Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Livingston 2002/03 |
FC Livingston 2002/03:
Bramkarze:
1. Francisco Javier Sanchez Broto (1971), ESP, 2001 FC Airdrieonians (odszedł w styczniu 2003 do Celtiku Glasgow) 24-0 1
1. Alan Main (1967), SCO, 2003 FC Saint Johnstone (przyszedł w styczniu 2003 z FC Saint Johnstone) 12-0
18. Fernando Lopez (1983), ESP, 2002 drużyna młodzieżowa Atletico Madryt 0-0
19. David McEwan (1982), SCO, 2002 FC Clyde (przyszedł w sierpniu 2002 z FC Clyde) 3-0
29. Allan Creer (1986), SCO, 2002 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Philippe Brinquin (1971), FRA, 2001 AC Le Havre 30-1 4
3. Gary Bollan (1973), SCO, 2001 FC Saint Johnstone (odszedł w styczniu 2003 do Dundee United) 21-1 1 1
3. Julian Maidana (1972), ARG, 2003 Racing Buenos Aires (przyszedł w lutym 2003 z Racing Buenos Aires) 12-0 1
4. Rubio (1976), POR, 2001 SC Farense 26-4 2
5. Marvin Andrews (1975), TRI, 2000 Raith Rovers 33-4 2
6. Emmanuel Dorado (1973), FRA, 2002 CF Malaga B 2-0 1
15. Kirk Hilton (1981), ENG, 2002 rezerwy Manchesteru United (przyszedł w sierpniu 2002 z rezerw Manchesteru United i odszedł w styczniu 2003 do rezerw Manchesteru United) 0-0
16. Stewart Greacen (1982), SCO, 2002 Greenock Morton (odszedł w styczniu 2003 do Forfar Athletic) 0-0
20. Gustave Bahoken (1979), CMR, 2002 FC Rouen 15-0 5
22. Michael Hart (1980), SCO, 2001 FC Aberdeen (odszedł w styczniu 2003 do FC Aberdeen) 11-0 3
23. William Snowdon (1982), ENG, 2002 rezerwy Ipswich Town 0-0
26. Kelly Berville (1978), FRA, 2003 OGC Nice (przyszedł w styczniu 2003 z OGC Nice i odszedł w marcu 2003 do OGC Nice) 0-0
34. Scott McLaughlin (1984), SCO, 2002 drużyna młodzieżowa 1-0
Pomocnicy:
7. Barry Wilson (1972), SCO, 2000 CT Inverness 25-4 3 1
8. Juan Jose Camacho (1980), ESP, 2002 Real Saragossa 23-3 4
11. Sergio Berti (1969), ARG, 2002 Barcelona (ECU) (zakończył karierę w lutym 2003) 0-0
12. Quino (1971), ESP, 2001 CD Badajoz 35-0 3
13. Davide Xausa (1976), CAN, 2001 CT Inverness 30-4 3
14. Lee Makel (1973), ENG, 2001 Bradford City 31-2 2
15. Guillermo Amor (1967), ESP, 2003 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2003 z wolnego transferu) 3-0
16. Matias Coelho (1983), ARG, 2003 Argentinos Juniors (przyszedł w lutym 2003 z Argentinos Juniors) 0-0
17. Stuart Lovell (1972), AUS, 2001 FC Hibernian 15-1 6
24. Eamonn Fullerton (1985), IRL, 2002 drużyna młodzieżowa 0-0
25. Richard Brittain (1983), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 3-0
27. Burton O'Brien (1981), SCO, 2002 rezerwy Blackburn Rovers (przyszedł w sierpniu 2002 z rezerw Blackburn Rovers) 28-1
28. David McNamee (1980), SCO, 2002 rezerwy Blackburn Rovers (przyszedł w sierpniu 2002 z Blackburn Rovers) 11-0 4
31. Tommy English (1983), ENG, 2003 rezerwy Newcastle United (przyszedł w styczniu 2003 z rezerw Newcastle United) 0-0
35. Paul McLaughlin (1984), SCO, 2002 drużyna młodzieżowa 0-0
91. Cheriffe Toure (1978), TOG, 2001 Al Nasr 23-3 1 1
Napastnicy:
9. Rolando Zarate (1978), ARG, 2002 Velez Sarsfield 33-9 3
10. David Bingham (1970), SCO, 1998 Dunfermline Athletic 33-4 5
21. Eugene Dadi (1973), WKS, 2002 FC Aberdeen 23-3 3
22. Emiliano Olcese (1983), ARG, 2003 Argentinos Juniors (przyszedł w lutym 2003 z Argentinos Juniors) 0-0
26. Stephen Whalen (1982), SCO, 2002 rezerwy (odszedł w styczniu 2003 do Ayr United i przyszedł w maju 2003 z Ayr United) 0-0
30. Colin McMenamin (1981), SCO, 2002 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2002 z wolnego transferu) 14-2 2
32. Fernando Pasquinelli (1980), ARG, 2003 CA Temperley (przyszedł w lutym 2003 z CA Temperley) 6-1 3
Trener: Jim Leishman (1953), SCO, 2000 wolny transfer
Asystent trenera: Davie Hay (1948), SCO, 2000 wolny transfer |
|
|
|
|