Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Livingston 2001/02 |
FC Livingston 2001/02:
Bramkarze:
1. Francisco Javier Sanchez Broto (1971), ESP, 2001 FC Airdrieonians 17-0
16. Nick Culkin (1978), ENG, 2001 rezerwy Manchesteru United (przyszedł w październiku 2001 z rezerw Manchesteru United i odszedł w marcu 2002 do rezerw Manchesteru United) 21-0
18. David McEwan (1982), SCO, 2000 drużyna młodzieżowa 1-0
36. Sebastien Socie (1976), FRA, 2001 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2001 z wolnego transferu i odszedł w listopadzie 2001 do AS Lyon-Duchere) 0-0
Obrońcy:
2. Philippe Brinquin (1971), FRA, 2001 AC Le Havre 23-1 1
3. Gary Bollan (1973), SCO, 2001 FC Saint Johnstone 21-0 4 1
4. Rubio (1976), POR, 2001 SC Farense 33-1 14
5. Marvin Andrews (1975), TRI, 2000 Raith Rovers 34-3 1 1
6. John Anderson (1972), SCO, 2000 Greenock Morton 12-0 3
19. Mark McCulloch (1975), SCO, 2000 CT Inverness (odszedł w listopadzie 2001 do Partick Thistle) 2-0
21. Michael Hart (1980), SCO, 2001 FC Aberdeen 21-0 2
23. Thomas Courts (1981), SCO, 2001 FC Cowdenbeath 0-0
24. Paul Deas (1972), SCO, 1998 Stirling Albion (odszedł w październiku 2001 do Partick Thistle) 1-0
28. Didier Santini (1968), FRA, 2001 wolny transfer (przyszedł w październiku 2001 z wolnego transferu) 21-0
31. Stewart Greacen (1982), SCO, 2002 Greenock Morton (przyszedł w kwietniu 2002 z Greenock Morton) 0-0
Morten Petersen (1978), DEN, 2001 FC Lyngby (przyszedł w grudniu 2001 z FC Lyngby) 3-0
Pomocnicy:
7. Barry Wilson (1972), SCO, 2000 CT Inverness 37-8 4
8. Steve Tosh (1973), SCO, 2000 Raith Rovers 31-2 5 1
10. David Fernandez (1976), ESP, 2001 FC Airdrieonians 33-6 7
12. Quino (1971), ESP, 2001 CD Badajoz 36-8 5 1
13. Davide Xausa (1976), CAN, 2001 CT Inverness 28-7 4
14. Lee Makel (1973), ENG, 2001 Bradford City (przyszedł w grudniu 2001 z Bradford City) 13-0 2
15. Carlos Dario Aurellio (1976), ARG, 2001 rezerwy Brescii Calcio (przyszedł w sierpniu 2001 z rezerw Brescii Calcio i odszedł w kwietniu 2002 do rezerw Brescii Calcio) 14-1 1 1
16. David Hagen † (1973), SCO, 2000 FC Falkirk (odszedł we wrześniu 2001 do FC Clyde) 0-0
17. Stuart Lovell (1972), AUS, 2001 FC Hibernian 27-3 2
26. Darren Brady (1981), SCO, 2001 Dundee United 0-0
28. Jamie Dolan † (1969), SCO, 2001 Forfar Athletic (odszedł w sierpniu 2001 do Partick Thistle) 0-0
37. Richard Brittain (1983), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 2-0
91. Cheriffe Toure (1978), TOG, 2001 Al Nasr (przyszedł w listopadzie 2001 z Al Nasr) 9-0
Napastnicy:
9. Nathan Lowndes (1977), ENG, 2001 FC Saint Johnstone (odszedł w marcu 2002 do Rotherham United i przyszedł w kwietniu 2002 z Rotherham United) 21-3 2
11. David Bingham (1970), SCO, 1998 Dunfermline Athletic 37-6 1
14. Marino Keith (1974), SCO, 1999 FC Falkirk (odszedł w listopadzie 2001 do Plymouth Argyle) 1-0
15. Alex Burns (1973), SCO, 2000 Raith Rovers (odszedł w sierpniu 2001 do FC St. Mirren) 0-0
22. Scott Crabbe (1968), SCO, 2000 FC Cowdenbeath (odszedł w sierpniu 2001 do Raith Rovers i przyszedł w październiku 2001 z Raith Rovers, a następnie odszedł w listopadzie 2001 do Ayr United) 0-0
24. Simone Del Nero (1981), ITA, 2001 Brescia Calcio (przyszedł w październiku 2001 z Brescii Calcio i odszedł w kwietniu 2002 do Brescii Calcio) 1-0
25. Massimiliano Caputo (1980), ITA, 2001 Brescia Calcio 21-0 3 1
27. David McGuire (1980), SCO, 2001 FC Airdrieonians 0-0
29. Brian McPhee (1970), SCO, 1998 FC Airdrieonians (odszedł w sierpniu 2001 do FC Clyde i przyszedł we wrześniu 2001 z FC Clyde, a następnie odszedł w listopadzie 2001 do Hamilton Academical) 0-0
32. Vinnie Sullivan (1981), IRL, 2001 rezerwy Celtiku Glasgow (odszedł w marcu 2002 do FC Cowdenbeath) 0-0
Nocko Joković (1973), DAN/SRB, 2002 Aarhus GF (przyszedł w marcu 2002 z Aarhus GF) 3-0
Trener: Jim Leishman (1953), SCO, 2000 wolny transfer
Asystent trenera: Davie Hay (1948), SCO, 2000 wolny transfer |
|
|
|
|