Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Widzew Łódź 2006/07 |
Widzew Łódź 2006/07:
Bramkarze:
1. Artur Holewiński (1978), POL, 2005 MG MZKS Kozienice (odszedł w styczniu 2007 do Ruchu Wysokie Mazowieckie) 1-0
1. Jakub Hładowczak (1987), POL, 2007 Sandecja Nowy Sącz (przyszedł w styczniu 2007 z Sandecji Nowy Sącz) 3-0
21. Bartosz Fabiniak (1982), POL, 2006 Pogoń Szczecin 23-0 2
23. Ruslan Macidov (1985), AZE, 2006 wolny transfer 2-0 1
Obrońcy:
2. Joseph Dayo Oshadogan (1976), ITA, 2007 Ternana Calcio (przyszedł w lutym 2007 z Ternany Calcio) 12-3 3
3. Marcin Stefanik (1987), POL, 2006 wychowanek (odszedł w styczniu 2007 do Concordii Piotrków Trybunalski) 1-0
4. Bartłomiej Konieczny (1981), POL, 2005 Kania Gostyń (odszedł w styczniu 2007 do Górnika Polkowice) 11-1 2
5. Robert Kłos (1982), POL, 2006 Zagłębie Lubin 21-0 5
6. Wojciech Jarmuż (1984), POL, 2007 Unia Janikowo (przyszedł w styczniu 2007 z Unii Janikowo) 8-0 1
10. Jakub Rzeźniczak (1986), POL, 2006 Legia Warszawa 25-0 6 1
14. Marcin Nowak (1979), POL, 2005 Wołyń Łuck 19-0 7
15. Andrzej Tychowski (1981), POL, 2006 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12-1 1
19. Piotr Stawarczyk (1983), POL, 2006 Okocimski Brzesko 21-0 4
20. Jakub Wawrzyniak (1983), POL, 2005 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21-0 7
28. Łukasz Broź (1985), POL, 2006 Kmita Zabierzów 17-0 2
29. Sebastian Madera (1985), POL, 2004 Miedź Legnica 0-0
30. Radosław Kursa (1989), POL, 2007 UKS Bałucz (przyszedł w styczniu 2007 z UKS-u Bałucz) 2-0
Pomocnicy:
6. Jarosław Białek (1981), POL, 2005 Kujawiak Włocławek (odszedł w styczniu 2007 do Górnika Zabrze) 6-0
7. Sławomir Szeliga (1982), POL, 2005 Stal Rzeszów 14-1 1
8. Bartosz Iwan (1984), POL, 2005 Wisła Kraków (odszedł w styczniu 2007 do Odry Wodzisław) 13-2 3
8. Łukasz Juszkiewicz (1983), POL, 2007 Górnik Zabrze (przyszedł w styczniu 2007 z Górnika Zabrze) 11-0 3
9. Maciej Bębenek (1984), POL, 2006 Kmita Zabierzów (odszedł we wrześniu 2006 do Kmity Zabierzów) 2-0
11. Mateusz Broź (1988), POL, 2007 rezerwy Wisły Kraków (przyszedł w styczniu 2007 z rezerw Wisły Kraków) 5-0 1
16. Adrian Budka (1980), POL, 2006 Górnik Łęczna 26-1 3
17. Nenad Zecević (1978), SRB, 2006 Leotar Trebinje 8-0 1
18. Marcin Rackiewicz (1987), POL, 2007 Zawisza Bydgoszcz (przyszedł w styczniu 2007 z Zawiszy Bydgoszcz) 1-0
25. Piotr Kuklis (1986), POL, 2005 rezerwy 21-1 5
29. Filip Burkhardt (1987), POL, 2006 Lech Poznań (przyszedł we wrześniu 2006 z Lecha Poznań i odszedł w styczniu 2007 do Jagiellonii Białystok) 2-0
30. Longinus Uwakwe (1985), NGA, 2005 Odyssey United (odszedł we wrześniu 2006 do KKS-u Koluszki, a następnie na wolny transfer) 0-0
Napastnicy:
9. Arkadiusz Aleksander (1980), POL, 2007 Górnik Zabrze (przyszedł w styczniu 2007 z Górnika Zabrze) 5-0 1
13. Krzysztof Sokalski (1986), POL, 2006 Górnik Łęczyca 23-4 5
18. Bartłomiej Grzelak (1981), POL, 2005 Kujawiak Włocławek (odszedł w styczniu 2007 do Legii Warszawa) 13-4
22. Kelechi Zeal Iheanacho (1981), NGA, 2006 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0
24. Sasa Bogunović (1982), SRB, 2006 ZTE Zalaegerszegi 24-4 1
26. Piotr Grzelczak (1988), POL, 2006 wychowanek 12-0 1
27. Stefano Napoleoni (1986), ITA, 2006 US Tor di Quinto (przyszedł we wrześniu 2006 z US Tor di Quinto) 17-4 3 1
Trener: Michał Probierz (1972), POL, 2006 Polonia Bytom
Asystent trenera: Tomasz Muchiński (1966), POL, 2006 wolny transfer
Trener bramkarzy: Józef Młynarczyk (1953), POL, 2006 wolny transfer |
|
|
|
|