Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Gillingham 2000/01 |
FC Gillingham 2000/01:
Bramkarze:
1. Vince Bartram (1968), ENG, 1998 Arsenal Londyn 46-0 2
21. Charlie Mitten (1974), ENG, 1999 Dover Athletic 0-0
34. Jason Brown (1982), WAL, 2001 rezerwy Charltonu Athletic (przyszedł w marcu 2001 z rezerw Charltonu Athletic) 0-0
Obrońcy:
2. Mark Patterson (1968), ENG, 1997 Plymouth Argyle 28-0 2
3. Roland Edge (1978), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 20-0
5. Barry Ashby (1970), ENG, 1997 FC Brentford 40-1 6 1
6. Guy Butters (1969), ENG, 1996 FC Portsmouth 12-3
12. Nyron Nosworthy (1980), JAM, 1998 drużyna młodzieżowa 10-0 1
17. Adrian Pennock (1971), ENG, 1996 FC Bournemouth 35-0 3
18. Chris Hope (1972), ENG, 2000 Scunthorpe United 46-2 1
19. Ben White (1982), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa (odszedł w grudniu 2000 do Dover Athletic i przyszedł w styczniu 2001 z Dover Athletic) 0-0
20. Matt Bryant (1970), ENG, 1996 Bristol City 0-0
23. Barry Miller (1976), ENG, 2000 FC Woking (odszedł we wrześniu 2000 do Doncaster Rovers) 0-0
23. Richard Rose (1982), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa (przyszedł we wrześniu 2000 z drużyny młodzieżowej 4-0
Pomocnicy:
4. Paul Smith (1971), ENG, 1997 FC Brentford 42-3 2
7. Nicky Southall (1972), ENG, 1997 Grimsby Town 44-2 2
8. Andy Hessenthaler (1965), ENG, 1996 FC Watford 22-2 6
11. Ty Gooden (1972), ENG, 2000 Swindon Town 18-0 1
13. Danny Spiller (1981), ENG, 1999 wychowanek 0-0
14. Marcus Browning (1971), WAL, 1998 Huddersfield Town 31-0 2
15. Mark Saunders (1971), ENG, 1998 Plymouth Argyle 33-5 4
24. Junior Lewis (1973), ENG, 1999 FC Hendon (odszedł w styczniu 2001 do Leicester City) 17-2 2
24. Mark Lovell (1983), ENG, 2001 drużyna młodzieżowa (przyszedł w styczniu 2001 z drużyny młodzieżowej) 1-0
25. Brian McGlinchey (1977), ENG, 1999 FC Port Vale (odszedł w grudniu 2000 do Plymouth Argyle) 1-0
25. Michael Phillips (1983), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa (przyszedł w grudniu 2000 z drużyny młodzieżowej) 1-0
27. Andrew Crofts (1984), WAL, 2001 drużyna młodzieżowa (przyszedł w marcu 2001 z drużyny młodzieżowej) 1-0
Napastnicy:
9. Carl Asaba (1973), ENG, 1998 FC Reading (odszedł w marcu 2001 do Sheffield United) 25-10 7
16. Marlon King (1980), JAM, 2000 FC Barnet 38-15 3
22. Christian Lee (1976), ENG, 1999 Northampton Town (odszedł w październiku 2000 do FC Rochdale i przyszedł w listopadzie 2000 z FC Rochdale, odszedł w marcu 2001 do Leyton Orient i przyszedł w marcu 2001 z Leyton Orient, a następnie odszedł w marcu 2001 do Bristol Rovers) 0-0
26. Kevin James (1980), ENG, 2000 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2000 z wolnego transferu) 7-0
27. Andy Thomson (1971), SCO, 1999 Oxford United (odszedł w marcu 2001 do Queens Park Rangers) 22-5 1
28. Rodney Rowe (1975), ENG, 1999 York City (odszedł w styczniu 2001 do Hull City) 0-0
29. Iffy Onuora (1967), SCO, 2000 Swindon Town 31-9 4
30. Paul Shaw (1973), ENG, 2000 FC Millwall 33-1 1 1
31. Guy Ipoua (1976), CMR, 2001 Scunthorpe United (przyszedł w marcu 2001 ze Scunthorpe United) 9-0 1
Trener: Andy Hessenthaler (1965), ENG, 2000 wolny transfer
Trener bramkarzy: Jim Stannard (1962), ENG, 2000 wolny transfer |
|
|
|
|