Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Wacker Burghausen 2006/07 |
Wacker Burghausen 2006/07:
Bramkarze:
1. Uwe Gospodarek (1973), GER, 2003 Jahn Regensburg 30-0 1
24. Kay Wehner (1971), GER, 2001 Union Berlin 0-0
25. Jens Kern (1982), GER, 2004 FC Kaiserslautern 4-0
33. Manuel Riemann (1988), GER, 2006 wychowanek 1-0
Obrońcy:
2. Andy Nagelein (1981), HKG, 2006 Kickers Emden (odszedł w styczniu 2007 do Kickers Emden) 2-0
2. Josef Lastovka (1982), CZE, 2007 Greuther Furth (przyszedł w styczniu 2007 z Greuther Furth) 14-0 2 1
4. Bjorn Hertl (1976), GER, 2002 SpVgg Unterhaching 30-1 9
5. Vlado Jeknić (1983), MON, 2005 FK Sutjeska 22-1 6
6. Hrvoje Vuković (1979), CRO, 2004 Hajduk Split 22-1 4
7. Daniel Rosin (1980), GER, 2003 Alemannia Aachen 15-0 3
14. Dilaver Satilmis (1979), SUI, 2006 SV Darmstadt 11-0 5
20. Michael Wiesinger (1972), GER, 2004 TSV 1860 Monachium 13-0 3
21. Roland Bonimeier (1982), GER, 2006 TSG Hoffenheim 11-0 2
26. Lukas Lechner (1988), GER, 2006 wychowanek 2-0
30. Sergej Volkov (1988), KAZ, 2006 wychowanek 2-0
31. Markus Palionis (1987), LTU, 2005 drużyna młodzieżowa 19-1 4
Pomocnicy:
3. Ronald Schmidt (1977), GER, 2002 Dresdner SC 18-0 6
10. Thorsten Burkhardt (1981), GER, 2005 Greuther Furth 34-6 1
12. Oliver Fink (1982), GER, 2005 Jahn Regensburg 18-0 2
13. Stefan Aigner (1987), GER, 2006 drużyna młodzieżowa TSV 1860 Monachium 28-5 5
17. Maximilian Nicu (1982), ROM, 2006 SV Wehen 31-4 1
19. Timo Nagy (1983), GER, 2007 Hannover 96 (przyszedł w styczniu 2007 z Hannoveru 96) 14-0 3
23. Nikolas Ledgerwood (1985), CAN, 2007 TSV 1860 Monachium (przyszedł w styczniu 2007 z TSV 1860 Monachium) 15-1 3
27. Thomas Drescher (1978), GER, 2005 FC Kaiserslautern 18-0 1
28. Sebastian Kneissl (1983), GER, 2005 rezerwy Chelsea Londyn (odszedł w styczniu 2007 do Fortuny Dusseldorf) 2-0
Napastnicy:
8. Dragan Bogavac (1980), MON, 2005 Red Star Belgrad 32-10 4
9. Goce Toleski (1977), MKD, 2007 SK Renova (przyszedł w styczniu 2007 z SK Renova) 13-3 1
11. Marek Krejci † (1980), SVK, 2004 Artmedia Bratysława 28-7 3
15. Ozgur Kart (1982), GER/TUR, 2006 Hamburger SV (A) 0-0
16. John Jairo Mosquera (1988), COL, 2006 Werder Brema 17-1 2
Thomas Kurz (1988), GER, 2006 drużyna młodzieżowa 0-0
Trener: Markus Schupp (1966), GER, 2004 drużyna młodzieżowa Sturm Graz (do 14.12.2006)
Alfred Arbinger (1957), GER, 2006 wolny transfer (od 15.12.2006 do 01.01.2007)
Gino Lettieri (1966), GER/ITA, 2007 wolny transfer (od 01.01.2007)
Asystenci trenera: Alfred Arbinger (1957), GER, 2007 trener (od 01.01.2007)
Karl-Heinz Emig (1962), GER, 2004 wolny transfer (do 14.12.2006)
Wolfgang Riedl (1968), GER, 2003 wolny transfer
Trener bramkarzy: Karl-Heinz Fenk (1967), GER, 2003 wolny transfer
Dyrektor sportowy: Peter Assion (1959), GER, 2006 wolny transfer |
|
|
|
|