Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Dundee United 2002/03 |
Dundee United 2002/03:
Bramkarze:
1. Paul Gallacher (1979), SCO, 2000 FC Airdrieonians 34-0 1
13. Paul Jarvie (1982), SCO, 2002 FC Stenhousemuir 0-0
22. Alan Combe (1974), SCO, 2002 Bradford City 5-0 1
Obrońcy:
3. Warren Cummings (1980), SCO, 2002 rezerwy Chelsea Londyn (przyszedł w sierpniu 2002 z rezerw Chelsea Londyn i odszedł w październiku 2002 do rezerw Chelsea Londyn, a następnie przyszedł w listopadzie 2002 z rezerw Chelsea Londyn i odszedł w grudniu 2002 do rezerw Chelsea Londyn) 11-0 1
4. Danny Griffin (1977), NIR, 2000 FC Saint Johnstone 17-1 2
5. Kevin McGowne (1969), SCO, 2002 FC Kilmarnock (odszedł w styczniu 2003 do Partick Thistle) 12-0 2
5. Gary Bollan (1973), SCO, 2003 FC Livingston (przyszedł w styczniu 2003 z FC Livingston) 13-0 3
6. Jim Lauchlan (1977), SCO, 2000 FC Kilmarnock 24-0 6
11. Jim Paterson (1979), SCO, 1998 drużyna młodzieżowa 33-1 1
14. Hasney Aljofree (1978), ENG, 2000 Bolton Wanderers (odszedł w sierpniu 2002 do Plymouth Argyle) 1-0
18. Andy Tod (1971), SCO, 2003 Bradford City (przyszedł w styczniu 2003 z Bradford City) 13-2 4
24. David McCracken (1981), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 25-1 3
27. Mark Wilson (1984), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 26-1
35. Daniele Chiarini (1979), ITA, 2003 Partick Thistle (przyszedł w styczniu 2003 z Partick Thistle) 4-0
Pomocnicy:
2. Jamie McCunnie (1983), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 18-0 4
7. Craig Easton (1979), SCO, 1995 drużyna młodzieżowa 36-1 9
8. Charlie Miller (1976), SCO, 2000 FC Watford 34-3 7 1
15. Stuart Duff (1982), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 34-0 3
16. Steven Carson (1980), NIR, 2001 Glasgow Rangers 7-0
18. Anastasios Venetis (1980), GRE, 1999 AE Larisa (odszedł w styczniu 2003 do Ross County) 2-0
20. Hugh Davidson (1980), SCO, 2002 Raith Rovers (odszedł w sierpniu 2002 do Stirling Albion i przyszedł w styczniu 2003 ze Stirling Albion) 0-0
21. Russell Latapy (1968), TRI, 2003 wolny transfer (przyszedł w marcu 2003 z wolnego transferu) 7-0
28. Stephen O'Donnell (1983), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 11-0 1
Napastnicy:
9. Derek Lilley (1974), SCO, 2000 Oxford United 33-2 6
10. Jim McIntyre (1972), SCO, 2001 FC Reading 32-9 3 1
12. Allan Smart (1974), SCO, 2002 Oldham Athletic 18-0 1
14. Billy Dodds (1969), SCO, 2003 Glasgow Rangers (przyszedł w styczniu 2003 z Glasgow Rangers) 14-2 1
17. Jim Hamilton (1976), ISL, 2000 FC Aberdeen (odszedł w marcu 2003 do Dunfermline Athletic) 13-4 1
19. Steven Thompson (1978), SCO, 1996 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2003 do Glasgow Rangers) 20-6 2
21. Arnar Gunnlaugsson (1973), ISL, 2002 Leicester City (odszedł w styczniu 2003 na wolny transfer, a następnie do KR Reykjavik) 6-0
23. David Winters (1982), SCO, 2001 Forfar Athletic (odszedł w styczniu 2003 do Ross County) 1-0
25. Stephen McConalogue (1981), SCO, 2001 Greenock Morton (odszedł w sierpniu 2002 do FC Clyde i przyszedł w maju 2003 z FC Clyde) 0-0
29. Daniel Ogunmade (1983), SCO/NGA, 2001 drużyna młodzieżowa 5-1
39. Stephen McGowan (1984), SCO, 2002 drużyna młodzieżowa 1-0
47. Aaron Conway (1985), SCO, 2002 drużyna młodzieżowa 1-0
Trener: Alex Smith (1939), SCO, 2000 reprezentacja Szkocji U-21 (do 07.10.2002)
Paul Hegarty (1954), SCO, 2002 wolny transfer (od 07.10.2002 do 30.01.2003)
Ian McCall (1965), SCO, 2003 FC Falkirk (od 30.01.2003) |
|
|
|
|