Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Everton 1998/99 |
FC Everton 1998/99:
Bramkarze:
1. Thomas Myhre (1973), NOR, 1997 Viking Stavanger 38-0 3
13. Paul Gerrard (1973), ENG, 1996 Oldham Athletic (odszedł w grudniu 1998 do Oxford United i przyszedł w marcu 1999 z Oxford United) 0-0
35. Steve Simonsen (1979), ENG, 1998 Tranmere Rovers (przyszedł we wrześniu 1998 z Tranmere Rovers) 0-0
Obrońcy:
2. Alec Cleland (1970), SCO, 1998 Glasgow Rangers 18-0 2 1
3. Michael Ball (1979), ENG, 1996 wychowanek 37-3 8
5. Dave Watson (1961), ENG, 1986 Norwich City 22-0
6. David Unsworth (1973), ENG, 1998 Aston Villa (przyszedł w sierpniu 1998 z Aston Villa) 34-1 8
12. Craig Short (1968), ENG, 1995 Derby County 22-0 5
15. Marco Materazzi (1973), ITA, 1998 AC Perugia 27-1 6 1
18. David Weir (1970), SCO, 1999 Heart of Midlothian (przyszedł w styczniu 1999 z Heart of Midlothian) 14-0 2
20. Tony Thomas (1971), ENG, 1997 Tranmere Rovers (odszedł w grudniu 1998 do FC Motherwell) 1-0
23. Carl Tiler (1970), ENG, 1997 Sheffield United (odszedł we wrześniu 1998 do Charltonu Athletic) 2-0 1
26. Graham Allen (1977), ENG, 1994 wychowanek (odszedł w sierpniu 1998 do Tranmere Rovers) 0-0
27. Richard Dunne (1979), IRL, 1996 wychowanek 16-0 5 1
28. Slaven Bilić (1968), CRO, 1997 West Ham United 4-0 1
31. Terry Phelan (1967), IRL, 1997 Chelsea Londyn 0-0
37. Adam Farley (1980), ENG, 1998 wychowanek 1-0
38. Carl Regan (1980), ENG, 1998 wychowanek 0-0
39. Wayne McDermott (1979), ENG, 1998 wychowanek 0-0
Pomocnicy:
4. Olivier Dacourt (1974), FRA, 1998 RC Strasbourg 30-2 13 1
7. John Collins (1968), SCO, 1998 AS Monaco 20-1 4
10. Don Hutchison (1971), SCO, 1998 Sheffield United 33-3 9 1
11. Scot Gemmill (1971), SCO, 1999 Nottingham Forest (przyszedł w kwietniu 1999 z Nottingham Forest) 7-1 3
14. Tony Grant (1974), ENG, 1996 Swindon Town 16-0
17. Gareth Farrelly (1975), IRL, 1997 Aston Villa 1-0
19. John Oster (1978), WAL, 1997 Grimsby Town 9-0 1
21. Mitch Ward (1971), ENG, 1997 Sheffield United 6-0 2
22. Gavin McCann (1978), ENG, 1995 wychowanek (odszedł w grudniu 1998 do FC Sunderland) 0-0
22. Peter Degn (1977), DEN, 1999 Aarhus GF (przyszedł w lutym 1999 z Aarhus GF) 4-0
24. Matt McKay (1981), ENG, 1998 Chester City 0-0
25. Danny Williamson (1973), ENG, 1997 West Ham United 0-0
32. John O'Kane (1974), ENG, 1998 Manchester United (odszedł w październiku 1998 do FC Burnley i przyszedł w grudniu 1998 z FC Burnley) 2-0
33. Joe Parkinson (1971), ENG, 1993 FC Bournemouth 0-0
36. Jamie Milligan (1980), ENG, 1998 wychowanek 3-0
Napastnicy:
8. Nick Barmby (1974), ENG, 1996 FC Middlesbrough 24-3 4
9. Duncan Ferguson (1971), SCO, 1994 Glasgow Rangers (odszedł w listopadzie 1998 do Newcastle United) 13-4 3
9. Kevin Campbell (1970), ENG, 1999 SK Trabzonspor (przyszedł w marcu 1999 z SK Trabzonspor) 8-9 1
11. John Spencer (1970), SCO, 1998 Queens Park Rangers (odszedł w październiku 1998 do FC Motherwell) 3-0
16. Michael Branch (1978), ENG, 1995 wychowanek (odszedł w październiku 1998 i przyszedł w listopadzie 1998 z Manchesteru City) 7-0
18. Mickael Madar (1968), FRA, 1998 Deportivo La Coruńa (odszedł w styczniu 1999 do Paris SG) 2-0
26. Ibrahima Bakayoko (1976), WKS, 1998 HSC Montpellier (przyszedł w październiku 1998 z HSC Montpellier) 23-4 3
29. Danny Cadamarteri (1979), ENG, 1996 wychowanek 30-4 6
30. Phil Jevons (1979), ENG, 1997 wychowanek 1-0
34. Francis Jeffers (1981), ENG, 1997 wychowanek 15-6
Trener: Walter Smith † (1948), SCO, 1998 Glasgow Rangers
Asystent trenera: Archie Knox (1947), SCO, 1998 Glasgow Rangers
Trener bramkarzy: Chris Woods (1959), ENG, 1998 piłkarz FC Burnley |
|
|
|
|