Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Grimsby Town 2001/02 |
Grimsby Town 2001/02:
Bramkarze:
1. Danny Coyne (1973), WAL, 1999 Tranmere Rovers 45-0
13. Steve Croudson (1980), ENG, 1998 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2001 do Scunthorpe United i przyszedł we wrześniu 2001 ze Scunthorpe United) 1-0
26. Ronald Ermes (1981), HOL, 2001 rezerwy Feyenoordu Rotterdam (odszedł w styczniu 2002 na wolny transfer) 0-0
Obrońcy:
2. John McDermott (1969), ENG, 1987 drużyna młodzieżowa 24-0 1
3. Tony Gallimore (1972), ENG, 1996 Carlisle United 38-0 10 1
4. Marlon Broomes (1977), ENG, 2001 Blackburn Rovers (przyszedł we wrześniu 2001 z Blackburn Rovers i odszedł w grudniu 2001 do Blackburn Rovers) 15-0 2
4. Andy Todd (1974), ENG, 2002 Charlton Athletic (przyszedł w lutym 2002 z Charltonu Athletic i odszedł w kwietniu 2002 do Charltonu Athletic) 12-3 1
5. Alan Neilson (1972), WAL, 2001 rezerwy Fulhamu Londyn (przyszedł w październiku 2001 z rezerw Fulhamu Londyn i odszedł w styczniu 2002 do rezerw Fulhamu Londyn) 10-0 1
12. Danny Butterfield (1979), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 46-2 1
15. Paul Raven (1970), ENG, 2000 West Bromwich Albion 9-0
17. Menno Willems (1977), HOL, 2000 Vitesse Arnhem 30-1 4 1
22. Ben Chapman (1979), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 17-0 1
25. Simon Ford (1981), ENG, 2001 rezerwy Charltonu Athletic 13-1 1
28. David Morgan (1981), ENG, 2001 rezerwy (odszedł w marcu 2002 do FC Gateshead) 0-0
34. David Beharall (1979), ENG, 2001 rezerwy Newcastle United (odszedł w listopadzie 2001 do rezerw Newcastle United, a następnie do Oldhamu Athletic) 14-0 1
Pomocnicy:
6. Wayne Burnett (1971), ENG, 1998 Huddersfield Town 32-2 3
7. Alan Pouton (1977), ENG, 1999 York City 35-5 6
8. David Smith (1968), ENG, 1998 West Bromwich Albion 4-1
10. Stuart Campbell (1977), SCO, 2000 Leicester City 33-3 1
11. Paul Groves (1966), ENG, 1997 West Bromwich Albion 43-2 7
16. Stacy Coldicott (1974), ENG, 1998 West Bromwich Albion 26-0 1
18. Willie Falconer (1966), SCO, 2002 FC Saint Johnstone (przyszedł w marcu 2002 z FC Saint Johnstone) 2-0
24. Iain Ward (1983), ENG, 2001 drużyna młodzieżowa 1-0 1
26. Terry Cooke (1976), ENG, 2002 Manchester City (przyszedł w marcu 2002 z Manchesteru City i odszedł w kwietniu 2002 do Manchesteru City) 3-1
27. Robert Busscher (1982), HOL, 2001 drużyna młodzieżowa Feyenoordu Rotterdam 1-0
29. Chris Bolder (1982), ENG, 2001 drużyna młodzieżowa 0-0
30. Graham Hockless (1982), ENG, 2001 drużyna młodzieżowa 0-0
32. Gary Moran (1982), ENG, 2001 drużyna młodzieżowa 0-0
35. Michael Boulding (1976), ENG, 2001 Mansfield Town (przyszedł w sierpniu 2001 z Mansfield Town) 35-11
Napastnicy:
9. Michael Jeffrey (1971), ENG, 2000 FC Kilmarnock (odszedł w marcu 2002 do Scunthorpe United i przyszedł w kwietniu 2002 ze Scunthorpe United) 18-1 1
14. Steve Livingstone (1969), ENG, 1993 Chelsea Londyn 3-0
18. Martin Pringle (1970), SWE, 2002 Charlton Athletic (przyszedł w lutym 2002 z Charltonu Athletic i odszedł w lutym 2002 do Charltonu Athletic) 2-0
19. Bradley Allen (1971), ENG, 1999 Charlton Athletic 28-4
20. Jonathan Rowan (1981), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa 24-4
21. Phil Jevons (1979), ENG, 2001 FC Everton 31-6 4
23. Chris Thompson (1982), ENG, 2001 drużyna młodzieżowa 8-0
28. Paul Robinson (1978), ENG, 2002 FC Wimbledon (przyszedł w marcu 2002 z FC Wimbledon i odszedł w kwietniu 2002 do FC Wimbledon) 5-0
31. Robert Taylor (1971), ENG, 2002 Wolverhampton Wanderers (przyszedł w styczniu 2002 z Wolverhampton Wanderers i odszedł w lutym 2002 do Wolverhampton Wanderers) 4-1 1
Trener: Lennie Lawrence (1947), ENG, 2000 wolny transfer (do 28.12.2001)
Paul Groves (1966), ENG, 2001 piłkarz (od 28.12.2001) |
|
|
|
|