Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Groclin Grodzisk Wielkopolski 2006/07 |
Groclin Grodzisk Wielkopolski 2006/07:
Bramkarze:
1. Aleksander Ptak (1977), POL, 2005 GKS Bełchatów 14-0 2
12. Sebastian Przyrowski (1981), POL, 2002 Pilica Białobrzegi 19-0 2 1
30. Dariusz Brzostowski (1978), POL, 2006 Tur Turek 0-0
Obrońcy:
2. Radek Mynar (1974), CZE, 2003 Sparta Praga 15-0 4
3. Pance Kumbev (1979), MKD, 2004 FK Pobeda (odszedł w styczniu 2007 na wolny transfer) 1-0
3. Adrian Bartkowiak (1987), POL, 2005 rezerwy Lecha Poznań (w rundzie jesiennej nosił numer 28) 0-0
4. Vlade Lazarevski (1983), MKD, 2005 FK Kumanovo 26-1 6
5. Bartosz Olejniczak (1988), POL, 2006 UKP Zielona Góra 2-0
15. Błażej Telichowski (1984), POL, 2006 Lech Poznań 24-2 6
17. Łukasz Tupalski (1980), POL, 2006 Zawisza Bydgoszcz 26-0 6
18. Igor Kozioł (1976), POL, 1999 Legia Warszawa 11-0 1
21. Mariusz Mowlik (1980), POL, 2006 Lech Poznań (odszedł we wrześniu 2006 do FC Lustenau) 1-0 1
24. Krzysztof Król (1987), POL, 2006 Amica Wronki (odszedł w styczniu 2007 do Realu Madryt C) 1-0
26. Mate Lacić (1980), CRO, 2006 Maccabi Netanya 26-1 6 1
Pomocnicy:
6. Tomasz Jodłowiec (1985), POL, 2006 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17-0 2
7. Piotr Piechniak (1977), POL, 2000 Stal Stalowa Wola 25-1 4
8. Dariusz Gęsior (1969), POL, 2006 Wisła Płock (zakończył karierę w styczniu 2007) 6-0
10. Marcin Nowacki (1981), POL, 2006 Korona Kielce (odszedł w styczniu 2007 do Odry Wodzisław) 10-0
10. Mateusz Pikul (1988), POL, 2007 rezerwy (przyszedł w styczniu 2007 z rezerw) 1-0
11. Marek Sokołowski (1978), POL, 2004 Odra Wodzisław 10-0 1
14. Michał Goliński (1981), POL, 2006 Lech Poznań 21-3 2
20. Jarosław Lato (1977), POL, 2006 Widzew Łódź 27-4 6
23. Radosław Majewski (1986), POL, 2007 Znicz Pruszków (przyszedł w styczniu 2007 ze Znicza Pruszków) 14-0
27. Marcel Licka (1977), CZE, 2006 Górnik Zabrze (odszedł w sierpniu 2006 do UD Horadada) 0-0
77. Piotr Świerczewski (1972), POL, 2006 Lech Poznań 26-1 6
Napastnicy:
8. Filip Ivanovski (1985), MKD, 2007 NK Gorce Petrov (przyszedł w styczniu 2007 z NK Gorce Petrov) 8-2
9. Adrian Sikora (1980), POL, 2004 Górnik Zabrze 29-12 3
16. Szymon Kaźmierowski (1987), POL, 2005 wychowanek 14-2 2
19. Tomasz Zahorski (1984), POL, 2006 OKS Olsztyn (odszedł w styczniu 2007 do Górnika Łęczna) 8-0
19. Takesure Chinyama (1982), ZIM, 2007 Monomotapa United (przyszedł w lutym 2007 z Monomotapy United) 11-3 1
22. Piotr Rocki † (1974), POL, 2005 Odra Wodzisław 25-6 2
24. Mateusz Żyła (1989), POL, 2007 Pasjonat Dankowice (przyszedł w styczniu 2007 z Pasjonata Dankowice) 2-0
Trener: Werner Licka (1954), CZE, 2005 wolny transfer (do 05.11.2006)
Maciej Skorża (1972), POL, 2006 wolny transfer (od 06.11.2006)
Asystent trenera: Jaroslav Belejcak (1956), SVK, 2005 wolny transfer (do 05.11.2006)
Andrzej Blacha (1975), POL, 2006 wolny transfer (od 06.11.2006) |
|
|
|
|