Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Sheffield United 1997/98 |
Sheffield United 1997/98:
Bramkarze:
Andy Dibble (1965), WAL, 1997 Glasgow Rangers (odszedł we wrześniu 1997 do Luton Town) 0-0
Matthew George (1979), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa Aston Villa 0-0
Alan Kelly (1968), IRL, 1992 Preston North End 19-0
Simon Tracey (1967), ENG, 1996 FC Wimbledon 27-0 1
Obrońcy:
Earl Barrett (1967), ENG, 1998 FC Everton (przyszedł w styczniu 1998 z FC Everton i odszedł w lutym 1998 do FC Everton) 5-0
Mark Beard (1974), ENG, 1995 FC Millwall (odszedł w październiku 1997 do Southend United i przyszedł w grudniu 1997 z Southend United) 2-0 1
Vassilios Borbokis (1969), GRE, 1997 AEK Ateny 36-2 4
Traianos Dellas (1976), GRE, 1997 Aris Saloniki (przyszedł w sierpniu 1997 z Arisu Saloniki) 9-0 1
David Holdsworth (1968), ENG, 1996 FC Watford 40-2 6
David Lee (1969), ENG, 1997 Chelsea Londyn (przyszedł w grudniu 1997 z Chelsea Londyn i odszedł w styczniu 1998 do Chelsea Londyn) 5-0
Nicky Marker (1965), ENG, 1997 Blackburn Rovers 43-2 7
Paul McGrath (1959), IRL, 1997 Derby County 12-0
Roger Nilsen (1969), NOR, 1993 Viking Stavanger 22-0 2
Jon O'Connor (1976), ENG, 1998 FC Everton (przyszedł w lutym 1998 z FC Everton) 2-0
Wayne Quinn (1976), ENG, 1994 drużyna młodzieżowa 28-2
Lee Sandford (1968), ENG, 1996 Stoke City (odszedł we wrześniu 1997 do FC Reading i przyszedł w październiku 1997 z FC Reading) 15-0 3
Chris Short (1968), ENG, 1995 Notts County 5-0
Carl Tiler (1970), ENG, 1997 Aston Villa (odszedł w listopadzie 1997 do FC Everton) 17-1 2
Michel Vonk (1968), HOL, 1995 Manchester City 3-0 1
Chris Wilder (1967), ENG, 1998 Bradford City (przyszedł w marcu 1998 z Bradford City) 8-0 3
Pomocnicy:
Adam Burley (1980), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
Jon Cullen (1973), ENG, 1998 Hartlepool United (przyszedł w styczniu 1998 z Hartlepool United) 2-0
Kevin Davies (1978), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
Shaun Derry (1977), ENG, 1998 Notts County (przyszedł w styczniu 1998 z Notts County) 12-0 1
Paul Devlin (1972), SCO, 1998 Birmingham City (przyszedł w marcu 1998 z Birmingham City) 10-1 2
John Ebbrell (1969), ENG, 1997 FC Everton 0-0
Bobby Ford (1974), ENG, 1997 Oxford United (przyszedł w listopadzie 1997 z Oxford United) 23-1
Ian Hamilton † (1967), ENG, 1998 West Bromwich Albion (przyszedł w marcu 1998 z West Bromwich Albion) 8-1
Steve Hawes (1978), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 1997 do Doncaster Rovers i przyszedł w listopadzie 1997 z Doncaster Rovers, a następnie odszedł w lutym 1998 do Doncaster Rovers) 0-0
Nick Henry (1969), ENG, 1997 Oldham Athletic 1-0
Don Hutchison (1971), SCO, 1996 West Ham United (odszedł w lutym 1998 do FC Everton) 18-0 6
Ville Lehtinen (1978), FIN, 1998 HJK Helsinki (przyszedł w styczniu 1998 z HJK Helsinki) 0-0
Ryan Ludlam (1979), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
Lee Morris (1980), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 5-0
Nigel Spackman (1960), ENG, 1996 Chelsea Londyn (zakończył karierę w marcu 1998) 0-0
Graham Stuart (1970), ENG, 1997 FC Everton (przyszedł w listopadzie 1997 z FC Everton) 28-5 4
Mitch Ward (1971), ENG, 1991 Crewe Alexandra (odszedł w listopadzie 1997 do FC Everton) 6-1
David White (1967), ENG, 1995 Leeds United 1-0
Dane Whitehouse (1970), ENG, 1988 wychowanek 17-3 1
Curtis Woodhouse (1980), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 9-0 2
Napastnicy:
Brian Deane (1968), ENG, 1997 Leeds United (odszedł w styczniu 1998 do Benfiki Lizbona) 24-11 4
Jan-Aage Fjortoft (1967), NOR, 1997 FC Middlesbrough (odszedł w styczniu 1998 do FC Barnsley) 17-9
Petr Katchuro (1972), BLR, 1996 Dinamo Mińsk 16-0 1
Marcelo (1969), BRA, 1997 wolny transfer (przyszedł w październiku 1997 z wolnego transferu) 21-6
Mark Patterson (1965), ENG, 1997 Southend United (odszedł w grudniu 1997 do FC Bury) 18-1 5
Ian Rush (1961), WAL, 1998 Newcastle United (przyszedł w lutym 1998 z Newcastle United i odszedł w marcu 1998 do Newcastle United) 4-0
Dean Saunders (1964), WAL, 1997 Nottingham Forest (przyszedł w grudniu 1997 z Nottingham Forest) 24-10 1
Andy Scott (1972), ENG, 1997 FC Bury (odszedł w listopadzie 1997 do FC Brentford) 6-0
Gareth Taylor (1973), WAL, 1996 Crystal Palace 28-10 2
Andy Walker (1965), SCO, 1996 Celtic Glasgow (odszedł w grudniu 1997 do FC Hibernian i przyszedł w lutym 1998 z FC Hibernian, a następnie odszedł w marcu 1998 do Raith Rovers i przyszedł w maju 1998 z Raith Rovers) 1-0
Trener: Nigel Spackman (1960), ENG, 1997 piłkarz (do 02.03.1998)
Russell Slade (1960), ENG, 1998 wolny transfer (od 02.03.1998 do 03.03.1998)
Steve Thompson (1955), ENG, 1998 wolny transfer (od 04.03.1998) |
|
|
|
|