Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Leeds United 1998/99 |
Leeds United 1998/99:
Bramkarze:
1. Nigel Martyn (1966), ENG, 1996 Crystal Palace 34-0
14. Nuno Santos (1973), POR, 1998 Vitoria Setubal 0-0
15. Mark Beeney (1967), ENG, 1993 Brighton & Hove Albion 0-0
36. Paul Robinson (1979), ENG, 1996 wychowanek 5-0
Obrońcy:
2. Gary Kelly (1974), IRL, 1991 Home Farm 0-0
3. David Robertson (1968), SCO, 1997 Glasgow Rangers 0-0
4. Alf-Inge Haaland (1972), NOR, 1997 Nottingham Forest 29-1 10
5. Lucas Radebe (1969), RPA, 1994 Kaizer Chiefs 29-0 2
6. David Wetherall (1971), ENG, 1991 Sheffield Wednesday 21-0 3
18. Gunnar Halle (1965), NOR, 1996 Oldham Athletic 17-2
20. Ian Harte (1977), IRL, 1995 Home Farm 35-4 7
21. Martin Hiden (1973), AUT, 1998 Rapid Wiedeń 14-0 3
25. Jonathan Woodgate (1980), ENG, 1998 wychowanek 25-2 5
27. Alan Maybury (1978), IRL, 1995 Home Farm (odszedł w marcu 1999 do FC Reading i przyszedł w maju 1999 z FC Reading) 0-0
28. Paul Shepherd (1977), ENG, 1998 Ayr United (odszedł w lutym 1999 do Tranmere Rovers i przyszedł w marcu 1999 z Tranmere Rovers) 0-0
29. Mark Jackson (1977), ENG, 1995 wychowanek (odszedł w październiku 1998 do Huddersfield Town i przyszedł w listopadzie 1998 z Huddersfield Town) 0-0
30. Robert Molenaar (1969), HOL, 1997 FC Volendam 17-2 4
31. Paul Donnelly (1979), IRL, 1998 wychowanek 0-0
38. Damien Lynch (1979), IRL, 1996 wychowanek 0-0
Pomocnicy:
7. Lee Sharpe (1971), ENG, 1996 Manchester United (odszedł w grudniu 1998 do Sampdorii Genua i przyszedł w marcu 1999 z Sampdorii Genua, a następnie odszedł w marcu 1999 do Bradford City) 4-0
7. Willem Korsten (1975), HOL, 1999 Vitesse Arnhem (przyszedł w styczniu 1999 z Vitesse Arnhem) 7-2
10. Bruno Ribeiro (1975), POR, 1997 Vitoria Setubal 13-1 1
12. David Hopkin (1970), SCO, 1997 Crystal Palace 34-4 6
14. Andy Gray (1977), SCO, 1998 FC Bury (odszedł w sierpniu 1998 do Nottingham Forest) 0-0
16. Danny Granville (1975), ENG, 1998 Chelsea Londyn 9-0 1
19. Harry Kewell (1978), AUS, 1995 drużyna młodzieżowa Marconi Stallions 38-6 3
22. Tommy Knarvik (1979), NOR, 1998 wychowanek 0-0
23. David Batty (1968), ENG, 1998 Newcastle United (przyszedł w grudniu 1998 z Newcastle United) 10-0 6
32. Andy Wright (1978), ENG, 1996 wychowanek (odszedł w grudniu 1998 do FC Reading i przyszedł w grudniu 1998 z FC Reading) 0-0
33. Wesley Boyle (1979), NIR, 1996 wychowanek 0-0
34. Andrew Quinn (1979), ENG, 1998 wychowanek 0-0
37. Stephen McPhail (1979), IRL, 1997 wychowanek 17-0
40. Matthew Jones (1980), WAL, 1997 wychowanek 8-0
Napastnicy:
8. Clyde Wijnhard (1973), HOL, 1998 Willem II 18-3 5
9. Jimmy Floyd Hasselbaink (1972), HOL, 1997 Boavista Porto 36-18 9
11. Lee Bowyer (1977), ENG, 1996 Charlton Athletic 35-9 8
17. Derek Lilley (1974), SCO, 1997 Greenock Morton (odszedł w grudniu 1998 do Heart of Midlothian i przyszedł w lutym 1999 z Heart of Midlothian, a następnie odszedł w marcu 1999 do FC Bury i przyszedł w kwietniu 1999 z FC Bury) 2-0
24. Kevin Dixon (1980), ENG, 1998 wychowanek 0-0
26. Tony Hackworth (1980), ENG, 1998 wychowanek 0-0
39. Alan Smith (1980), ENG, 1998 wychowanek 22-7 6
Trener: George Graham (1944), SCO, 1996 wolny transfer (do 01.10.1998)
David O'Leary (1958), IRL, 1998 asystent trenera (od 02.10.1998)
Asystenci trenera: Roy Aitken (1958), SCO, 1998 wolny transfer (od 01.10.1998)
David O'Leary (1958), IRL, 1996 piłkarz (do 02.10.1998) |
|
|
|
|