Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Arsenal Londyn 1997/98 |
Arsenal Londyn 1997/98:
Bramkarze:
1. David Seaman (1963), ENG, 1990 Queens Park Rangers 31-0 1
13. Alexander Manninger (1977), AUT, 1997 Grazer AK 7-0
24. John Lukić (1960), ENG, 1996 Leeds United 0-0
26. Vince Bartram (1968), ENG, 1994 AFC Bournemouth (odszedł w październiku 1997 do Huddersfield Town i przyszedł w grudniu 1997 z Huddersfield Town, a następnie odszedł w marcu 1998 do FC Gillingham) 0-0
Obrońcy:
2. Lee Dixon (1964), ENG, 1988 Stoke City 28-0 4
3. Nigel Winterburn (1963), ENG, 1987 FC Wimbledon 36-1 3
5. Steve Bould (1962), ENG, 1988 Stoke City 24-0 9
6. Tony Adams (1966), ENG, 1983 wychowanek 26-3 6
14. Martin Keown (1966), ENG, 1993 FC Everton 18-0 1 1
20. Matthew Upson (1979), ENG, 1997 Luton Town 5-0
25. Scott Marshall (1973), SCO, 1995 Sheffield United 3-0
30. Gavin McGowan (1976), ENG, 1997 Luton Town (przyszedł w październiku 1997 z Luton Town) 1-0
34. Jason Crowe (1978), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
4. Patrick Vieira (1976), FRA, 1996 AS Cannes 33-2 7 1
7. David Platt (1966), ENG, 1995 Sampdoria Genua 31-3 4
11. Marc Overmars (1973), HOL, 1997 Ajax Amsterdam 32-12
15. Ray Parlour (1973), ENG, 1991 drużyna młodzieżowa 34-5 5
17. Emmanuel Petit (1970), FRA, 1997 AS Monaco 32-2 4 1
18. Gilles Grimandi (1970), FRA, 1997 AS Monaco 22-1 6
19. Remi Garde (1966), FRA, 1996 RC Strasbourg 10-0 3
22. Ian Selley (1974), ENG, 1996 Southend United (odszedł w październiku 1997 do Fulhamu Londyn) 0-0
23. Alberto Mendez (1974), GER/ESP, 1997 SC Feucht 3-0
28. Stephen Hughes (1976), ENG, 1994 wychowanek 17-2
33. Michael Black (1976), ENG, 1994 wychowanek (odszedł w sierpniu 1997 do FC Brentford i przyszedł we wrześniu 1997 z FC Brentford, a następnie odszedł w październiku 1997 do FC Millwall i przyszedł w styczniu 1998 z FC Millwall) 0-0
35. Paolo Vernazza (1979), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 1-0
36. Jamie Day (1979), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
38. Jehad Muntasser (1978), LBY, 1997 AC Pro Sesto (odszedł w styczniu 1998 do Bristol City) 0-0
Napastnicy:
8. Ian Wright (1963), ENG, 1991 Crystal Palace 24-10 6
9. Nicolas Anelka (1979), FRA, 1997 Paris SG 26-6 2
10. Dennis Bergkamp (1969), HOL, 1995 Inter Mediolan 28-16 7
12. Christopher Wreh (1975), LBR, 1997 EA Guingamp 16-3
21. Luis Boa Morte (1977), POR, 1997 Sporting Lizbona 15-0 2
27. Paul Shaw (1973), ENG, 1996 Peterborough United (odszedł we wrześniu 1997 do FC Millwall) 0-0
29. Glenn Helder (1968), HOL, 1997 Benfica Lizbona (odszedł w październiku 1997 do NAC Breda) 0-0
31. Chris Kiwomya (1969), ENG, 1995 Ipswich Town (odszedł w październiku 1997 do Selangor FA i przyszedł w grudniu 1997 z Selangor FA) 0-0
32. Isaiah Rankin (1978), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 1997 do Colchester United i przyszedł w grudniu 1997 z Colchester United) 1-0
Trener: Arsene Wenger (1949), FRA, 1996 Nagoya Grampus Eight
Asystent trenera: Pat Rice (1949), NIR, 1996 trener
Scout: Damien Comolli (1972), FRA, 1996 wolny transfer |
|
|
|
|