Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Dundee 2001/02


FC Dundee 2001/02:

Bramkarze:

1. Jamie Langfield (1979), SCO, 1996 drużyna młodzieżowa 21-0 1
12. Julian Speroni (1979), ARG, 2001 CA Platense 17-0
27. Derek Soutar (1979), SCO, 2002 Alloa Athletic (przyszedł w kwietniu 2002 z Alloa Athletic) 0-0
40. Paul Mathers (1970), SCO, 2001 FC Linfield (odszedł w listopadzie 2001 do FC Peterhead i przyszedł w lutym 2002 z FC Peterhead, a następnie odszedł w marcu 2002 do Berwick Rangers i przyszedł w kwietniu 2002 z Berwick Rangers) 0-0

Obrońcy:

2. Barry Smith (1974), SCO, 1995 Celtic Glasgow 38-0 3
3. Lucas Gatti (1978), ARG, 2001 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2001 z wolnego transferu i odszedł w lutym 2002 na wolny transfer) 4-0
4. Marcello Marrocco (1969), ITA, 2000 FC Modena 12-0 2
6. Chris Coyne (1978), AUS, 2000 West Ham United (odszedł we wrześniu 2001 do Luton Town) 1-0
13. Zurab Khizanishvili (1981), GEO, 2001 Lokomotivi Tbilisi 18-0 3
14. Alberto Garrido (1974), ARG, 2001 wolny transfer 18-0 1
22. David Mackay (1981), SCO, 2001 FC Arbroath (przyszedł we wrześniu 2001 z FC Arbroath) 17-1
23. Lee Wilkie (1980), SCO, 2001 Plymouth Argyle (odszedł w sierpniu 2001 do Notts County i przyszedł w październiku 2001 z Notts County, a następnie odszedł w listopadzie 2001 do FC Falkirk i przyszedł w lutym 2002 z FC Falkirk) 8-0 1
25. Gavin Beith (1981), SCO, 2001 East Fife 3-0
30. Massimo Beghetto (1968), ITA, 2001 wolny transfer (przyszedł w październiku 2001 z wolnego transferu) 21-0 6
41. Mark Slater (1979), SCO, 1997 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2001 do FC Peterhead) 0-0
Lee Mair (1980), SCO, 2002 FC Falkirk (przyszedł w lutym 2002 z FC Falkirk) 0-0

Pomocnicy:

5. Luis Alberto Carranza (1972), ARG, 2000 Universitario de Deportes 26-1 6 1
6. Temuri Ketsbaia (1968), GEO, 2001 Wolverhampton Wanderers (przyszedł w październiku 2001 z Wolverhampton Wanderers) 22-6 4
8. Gavin Rae (1977), SCO, 1995 drużyna młodzieżowa 36-6 1
10. Georgi Nemsadze (1972), GEO, 2000 Dinamo Tbilisi 11-1 2
11. Mark Robertson (1977), AUS, 2001 Swindon Town 16-0 1
16. Colin Boylan (1983), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 1-0
17. Walter Del Rio (1976), ARG, 2000 wolny transfer 33-0 7 2
18. Javier Artero (1975), ESP, 2000 San Lorenzo 21-0
19. Dario Morello (1968), ITA, 2001 AC Reggiana (odszedł w sierpniu 2001 na wolny transfer, a następnie do AS Viterbese) 0-0
20. Umberto Fatello (1983), ITA, 2000 drużyna młodzieżowa AS Lodigiani 0-0
21. Alessandro Romano (1969), ITA, 2000 Hellas Verona 21-0 4 1
24. Steven Robb (1982), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 1-0
26. Barry Forbes (1981), SCO, 2001 rezerwy 4-0
31. Fan Zhiyi (1969), CHN, 2001 Crystal Palace (przyszedł w październiku 2001 z Crystal Palace i odszedł w marcu 2002 do Shanghai International) 14-2 2 1
32. Quique Torres (1975), ESP, 2001 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2001 z wolnego transferu) 19-1
Patrizio Billio (1974), ITA, 1999 wolny transfer 0-0

Napastnicy:

7. Fabian Caballero (1978), ARG, 2000 Sol de America 32-6 9
9. Juan Sara (1976), ARG, 2000 Cerro Porteńo 28-11 1
15. Steven Milne (1980), SCO, 2000 Forfar Athletic 29-5 1
19. Alberto Naveda (1971), ARG, 2001 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2001 z wolnego transferu i odszedł w lutym 2002 na wolny transfer) 2-0
28. Khaled Kemas (1979), ALG, 2001 wolny transfer (przyszedł w grudniu 2001 z wolnego transferu) 12-1
35. Nicky Banger (1971), ENG, 2000 Scunthorpe United (odszedł w sierpniu 2001 do Plymouth Argyle) 0-0
Gerardo Traverso (1975), URU, 2002 Barcelona (ECU) (przyszedł w styczniu 2002 z Barcelony (ECU)) 2-0
Michael Yates (1979), ENG, 1999 FC Burscough (odszedł w grudniu 2001 do FC Montrose i przyszedł w kwietniu 2002 z FC Montrose) 0-0

Trener: Ivano Bonetti (1964), ITA, 2000 piłkarz Sestrese Calcio

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET