Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Glasgow Rangers 2002/03 |
Glasgow Rangers 2002/03:
Bramkarze:
1. Stefan Klos (1971), GER, 1998 Borussia Dortmund 38-0 1
22. Allan McGregor (1982), SCO, 2001 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Fernando Ricksen † (1976), HOL, 2000 AZ Alkmaar 35-4 5 1
3. Craig Moore (1975), AUS, 1999 Crystal Palace 35-3 6
4. Lorenzo Amoruso (1971), ITA, 1997 AC Fiorentina 24-4 4
5. Arthur Numan (1969), HOL, 1998 PSV Eindhoven 26-1 2
12. Robert Malcolm (1980), SCO, 1998 drużyna młodzieżowa 24-1 2
15. Bert Konterman (1971), HOL, 2000 Feyenoord Rotterdam 16-0
16. Jerome Bonnissel (1973), FRA, 2003 Girondins Bordeaux (przyszedł w styczniu 2003 z Girondins Bordeaux) 3-0
17. Kevin Muscat (1973), AUS, 2002 Wolverhampton Wanderers 22-0 5
18. Michael Ball (1979), ENG, 2001 FC Everton 0-0
21. Maurice Ross (1981), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 20-1 1
25. Dan Eggen (1970), NOR, 2003 Deportivo Alaves (przyszedł w styczniu 2003 z Deportivo Alaves) 0-0
42. Andy Dowie (1983), SCO, 2000 drużyna młodzieżowa 0-0
44. Paul Reid (1982), ENG, 2002 rezerwy (odszedł w grudniu 2002 do Northampton Town i przyszedł w maju 2003 z Northampton Town) 0-0
53. Alan Hutton (1984), SCO, 2002 drużyna młodzieżowa 1-0
Pomocnicy:
6. Barry Ferguson (1978), SCO, 1994 drużyna młodzieżowa 36-16 4
8. Christian Nerlinger (1973), GER, 2001 Borussia Dortmund 3-0
11. Neil McCann (1974), SCO, 1998 Heart of Midlothian 17-2 4
14. Ronald de Boer (1970), HOL, 2000 FC Barcelona 33-16 2
20. Russell Latapy (1968), TRI, 2001 FC Hibernian (odszedł w styczniu 2003 na wolny transfer, a następnie do Dundee United) 7-0
23. Mikel Arteta (1982), ESP, 2002 FC Barcelona B 27-4 3
27. Stephen Hughes (1982), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 12-0
28. Dariusz Adamczuk (1969), POL, 2001 Wigan Athletic (zakończył karierę w październiku 2002) 0-0
32. Billy Gibson (1981), SCO, 2002 rezerwy 0-0
39. Jimmy Gibson (1980), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0
48. Chris Burke (1983), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
7. Claudio Caniggia (1967), ARG, 2001 FC Dundee 26-8 2
9. Tore Andre Flo (1973), NOR, 2000 Chelsea Londyn (odszedł w sierpniu 2002 do FC Sunderland) 4-0
10. Michael Mols (1970), HOL, 1999 FC Utrecht 27-13 2
16. Billy Dodds (1969), SCO, 1999 Dundee United (odszedł w styczniu 2003 do Dundee United) 6-0
19. Steven Thompson (1978), SCO, 2003 Dundee United (przyszedł w styczniu 2003 z Dundee United) 8-2 1
24. Shota Arveladze (1973), GEO, 2001 Ajax Amsterdam 30-15 1
26. Peter Lovenkrands (1980), DEN, 2000 AB Kopenhaga 27-9 4
36. Steven MacLean (1982), SCO, 2002 rezerwy 3-0
Trener: Alex McLeish (1959), SCO, 2001 FC Hibernian
Asystenci trenera: Andy Watson (1959), SCO, 2001 FC Hibernian
Jan Wouters (1960), HOL, 2001 wolny transfer
Trener bramkarzy: Billy Thomson † (1958), SCO, 2001 FC Dundee |
|
|
|
|