Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Queens Park Rangers 2000/01 |
Queens Park Rangers 2000/01:
Bramkarze:
1. Ludek Miklosko (1961), CZE, 1998 West Ham United 17-0
13. Lee Harper (1971), ENG, 1997 Arsenal Londyn 29-0
34. Nikki Bull (1981), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Tim Breacker (1965), ENG, 1998 West Ham United 10-0 3
3. Ian Baraclough (1970), ENG, 1998 Notts County 29-0 5
4. Steve Morrow (1970), NIR, 1997 Arsenal Londyn (odszedł w marcu 2001 do Peterborough United i przyszedł w maju 2001 z Peterborough United) 24-0
5. Karl Ready (1972), WAL, 1990 drużyna młodzieżowa 23-0 8 1
6. Danny Maddix (1967), JAM, 1987 Tottenham Hotspur 1-0
12. Matthew Rose (1975), ENG, 1997 Arsenal Londyn 27-0 3
14. Antti Heinola (1973), FIN, 1998 Heracles Almelo (odszedł w marcu 2001 do HJK Helsinki) 1-0
16. Keith Rowland (1971), NIR, 1998 West Ham United (odszedł w styczniu 2001 do Luton Town) 4-0 1
17. Chris Plummer (1976), ENG, 1995 drużyna młodzieżowa 25-2 3
18. Clarke Carlisle (1979), ENG, 2000 FC Blackpool 27-3 4
22. Jermaine Darlington (1974), ENG, 1999 Aylesbury United 33-0
23. Marcus Bignot (1974), ENG, 2001 Bristol Rovers (przyszedł w marcu 2001 z Bristol Rovers) 9-1
33. Wayne Brown (1977), ENG, 2001 Ipswich Town (przyszedł w marcu 2001 z Ipswich Town i odszedł w maju 2001 do Ipswich Town) 2-0
36. Marlon Broomes (1977), ENG, 2000 Blackburn Rovers (przyszedł w październiku 2000 z Blackburn Rovers i odszedł w listopadzie 2000 do Blackburn Rovers) 5-0 3
37. Oliver Burgess (1981), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa 1-0
Pomocnicy:
7. Paul Murray (1976), ENG, 1996 Carlisle United 6-0 1
8. Gavin Peacock (1967), ENG, 1996 Chelsea Londyn 32-3 1
15. George Kulcsar (1967), AUS, 1997 Bradford City 13-0 1
19. Christer Warren (1974), ENG, 2000 FC Bournemouth 21-0 1
20. Tony Scully (1976), IRL, 1998 Manchester City 2-0
21. Richard Langley (1979), JAM, 1996 drużyna młodzieżowa 26-1 6 1
24. Mark Perry (1978), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa 28-0
25. Alex Higgins (1981), ENG, 2001 Sheffield Wednesday (przyszedł w marcu 2001 z Sheffield Wednesday) 1-0
26. Richard Graham (1979), NIR, 2000 rezerwy 0-0
27. Stuart Wardley (1975), ENG, 1999 Saffron Walden Town 33-3
30. Paul Bruce (1978), ENG, 1999 Cambridge United 7-1 2
32. Danny Grieves (1978), ENG, 2000 wolny transfer 0-0
33. Paul Furlong (1968), ENG, 2000 Birmingham City (odszedł w październiku 2000 do Birmingham CIty) 3-1 1
35. Terry McFlynn (1981), NIR, 1999 drużyna młodzieżowa 2-0
38. Kevin Lisbie (1978), JAM, 2000 Charlton Athletic (przyszedł w grudniu 2000 z Charltonu Athletic i odszedł w styczniu 2001 do Charltonu Athletic) 2-0
39. Benjamin Walshe (1983), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa 1-0
40. Justin Cochrane (1982), ATG, 2000 drużyna młodzieżowa 1-0 1
Napastnicy:
9. Rob Steiner (1973), SWE, 1999 Bradford City (zakończył karierę w październiku 2000) 0-0
9. Michel Ngonge (1967), DRC, 2000 FC Watford (przyszedł w grudniu 2000 z FC Watford) 13-3 3
10. Karl Connolly (1970), WAL, 2000 FC Wrexham 23-4
11. Chris Kiwomya (1969), ENG, 1998 wolny transfer 26-6 6
14. Leon Knight (1982), ENG, 2001 Chelsea Londyn (przyszedł w marcu 2001 z Chelsea Londyn i odszedł w maju 2001 do Chelsea Londyn) 11-0 2
23. Leon Jeanne (1980), WAL, 1998 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 2001 na wolny transfer) 0-0
25. Iain Dowie (1965), NIR, 1998 West Ham United (zakończył karierę w marcu 2001) 1-0
28. Peter Crouch (1981), ENG, 2000 rezerwy Tottenhamu Hotspur 42-10 7 1
29. Ross Weare (1977), ENG, 1999 East Ham United 0-0
31. Samuel Koejoe (1974), HOL/SUR, 1999 SV Salzburg 21-2 1
36. Andy Thomson (1971), SCO, 2001 FC Gillingham (przyszedł w marcu 2001 z FC Gillingham) 8-4
37. Paul Peschisolido (1971), CAN, 2000 Fulham Londyn (przyszedł w listopadzie 2000 z Fulhamu Londyn i odszedł w grudniu 2000 do Fulhamu Londyn) 5-1
38. Richard Pacquette (1983), DOM, 2000 drużyna młodzieżowa 2-0 1
41. Alvin Bubb (1980), GRN, 2000 rezerwy 1-0
Trener: Gerry Francis (1951), ENG, 1998 wolny transfer (do 25.02.2001)
Ian Holloway (1963), ENG, 2001 wolny transfer (od 26.02.2001)
Trener bramkarzy: Tony Roberts (1969), WAL, 2001 drużyna młodzieżowa (od 01.02.2001) |
|
|
|
|