Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Aston Villa 1997/98 |
Aston Villa 1997/98:
Bramkarze:
1. Mark Bosnich (1972), AUS, 1992 Sydney Croatia 30-0
13. Michael Oakes (1973), ENG, 1993 FC Scarborough 8-0
29. Paul Crichton (1968), ENG, 1997 West Bromwich Albion (odszedł w sierpniu 1997 do West Bromwich Albion) 0-0
29. Matthew Ghent (1980), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa (przyszedł w sierpniu 1997 z drużyny młodzieżowej) 0-0
30. Adam Rachel (1976), ENG, 1996 wychowanek 0-0
Obrońcy:
3. Steve Staunton (1969), IRL, 1991 FC Liverpool 27-1 5
4. Gareth Southgate (1970), ENG, 1995 Crystal Palace 32-0 3
5. Ugo Ehiogu † (1972), ENG, 1991 West Bromwich Albion 37-2 4 1
14. Alan Wright (1971), ENG, 1995 Blackburn Rovers 37-0 1
15. Fernando Nelson - Nelson (1971), POR, 1996 Sporting Lizbona 25-0 1
16. Simon Grayson (1969), ENG, 1997 Leicester City 33-0 2
19. David Hughes (1978), WAL, 1996 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 1998 do Carlisle United i przyszedł w kwietniu 1998 z Carlisle United) 0-0
20. Riccardo Scimeca (1975), ENG, 1993 drużyna młodzieżowa 21-0
21. Lee Collins (1977), ENG, 1997 rezerwy 0-0
24. Gareth Barry (1981), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa Brighton & Hove Albion (zarejestrowany od grudnia 1997) 2-0
Pomocnicy:
2. Gary Charles (1970), ENG, 1995 Derby County 18-1 1
6. Andy Townsend (1963), IRL, 1993 Chelsea Londyn (odszedł w sierpniu 1997 do FC Middlesbrough) 3-0
7. Ian Taylor (1968), ENG, 1994 Sheffield Wednesday 32-6 6
8. Mark Draper (1970), ENG, 1995 Leicester City 31-3 4
17. Lee Hendrie (1977), ENG, 1995 drużyna młodzieżowa 17-3 1
18. Sasa Curcić (1972), SRB, 1996 Bolton Wanderers (odszedł w marcu 1998 do Crystal Palace) 7-0
24. Scott Murray (1974), SCO, 1995 rezerwy (odszedł w grudniu 1997 do Bristol City) 0-0
Napastnicy:
9. Savo Milosević (1973), SRB, 1995 Partizan Belgrad 23-7 5
10. Dwight Yorke (1971), TRI, 1989 Signal Hill 30-12 5
11. Stan Collymore (1971), ENG, 1997 FC Liverpool 25-6 3 1
12. Julian Joachim (1974), ENG, 1996 Leicester City 26-8
22. Darius Vassell (1980), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
23. Neil Davis (1973), ENG, 1997 Tranmere Rovers (przyszedł w sierpniu 1997 z Tranmere Rovers) 0-0
25. Darren Byfield (1976), JAM, 1996 wychowanek 7-0 2
27. Richard Walker (1977), ENG, 1996 wychowanek 0-0
Trener: Brian Little (1953), ENG, 1994 Leicester City (do 24.02.1998)
John Gregory (1954), ENG, 1998 Wycombe Wanderers (od 24.02.1998) |
|
|
|
|