Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Southampton 1997/98 |
FC Southampton 1997/98:
Bramkarze:
1. Paul Jones (1967), WAL, 1997 Stockport County 38-0
13. Maik Taylor (1971), NIR, 1997 FC Barnet (odszedł w grudniu 1997 do Fulhamu Londyn) 1-0
13. Neil Moss (1975), ENG, 1997 FC Gillingham (przyszedł w grudniu 1997 z FC Gillingham) 0-0
20. Dave Beasant (1959), ENG, 1993 Chelsea Londyn (odszedł w sierpniu 1997 do Nottingham Forest) 0-0
20. Darryl Flahavan (1978), ENG, 1998 rezerwy (przyszedł we wrześniu 1998 z rezerw) 0-0
Obrońcy:
2. Jason Dodd (1970), ENG, 1989 Bath City 36-1 2
3. Lee Todd (1972), ENG, 1997 Stockport County 10-0 1
5. Ken Monkou (1964), HOL/SUR, 1992 Chelsea Londyn 32-1 6 1
6. Claus Lundekvam (1973), NOR, 1996 SK Brann 31-0 8
12. Richard Dryden (1969), ENG, 1996 Bristol City 13-0 2
14. John Beresford (1966), ENG, 1998 Newcastle United (przyszedł w lutym 1998 z Newcastle United) 10-0
15. Francis Benali (1968), ENG, 1987 drużyna młodzieżowa 33-1 2 2
17. Simon Charlton (1971), ENG, 1993 Huddersfield Town (odszedł w grudniu 1997 do Birmingham City) 3-0
18. Ulrich van Gobbel (1971), HOL, 1996 Galatasaray Stambuł (odszedł we wrześniu 1997 do Feyenoordu Rotterdam) 2-0
19. Alan Neilson (1972), WAL, 1995 Newcastle United (odszedł w grudniu 1997 do Fulhamu Londyn) 8-0 2
22. Matt Robinson (1974), ENG, 1995 rezerwy (odszedł w lutym 1998 do FC Portsmouth) 1-0
23. Duncan Spedding (1977), ENG, 1997 wychowanek 7-0
29. Phil Warner (1979), ENG, 1997 wychowanek 1-0
32. Ulrich van Gobbel (1971), HOL, 1996 Galatasaray Stambuł (odszedł w sierpniu 1997 do Feyenoordu Rotterdam) 0-0
Pomocnicy:
4. Jim Magilton (1969), NIR, 1994 Oxford United (odszedł w sierpniu 1997 do Sheffield Wednesday) 5-0 1
4. Carlton Palmer (1965), ENG, 1997 Leeds United (przyszedł w sierpniu 1997 z Leeds United) 23-6 6 1
7. Matthew Le Tissier (1968), ENG, 1986 wychowanek 26-11 6
8. Matt Oakley (1977), ENG, 1994 wychowanek 33-1 3
11. Robbie Slater (1964), AUS, 1996 West Ham United (odszedł w marcu 1998 do Wolverhampton Wanderers) 11-0 1
14. Neil Maddison (1969), ENG, 1988 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 1997 do FC Middlesbrough) 6-1
18. Kevin Richardson (1962), ENG, 1997 Coventry City (przyszedł we wrześniu 1997 z Coventry City) 28-0 2
21. Andy Williams (1977), WAL, 1997 rezerwy 20-0 3
26. David Hughes (1972), ENG, 1991 FC Weymouth 13-0 1
28. Jason Bowen (1972), WAL, 1997 Birmingham City (przyszedł we wrześniu 1997 z Birmingham City i odszedł we wrześniu 1997 do Birmingham City) 3-0
28. Kevin Gibbens (1979), ENG, 1998 wychowanek (przyszedł w styczniu 1998 z drużyny młodzieżowej) 2-0
Napastnicy:
9. Michael Evans (1973), IRL, 1997 Plymouth Argyle (odszedł w październiku 1997 do West Bromwich Albion) 0-0
10. Egil Ostenstad (1972), NOR, 1996 Viking Stavanger 29-11 3
16. Kevin Davies (1977), ENG, 1997 FC Chesterfield 25-9 4
17. Cosimo Sarli (1979), ITA, 1997 drużyna młodzieżowa AC Torino 0-0
24. Steve Basham (1977), ENG, 1996 wychowanek (odszedł w lutym 1998 do FC Wrexham i przyszedł w marcu 1998 z FC Wrexham) 9-0
25. Stig Johansen (1972), NOR, 1997 FK Bodo Glmit (odszedł w kwietniu 1998 do Bristol City) 6-0 1
27. David Hirst (1967), ENG, 1997 Sheffield Wednesday (przyszedł w październiku 1997 z Sheffield Wednesday) 29-8 3
Trener: Dave Jones (1956), ENG, 1997 Stockport County |
|
|
|
|