Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Newcastle United 1998/99 |
Newcastle United 1998/99:
Bramkarze:
1. Shay Given (1976), IRL, 1997 Blackburn Rovers 31-0
13. Steve Harper (1975), ENG, 1998 Huddersfield Town 8-0
23. Lionel Perez (1967), FRA, 1998 FC Sunderland 0-0
39. Peter Keen (1976), ENG, 1997 wychowanek 0-0
Obrońcy:
2. Warren Barton (1969), ENG, 1995 FC Wimbledon 24-0 3
3. Stuart Pearce (1962), ENG, 1997 Nottingham Forest 12-0 1 1
4. Didier Domi (1978), FRA, 1999 Paris SG (przyszedł w styczniu 1999 z Paris SG) 14-0 1
5. Alessandro Pistone (1975), ITA. 1997 Inter Mediolan (odszedł w styczniu 1999 do AC Venezia) 3-0 1
6. Steve Howey (1971), ENG, 1988 wychowanek 14-0 1
16. Laurent Charvet (1973), FRA, 1998 AS Cannes 31-1 3
19. Steve Watson (1974), ENG, 1990 wychowanek (odszedł w październiku 1998 do Aston Villa) 7-0
21. Carl Serrant (1975), ENG, 1998 Oldham Athletic (odszedł w lutym 1999 do FC Bury i przyszedł w maju 1999 z FC Bury) 4-0 1
27. Philippe Albert (1967), BEL, 1994 Anderlecht Bruksela (odszedł w grudniu 1998 do Fulhamu Londyn) 6-0 1
28. Aaron Hughes (1979), NIR, 1996 wychowanek 14-0 1
30. Patrick Kelly (1978), SCO, 1998 FC Reading 0-0
33. David Beharall (1979), ENG, 1998 wychowanek 4-0
37. Steven Caldwell (1980), SCO, 1998 wychowanek 0-0
38. Andrew Griffin (1979), ENG, 1998 Stoke City 14-0
Pomocnicy:
4. David Batty (1968), ENG, 1996 Blackburn Rovers (odszedł w grudniu 1998 do Leeds United) 8-0 2
7. Robert Lee (1966), ENG, 1992 Charlton Athletic 26-0 6
11. Gary Speed † (1969), WAL, 1998 FC Everton 38-4 6
12. Dietmar Hamann (1973), GER, 1998 Bayern Monachium 23-4 5 1
15. Georgios Georgiadis (1972), GRE, 1998 Panathinaikos Ateny 10-0 2
17. Stephen Glass (1976), SCO, 1998 FC Aberdeen 22-3
18. Keith Gillespie (1975), NIR, 1995 Manchester United (odszedł w grudniu 1998 do Blackburn Rovers) 7-0
20. Bjarni Gudjonsson (1979), ISL, 1998 IA Akranes (odszedł w listopadzie 1998 do Racing Genk) 0-0
22. Des Hamilton (1976), ENG, 1997 Bradford City (odszedł w październiku 1998 do Sheffield United i przyszedł w listopadzie 1998 z Sheffield United, a następnie odszedł w lutym 1999 do Huddersfield Town i przyszedł w kwietniu 1999 z Huddersfield Town) 0-0
24. Nolberto Solano (1974), PER, 1998 Boca Juniors 29-6
29. Garry Brady (1976), SCO, 1998 Tottenham Hotspur 9-0
31. Stuart Elliott (1977), ENG, 1998 Swindon Town (odszedł w październiku 1998 do FC Gillingham i przyszedł w listopadzie 1998 z FC Gillingham, odszedł w styczniu 1999 do Hartlepool United i przyszedł w marcu 1999 z Hartlepool United, a następnie odszedł w marcu 1999 do FC Wrexham i przyszedł w maju 1999 z FC Wrexham) 0-0
32. Ralf Keidel (1977), GER, 1997 FC Schweinfurt 0-0
33. David Terrier (1973), FRA, 1998 West Ham United 0-0
34. Nikos Dabizas (1973), GRE, 1998 Olympiakos Pireus 30-3 6 2
36. Jamie McClen (1979), ENG, 1998 wychowanek 1-0
Napastnicy:
8. Stephane Guivarc'h (1970), FRA, 1998 AJ Auxerre (odszedł w listopadzie 1998 do Glasgow Rangers) 4-1
9. Alan Shearer (1970), ENG, 1996 Blackburn Rovers 30-14 6
10. John Barnes (1963), ENG, 1997 FC Liverpool (odszedł w styczniu 1999 do Charltonu Athletic) 1-0
10. Silvio Marić (1975), CRO, 1999 Dinamo Zagrzeb (przyszedł w styczniu 1999 z Dinama Zagrzeb) 10-0 1
14. Temuri Ketsbaia (1968), GEO, 1997 AEK Ateny 26-5 2
18. Louis Saha (1978), FRA, 1999 FC Metz (przyszedł w styczniu 1999 z FC Metz) 11-1 1
20. Duncan Ferguson (1971), SCO, 1998 FC Everton (przyszedł w listopadzie 1998 z FC Everton) 7-2
25. Paul Dalglish (1977), SCO, 1998 FC Bury (odszedł w marcu 1999 do Norwich City i przyszedł w maju 1998 z Norwich City) 11-1 1
35. Paul Robinson (1978), ENG, 1998 FC Darlington 0-0
40. Andreas Andersson (1974), SWE, 1998 AC Milan 15-2
Trener: Ruud Gullit (1962), HOL, 1998 Chelsea Londyn
Asystent trenera: Steve Clarke (1963), SCO, 1998 piłkarz Chelsea Londyn |
|
|
|
|