (1969), SCO, 1995 Wolverhampton Wanderers 27-1 4
Chris Byrne (1975), ENG, 1997 FC Sunderland (przyszedł w listopadzie 1997 z FC Sunderland) 26-7 2
Kevin Cooper (1975), ENG, 1997 Derby County 38-6 6
Paul Cook (1967), ENG, 1997 Tranmere Rovers (przyszedł w październiku 1997 z Tranmere Rovers) 25-3 4
Tony Dinning (1975), ENG, 1994 drużyna młodzieżowa Newcastle United 30-4 6
Kieron Durkan (1973), IRL, 1996 FC Wrexham (odszedł w marcu 1998 do Macclesfield Town) 7-1
Chris Marsden (1969), ENG, 1996 Notts County (odszedł w październiku 1997 do Birmingham City) 10-0 2
Eddie McGoldrick (1965), IRL, 1998 Manchester City (przyszedł w marcu 1998 z Manchesteru City i odszedł w kwietniu 1998 do Manchesteru City) 2-0
Martin Nash (1975), CAN, 1996 Vancouver Whitecaps 8-0
Wayne Phillips (1970), WAL, 1998 FC Wrexham (przyszedł w lutym 1998 z FC Wrexham i odszedł w maju 1998 do FC Wrexham) 13-0 1
Lee Richardson (1969), ENG, 1997 Oldham Athletic (odszedł we wrześniu 1997 do Oldhamu Athletic) 6-0 2
Simon Travis (1977), ENG, 1997 Torquay United 13-2
Napastnicy:
Brett Angell (1968), ENG, 1996 FC Sunderland 45-18 3
Alun Armstrong (1975), ENG, 1994 drużyna młodzieżowa Newcastle United (odszedł w lutym 1998 do FC Middlesbrough) 29-12 2
Stephen Grant (1977), ENG, 1997 Shamrock Rovers 16-3
Vasilios Kalogeracos (1975), AUS, 1997 Perth Glory 2-0
Andy Mutch (1963), ENG, 1996 Swindon Town 20-2
Aaron Wilbraham (1979), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 7-1
Trener: Gary Megson (1959), ENG, 1997 FC Blackpool |
|
|
|
|