Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Wolverhampton Wanderers 2001/02 |
Wolverhampton Wanderers 2001/02:
Bramkarze:
1. Michael Oakes (1973), ENG, 1999 Aston Villa 46-0
12. Stephen Bywater (1981), ENG, 2001 West Ham United (odszedł w sierpniu 2001 do West Hamu United) 0-0
12. Marlon Beresford (1969), ENG, 2001 FC Middlesbrough (przyszedł w sierpniu 2001 z FC Middlesbrough i odszedł we wrześniu 2001 do FC Middlesbrough) 0-0
12. Danny Milosević (1978), AUS, 2001 Leeds United (przyszedł w grudniu 2001 z Leeds United i odszedł w grudniu 2001 do Leeds United) 0-0
30. Matt Murray (1981), ENG, 2000 FC Kingstonian 0-0
41. Lewis Solly (1984), ENG, 2001 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Kevin Muscat (1973), AUS, 1997 Crystal Palace 37-0 4 1
3. Lee Naylor (1980), ENG, 1997 wychowanek 27-0 3
5. Joleon Lescott (1982), ENG, 1999 drużyna młodzieżowa 44-5 3 1
6. Paul Butler (1972), IRL, 2001 FC Sunderland 43-1 6 1
18. Sean Connelly (1970), ENG, 2001 Stockport County 8-0
23. Ludovic Pollet (1970), FRA, 1999 AC Le Havre 7-0
25. Mohamed "Mo" Camara (1975), GUI, 2000 AC Le Havre 27-1 5
28. Jacob Laursen (1971), DEN, 2002 Leicester City (przyszedł w marcu 2002 z Leicester City i odszedł w kwietniu 2002 do Leicester City) 0-0
31. Gunnar Halle (1965), NOR, 2002 Bradford City (przyszedł w marcu 2002 z Bradford City i odszedł w maju 2002 do Bradford City) 5-0
Pomocnicy:
4. Carl Robinson (1976), WAL, 1996 Shrewsbury Town 23-2 1
8. Keith Andrews (1980), IRL, 2000 Oxford United 11-0 2
10. Kevin Cooper (1975), ENG, 2002 FC Wimbledon (przyszedł w marcu 2002 z FC Wimbledon) 5-0 1
11. Mark Kennedy (1976), IRL, 2001 Manchester City 35-5 2
16. Andy Sinton (1966), ENG, 1999 Tottenham Hotspur 6-1 1
19. Darren Bazeley (1972), ENG, 1999 FC Watford 0-0
20. Shaun Newton (1975), ENG, 2001 Charlton Athletic 45-8 7
21. Colin Cameron (1972), SCO, 2001 Heart of Midlothian (przyszedł w sierpniu 2001 z Heart of Midlothian) 41-4 6
24. Tony Dinning (1975), ENG, 2000 Stockport County (odszedł we wrześniu 2001 do Wiganu Athletic) 4-0
24. Alex Rae (1969), SCO, 2001 FC Sunderland (przyszedł we wrześniu 2001 z FC Sunderland) 36-7 8
28. Shane Tudor (1982), ENG, 1999 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 2001 do Cambridge United) 0-0
29. Ryan Green (1980), WAL, 2001 Torquay United (odszedł w październiku 2001 do FC Millwall) 0-0
32. John Melligan (1981), IRL, 2001 rezerwy (odszedł w grudniu 2001 do FC Bournemouth i przyszedł w lutym 2002 z FC Bournemouth) 0-0
Napastnicy:
7. Michael Branch (1978), ENG, 1999 FC Everton (odszedł w marcu 2002 do FC Reading i przyszedł w kwietniu 2002 z FC Reading) 7-0 1
9. Adam Proudlock (1981), ENG, 2000 FC Clyde (odszedł w marcu 2002 do Nottingham Forest i przyszedł w kwietniu 2002 z Nottingham Forest) 19-3 2
10. Temuri Ketsbaia (1968), GEO, 2000 Newcastle United (odszedł w październiku 2001 do FC Dundee) 2-0
14. George Ndah (1974), NGA, 1999 Swindon Town 15-1
15. Cedric Roussel † (1978), BEL, 2001 Coventry City (przyszedł w lutym 2001 z Coventry City) 17-2 1
17. Robert Taylor (1971), ENG, 2000 Manchester City (odszedł w sierpniu 2001 do Queens Park Rangers i przyszedł we wrześniu 2001 z Queens Park Rangers, odszedł w październiku 2001 do FC Gillingham i przyszedł w styczniu 2002 z FC Gillingham, a następnie odszedł w styczniu 2002 do Grimsby Town i przyszedł w lutym 2002 z Grimsby Town) 0-0
22. Colin Larkin (1982), IRL, 1998 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2001 do Kidderminster Harriers i przyszedł w kwietniu 2002 z Kidderminster Harriers) 0-0
26. Kenny Miller (1979), SCO, 2001 Glasgow Rangers (przyszedł we wrześniu 2001 z Glasgow Rangers) 20-2 1
27. Nathan Blake (1972), WAL, 2001 Blackburn Rovers (przyszedł we wrześniu 2001 z Blackburn Rovers) 39-11 5
29. Dean Sturridge (1973), ENG, 2001 Leicester City (przyszedł w listopadzie 2001 z Leicester City) 27-20 3
Trener: Dave Jones (1956), ENG, 2001 wolny transfer
Asystent trenera: John Ward (1951), ENG, 2001 trener
Trener bramkarzy: Bobby Mimms (1963), ENG, 2001 piłkarz Mansfield Town |
|
|
|
|