Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Bolton Wanderers 2000/01 |
Bolton Wanderers 2000/01:
Bramkarze:
1. Steve Banks (1972), ENG, 1999 FC Blackpool 9-0 1 1
20. Matthew Glennon (1978), ENG, 2000 Stockport County (odszedł we wrześniu 2000 do Bristol Rovers i przyszedł we wrześniu 2000 z Bristol Rovers, a następnie odszedł w listopadzie 2000 do Carlisle United) 0-0
21. Jurgen Sommer (1969), USA, 2001 New England Revolution (przyszedł w lutym 2001 z New England Revolution i odszedł w lutym 2001 do New England Revolution) 0-0
21. Matthew Clarke (1973), ENG, 2001 Bradford City (przyszedł w marcu 2001 z Bradford City) 8-0 1
22. Jussi Jaaskelainen (1975), FIN, 1997 Vaasan PS 27-0 1
34. Tommy Wright (1963), NIR, 2001 Manchester City (przyszedł w styczniu 2001 z Manchesteru City) 4-0
Obrońcy:
2. John O'Kane (1974), ENG, 1999 FC Everton 26-1 5 1
3. Mike Whitlow (1968), ENG, 1997 Leicester City 8-1
4. Gudni Bergsson (1965), ISL, 1995 Tottenham Hotspur 44-8 4
6. Mark Fish (1974), RPA, 1997 Lazio Rzym (odszedł w listopadzie 2000 do Charltonu Athletic) 14-0
7. Robbie Elliott (1973), ENG, 1997 Newcastle United 33-2 5
12. Dean Holden (1979), ENG, 1998 drużyna młodzieżowa 1-1
13. John Gope-Fenepej (1978), NKL, 2000 FC Nantes (przyszedł we wrześniu 2000 z FC Nantes i odszedł w grudniu 2000 do FC Nantes) 2-0
24. Anthony Barness (1973), ENG, 2000 Charlton Athletic 20-0 1
25. Simon Charlton (1971), ENG, 2000 Birmingham City 22-0 1
26. Leam Richardson (1979), ENG, 2000 Blackburn Rovers 11-0 2
30. Colin Hendry (1965), SCO, 2000 Coventry City (przyszedł w grudniu 2000 z Coventry City) 22-3 4
43. Nicky Hunt (1983), ENG, 2000 wychowanek 1-0
Pomocnicy:
5. Paul Warhurst (1969), ENG, 1998 Crystal Palace 20-0 2
8. Per Frandsen (1970), DEN, 2000 Blackburn Rovers 39-7 8
11. Ricardo Gardner (1978), JAM, 1998 Harbour View 32-3 1
14. Gareth Farrelly (1975), IRL, 1999 FC Everton 41-3 5
15. Kevin Nolan (1982), ENG, 1999 drużyna młodzieżowa 31-1 3
27. Franck Passi (1966), FRA, 1999 SD Compostela 24-0 2 1
32. Carsten Fredgaard (1976), DEN, 2000 FC Sunderland (przyszedł w listopadzie 2000 z FC Sunderland i odszedł w styczniu 2001 do FC Sunderland) 5-0
32. Jeff Smith (1980), ENG, 2001 rezerwy (przyszedł w styczniu 2001 z rezerw) 1-0
33. Nicky Summerbee (1971), ENG, 2001 FC Sunderland (przyszedł w styczniu 2001 z FC Sunderland) 12-1
41. Wayne Buchanan (1982), NIR, 2000 drużyna młodzieżowa 0-0
44. Shaun Dootson (1983), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
9. Bo Hansen (1972), DEN, 1999 Brondby Kopenhaga 41-5 4
10. Dean Holdsworth (1968), ENG, 1997 FC Wimbledon 31-11 5
17. Michael Ricketts (1978), ENG, 2000 FC Walsall 39-19 11
18. Paul Wheatcroft (1980), ENG, 2000 rezerwy Manchesteru United 0-0
19. David Norris (1981), ENG, 2000 rezerwy (odszedł w grudniu 2000 do Boston United i przyszedł w lutym 2001 z Boston United) 0-0
28. Ian Marshall (1966), ENG, 2000 Leicester City 36-6 1
29. Isaiah Rankin (1978), ENG, 2000 Bradford City (przyszedł w sierpniu 2000 z Bradford City i odszedł w listopadzie 2000 do Bradford City) 16-2
31. Emanuele Morini (1982), ITA, 2000 drużyna młodzieżowa AS Roma (przyszedł we wrześniu 2000 z drużyny młodzieżowej AS Roma) 1-0
35. Andrew Campbell (1979), ENG, 2001 FC Middlesbrough (przyszedł w marcu 2001 z FC Middlesbrough i odszedł w maju 2001 do FC Middlesbrough) 6-0
45. Chris Downey (1983), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa 1-0
Trener: Sam Allardyce (1954), ENG, 1999 wolny transfer
Asystent trenera: Phil Brown (1959), ENG, 1999 trener
Trener bramkarzy: Fred Barber (1963), ENG, 1996 piłkarz Birmingham City |
|
|
|
|