Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Kilmarnock 2003/04 |
FC Kilmarnock 2003/04:
Bramkarze:
1. Colin Meldrum (1975), SCO, 1999 Ross County 16-0
13. Graeme Smith (1982), SCO, 2003 FC Stenhousemuir 3-0
26. Craig Samson (1984), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2004 do Queen of the South) 1-0
28. Francois Dubourdeau (1980), FRA, 2003 FC Motherwell 19-0 1
32. Cameron Bell (1986), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Greg Shields (1976), SCO, 2002 Charlton Athletic (odszedł w styczniu 2004 do Dunfermline Athletic) 19-1 5
2. David Lilley (1977), SCO, 2004 Partick Thistle (przyszedł w styczniu 2004 z Partick Thistle) 14-1 4
3. Barry McLaughlin (1973), SCO, 2002 FC St. Mirren 16-0 1
5. Chris Innes (1976), SCO, 1999 FC Falkirk (odszedł w sierpniu 2003 do Dundee United) 1-0 1
5. Gordon Greer (1980), SCO, 2003 Blackburn Rovers (przyszedł w sierpniu 2003 z Blackburn Rovers) 25-0 5
6. Frederic Dindeleux (1974), FRA, 1999 OSC Lille 33-1 4
7. James Fowler (1980), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 32-0 3 1
11. Peter Canero (1981), SCO, 1998 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2004 do Leicester City) 13-2 2
14. Alan Mahood (1973), SCO, 1998 Greenock Morton 5-0 1
15. Sean Hessey (1978), ENG, 1999 wolny transfer (odszedł w lutym 2004 do FC Blackpool) 7-1 2
17. Shaun Dillon (1984), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 2-0
24. Garry Hay (1977), SCO, 1998 rezerwy 30-0 2
Pomocnicy:
4. Gary Locke (1975), SCO, 2002 Bradford City 20-0 6
8. Steve Fulton (1970), SCO, 2002 Heart of Midlothian 21-0 3
11. Eric Skora (1981), FRA, 2004 Preston North End (przyszedł w styczniu 2004 z Preston North End) 17-3
16. Martin Hardie (1976), SCO, 2003 Partick Thistle 16-1 2
18. Gary McDonald (1982), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 23-3 1
19. Stephen Murray (1983), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 29-0 1
20. Paul di Giacomo (1982), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 7-0 2
23. Mark Canning (1983), SCO, 2000 drużyna młodzieżowa 5-1
27. Danny Invincible (1979), AUS, 2003 Swindon Town 22-5
29. Rhian Dodds (1979), CAN, 2003 Robert Morris University (przyszedł w sierpniu 2003 z Robert Morris University) 11-0
31. Neil McGregor (1985), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
9. Gary McSwegan (1970), SCO, 2002 Heart of Midlothian 31-5 1
10. Craig Dargo (1978), SCO, 2000 Raith Rovers 12-3 1
12. Kris Boyd (1983), SCO, 2000 drużyna młodzieżowa 37-15 3
21. Colin Nish (1981), SCO, 2003 Dunfermline Athletic 30-9 3
42. Steven Naismith (1986), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa 1-0
Trener: Jim Jefferies (1950), SCO, 2002 wolny transfer
Asystent trenera: Billy Brown (1950), SCO, 2002 wolny transfer |
|
|
|
|